вверх  обратно

Виталий Усенко: "Мы играем спарринги с потенциальными призерами чемпионата Европы"

17.07.2013

Чоловіча збірна України U16 продовжує підготовку до чемпіонату Європи, що відбудеться в київському Палаці спорту 8-18 серпня. Минулого тижня наші кадети повернулися з Міжнародного турніру у Франції, де, нагадаємо, грали з господарями змагань, а також збірними Хорватії та Греції.

Головний тренер чоловічої збірної України U16 Віталій Усенко:

«На Міжнародному турнірі у Франції, на жаль, ми програли три матчі. З господарями майданчику, попри домашнє суддівство, гідно боролися протягом двох з половиною чвертей. В кінцівці матчу з хорватами ми не закинули два вільні кидки, суперники, котрі мали перевагу в зрості, підібрали м’яч після своїх хибних  кидків на нашому щиті. Через це ми не змогли довести даний поєдинок до перемоги, хоча в кінцівці мали всі шанси. Збірна Греції, на мою думку, найсильніша у віковій категорії U16, принаймні, з тих збірних, які я бачив. Греки добре укомплектовані, добре грають у захисті.

20 червня ми поїдемо до Литви, де зіграємо два спаринги з місцевою збірною. 25 червня вирушимо на Міжнародний турнір до Сербії. Під час підготовки до чемпіонату Європи у нас у спаринг-іграх немає суперників рівня Естонії чи Фінляндії, ми граємо з потенційними призерами чемпіонату Європи. Саме під час цих матчів ми побачимо, чи зможемо бути конкурентоздатними на чемпіонаті Європи і боротися за найвищі місця».

 

Источник: ФБУ

Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.