вверх  обратно

Иварс Тимерманис возвращается в Черкассы

27.06.2013

Екс-гравець збірної Латвії – Іварс Тімернаміс (1982 р.н. 203 см.) поповнив склад «Черкаських Мавп». Латвійський форвард вже виступав за наш клуб у сезоні 2011-2012. У складі помаранчево-чорних Іварс здобував 10.4 очок та 4.5 підбирань. Тімерманіс запам’ятався своїм універсалізмом, він може закрити, як позицію третього так і четвертого номерів.

У минулому сезоні важкий форвард доволі успішно виступав за румунський «Асесофт-Плоєшті», з яким і став чемпіоном Румунії. Середня статистика Тімерманіса у чемпіонаті Румунії складала 8.8 очок та 3 підбирання за гру. Традиційно високим у новачка «Мавп» був відсоток реалізації триочкових (46%). У Єврочеленджі Іварс набирав 6 очок та 2.8 підбирання.
Також у широкому послужному списку Тімерманіса значаться латвійські «Вентспілс», АСК «Рига» та «Баронс», естонський Раквере та німецький «Айсберен».

Тімерманіс став уже третім легіонером «Черкаських Мавп» підписаний командою у це міжсезоння. До цього наш клуб поповнив свій склад американцями: Джейсоном Уошбарном та Террі Смітом. 

Источник: mavpabasket.com

Добавил: Denis_Cherkassy
7
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.