вверх  обратно

Виктор Янукович поздравил сборную с выходом на чемпионат мира

20.09.2013

Президент України Віктор Янукович привітав національну збірну команду з баскетболу із здобуттям путівки на чемпіонат світу в Іспанії у 2014 році.

«Щиро вітаю тренерів та гравців національної збірної України з баскетболу із яскравою перемогою над командою Італії на чемпіонаті Європи 2013 року (Словенія). У напруженій боротьбі ви продемонстрували командну гру, високий професіоналізм, довели свою майстерність та виправдали надії мільйонів уболівальників», – йдеться у вітанні Глави держави.

«Ми пишаємося тим, що вперше в історії країни здобуто путівку до чемпіонату світу, який проходитиме у наступному році в Іспанії», – додав Президент.

Віктор Янукович побажав команді успіхів у подальших змаганнях, нових звершень та гідно представити нашу країну серед найкращих баскетбольних команд світу.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.