вверх  обратно

Виталий Усенко: "Я благодарен парням за то, что выкладывались на все 110%"

19.08.2013

В останньому матчі на чемпіонаті Європи в Києві чоловіча збірна України U16 поступилася команді Литви. До Вашої уваги післяматчеві коментарі.

Головний тренер чоловічої збірної України U16 Віталій Усенко:

«Нам потрібно було щось змінити. Ми поставили зонний пресинг. Завдяки цьому скоротили відставання. А при переході до особистого захисту через неуважність декого з наших гравців дехто з литовців лишався сам. Суперники знову відірвалися на 9 очок, а наздогнати їх удруге не вистачило сил.

На товариських  турнірах ми не мали особливих успіхів, адже експериментували зі складом, шукали те, що може допомогти нам на чемпіонаті Європи, усі 12 гравців мали приблизно однаковий час на майданчику.

Я вдячний хлопцям за те, що на чемпіонаті Європи  вони викладалися на сто десять відсотків у кожному матчі, можливо, лише за винятком гри з Сербією. Це давало результат, ми перемагали, а якщо не перемагали, то все одно без боротьби не здавалися в жодному матчі. Я дякую гравцям, тренерському штабу, який був одним цілим, дякую медичному персоналу, котрий зміг підготувати хлопців так, що вони витримали цей довгий марафон».

Гравець чоловічої збірної України U16 Дмитро Берьозкін:

«Ми всі виклалися повністю. Литовці, вважаю, виграли за рахунок тих трьох поспіль триочкових. Враження у нас дуже позитивні, ми всі набралися досвіду. Для всіх, крім Святослава Михайлюка, це – перший чемпіонат Європи. За такої підтримки вболівальників ми виклалися по-максимуму».

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.