вверх  обратно

Джастин Лав установил рекорд Суперлиги

9.12.2013

Здобувши 11 очок у переможному матчі з «Будівельником», захисник «ОДЕСИ» Джастін Лав не тільки допоміг своїй команді виграти, а й вийшов на перше місце серед найкращих бомбардирів Чемпіонату України серед клубів Суперліги за останні п’ять сезонів.
 
Наразі в активі Лава 2441 очко у 164 матчах, більшість із яких він провів у майці «ОДЕСИ». Слідом за ним розташувалися гравці, які вже не захищають кольори клубів Суперліги: Рамел Каррі (2438), Стівен Буртт (2428), Чарльз Томас (2364), Річард Гуінн (2314), Ренді Калпеппер (2221).
 
У найближчого переслідувача захисника «акул» серед гравців, що виступають у Чемпіонаті України «Суперліга», центрового «Будівельника» Михайла Анісімова 2208 очок.
 
Нагадаємо, що нещодавно Джастін Лав очолив список найбільш ефективних гравців  Чемпіонату України серед клубів Суперліги  за останні п'ять сезонів  (2645 балів РЕ).

Источник: superleague.ua

Добавил: Goverla IF
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.