вверх  обратно

В августе европейский центр баскетбола будет находится в Киеве

6.08.2013

 

IMGP2628-

У Києві пройшла прес-конференція присвячена початку U16 Чемпіонату Європи з баскетболу 2013 року серед чоловіків.

У серпні європейський центр баскетболу буде знаходитися в Києві, де з 8 до 18 серпня пройде U16 Чемпіонат Європи з баскетболу серед чоловіків.

«Україна запалює нових зірок світового рівня. Немає сумнівів, що через кілька років юнаки, які візьмуть участь у цьому турнірі, стануть лідерами своїх основних, дорослих збірних. Але вони завжди будуть згадувати ігри, які провели на наших майданчиках», – сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час прес-конференції.

Він також зазначив, що повернувшись в нашу країну в майбутньому, вони будуть відчувати себе як вдома.

«Адже ці спортсмени не з чуток будуть знати, що в нашій країні люблять баскетбол і вміють у нього грати», – сказав Олександр Вілкул.

У прес-конференції також взяли участь президент Федерації баскетболу України Олександр Волков та директор турніру «ЄвроБаскет 2015» Маркіян Лубківський.

За ініціативи Уряду та Місцевого організаційного комітету «ЄвроБаскет 2015» спільно з Федерацією баскетболу України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та різними благодійними організаціями матчі з баскетболу відвідають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, а також діти з особливими потребами.

«Суспільство має не обмежувати, а створювати можливості для розвитку дітей. Ми підтримуємо всі проекти, спрямовані на залучення дітей до спорту та здорового способу життя», – сказав Олександр Вілкул.

IMGP2675-

Під час прес-конференції представникам ЗМІ було презентовано Кубок турніру та медалі, які отримають переможці.

«Кубок турніру U16 набув сучасної форми у 2006 році. З того часу він став першим кубком континентальної першості, за який борються кращі команди Європи. Медалі турніру були розроблені місцевим організаційним комітетом спеціально до цього турніру. Вони виготовлені в Україні за останніми світовими тенденціями. В центрі медалі розміщено логотип U16, за допомогою емалі його вдалося зробити у кольорі», – повідомив директор турніру Маркіян Лубківський.

Всього на турнір прибуде 192 гравці, 92 члени офіційних делегацій команд-учасниць, акредитовано понад 80 журналістів, з них 12 іноземних, за словами Маркіяна Лубківського – це абсолютний рекорд серед чемпіонатів даної вікової категорії.

IMGP2662-

Як розповів М. Лубківський, місцевий організаційний комітет протягом декількох місяців працював для того, щоб організувати цей чемпіонат на найвищому рівні і забезпечити найкращі умови для всіх учасників: гравців, тренерів, членів офіційних делегацій, гостей, уболівальників та представників ЗМІ.

«Приємно, що чемпіонат Європи з баскетболу також отримав величезну підтримку волонтерської спільноти і до організації турніру долучилося 200 добровольців. Вперше Україна приймає чемпіонат Європи з баскетболу, вперше матчі юнацького турніру з баскетболу покаже Перший Національний, буде також організована Інтернет-трансляція матчів. Сподіваюсь, що цей турнір стане хорошим початком нової успішної історії українського баскетболу і ми будемо пишатися нашими спортсменами», – сказав Маркіян Лубківський.

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков зазначив:

«Для нас велика честь провести кадетський чемпіонат континенту напередодні ЄвроБаскету 2015, до якого наша країна наразі активно готується. Федерація баскетболу України забезпечує нашим гравцям найкращі умови для підготовки до чемпіонатів Європи. Зокрема, чоловіча збірна України U16 протягом поточного сезону взяла участь у п’яти міжнародних турнірах – у Білорусі, Туреччині, Франції, Литві та Сербії. Впевнений, що U16 Чемпіонат Європи відбудеться на найвищому рівні, що сприятиме популяризації спорту в Україні. Ми побачимо 16 найкращих збірних U16 на європейському континенті – це різні баскетбольні школи, різна філософія гри. Саме тому матчі U16 Чемпіонату Європи будуть дуже цікавими для вболівальників».

Проведення юнацького чемпіонату – це один із етапів підготовки України до Чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році.

«Кожний новий захід такого масштабу відкриває Україну світу, дає привід говорити про нашу країну в позитивному ключі. Україна вміє робити баскетбольні свята високого рівня. І ми ще проведемо чимало спортивних заходів такого високого рівня», – сказав Олександр Вілкул.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.