вверх  обратно

Прошли общие сборы учредителей АБКУ "Суперлига"

31.07.2013

У вівторок, 30 липня, відбулися Загальні збори Засновників АБКУ «Суперліга», в ході яких було прийнято низку рішень.

- Наступного сезону команди Суперліги братимуть участь у Кубку України, що проводиться Федерацією баскетболу України за наступною формулою:

1) відбірковий етап між командами, які грають у чемпіонатах України, що проводяться Федерацією баскетболу України;

2) 10 команд Суперліги приєднаються до 6 найкращих команд першого етапу та будуть розбиті на пари за сліпим жеребом. Вони гратимуть по два матчі – вдома й на виїзді (дві гри як одна). 4 команди Суперліги, задіяні в міжнародних кубкових турнірах, пропускають даний етап;

3) 8 команд-переможниць попереднього етапу, поділені на дві групи, грають у два кола. Команди, які посядуть перше та друге місця в кожній групі, виходять до наступного етапу, де зустрінуться з 4-ма командами, що брали участь у міжнародних кубкових турнірах.

4) Фінал чотирьох у м. Київ.

- Провідний виробник ортопедичних матрасів фірма «Венето» запропонувала призовий фонд у розмірі 400 000 грн. за право стати титульним спонсором Кубка України.

- Матч зірок Суперліги відбудеться одразу після закінчення регулярного чемпіонату Суперліги та буде проведений спільно з Федерацією баскетболу України.

Крім того, Засновники АБКУ «Суперліга» активно обговорювали ліміт на легіонерів і Регламент. Рішення з даних питань повинні бути прийняті на наступному засіданні Загальних зборів. 

P.S. от Basket.com.ua

1. Судя по всему, разработка календаря Суперлиги вновь превратится в увлекательнейшее мероприятие, так как Единая Лига ВТБ планирует проводить свои матчи в субботу, воскресенье и понедельник, а эти дни будут совпадать с игровым уик-эндом Суперлиги.

2. Битва за одного украинца на площадке (формулу 4+1) продолжается. На данном заседании за 5+0 проголосовали "Будивельник", "Говерла", "Галычина", "Ферро-ЗНТУ" и "Днепр-Азот". "Днепр" и БК "Одесса" воздержались, а остальные были за 4+1 и 4+0. Необходимых 3/4 не набралось и вопрос отложен.

Источник: superleague.ua

Добавил: Max
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.