вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" обыграли "Красный Октябрь"

13.09.2013

"Черкаські Мавпи" - "Красний Октябрь" 84:80 (25:18; 20:27; 22:16; 17:19)

«ЧМ»: Кальніченко 20 оч, 8 під, 2 прх; Уошбарн 19 оч, 11 під, 2 гп; Сміт 17 оч, 4 під, 4 гп, 3 прх, 2 вт; Тімерманіс 10 оч, 3 вт; Михайлюк 6 оч, 3 гп; Чумаков 8 оч, 6 під, 2 вт; Мур 2 оч, 7 під, 9 гп, 4 вт; Чигринов 2 оч, 2 під; Куліш 2 під.
«КО»: Дін 26 оч, 3 під, 4 гп, 5 вт; Кутберт 26 оч, 4 під, 5 гп; Калпеппер 18 оч, 6 під, 4 гп, 4 вт, 3 прх; Різвіч 10 оч, 7 під, 2 втр, 2 прх; Заманський 8 під

"Черкаські Мавпи" з перемоги стартували на Меморіалі Гаврилова. У першому матчі міжнародного турніру у Запоріжжі черкасці обіграли "Красний Октябрь". Команду ліги ВТБ "Мавпи" переграли з рахунком 84:80.

Напередодні дебютного матчу у Запоріжжі черкасці відчували певні кадрові проблеми. Через мікротравму не міг взяти участь у грі Сокур, ще на сто відсотків не відновився Сміт. Але це не завадило помаранчево-чорним впевнено розпочати гру з «Красним Октябрем». Доволі амбітний російський клуб, погоду у якому роблять добре знайомі українському вболівальнику Дін, Калпеппер та Різвич, програвав після стартового відтинку – 25:18. Протягом другої десятихвилинки росіяни наздогнали нашу команду, однак своє лідерство черкасці відновили у другій половині гри. Загалом же, «Мавпи» вели в рахунку майже по ходу всього матчу. Однак наприкінці гри росіяни були близькими до того, щоб перевести матч в овертайм. Ключовий епізод стався у передостанній атаці, коли Мур взяв на себе і після фолу був змушений вийти на лінію штрафних. Бездоганна реалізація штрафних американським плеймейкером зробила черкасців недосяжними.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди став Андрій Кальніченко, який зібрав 20 очок та 8 підбирань. У активі Джейсона Уошбарна черговий дабл-дабл: 19 очок та 11 відскоків.

Завтра о 14.00 «Черкаські Мавпи» зіграють другий матч на Меморіалі Гаврилова проти «Дніпра-АЗОТА».

Кальніченка готують до поки що найрезультативнішого матчу у складі "Черкаських Мавп"

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: "Гра буда важкою. Лідерами росіян зараз є люди, які завжди були на слуху в Україні, а це: Віллі Дін, Ренді Калпеппер та Хасан Різвіч. Для того, щоб взяти перемогу у цьому матчі, насамперед, потрібно було впоратися з цими гравцями. Напевне, на сто відсотків це нам не вдалося, але їм було нелегко. Скажімо, той же Калпеппер з гри забив 6 з 18-ти кидків і це не, в останню чергу, заслуга нашого захисту. Загалом же, протягом усього матчу ми вели з незначною різницею, за таких умов не вдалося дати рівну кількість ігрового часу всім 12-м гравцям. Террі Сміт отримав ще в першій половині чотири фоли, таким чином молодий гравець Святослав Михайлюк отримав чимало часу. Тримати одночасно двох на майданчику молодих баскетболістів – велика розкіш, тому той же Мур грав майже без замін. Сьогодні ми мінімально виграли і це добре, могли вирішити хід гри ще раніше, але цього не дали нам зробити кілька власних помилок. Зараз головне – відновиться до завтрашнього матчу проти «Азоту». Переконаний, що нам буде непросто, у Дніпродзержинська непоганий підбір гравців, а у нас, зважаючи на ще не повністю готових Сміта і Сокура, коротка лавка запасних".

Источник: mavpabasket.com

Добавил: Demo
7
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.