вверх  обратно

"Политехника-Галычина" подписала украинского форварда

3.06.2013

Важкий форвард Ярослав Лемик (204 см, 105 кг), який ще донедавна успішно виступав за івано-франківську “Говерлу”, підписав контракт із львівським клубом. Таким чином, один із небагатьох представників баскетбольного Львова у Суперлізі проведе наступний сезон у складі рідної команди. Нагадаємо, Ярослав Лемик народився 23 травня 1985 року саме у місті Лева. 

Незважаючи на порівняно молодий вік гравця, знаходяться такі вболівальники та журналісти, що вже віддавна називають Ярослава легендою та навіть старожилом львівського клубу. Зрештою, для цього є усі підстави! Адже у складі ще “Львівської Політехніки”, а відтак і “Політехніки-Галичини” ветеран-новобранець виступав протягом 2001-2008 ігрових років, а також у сезоні 2009-2010.

Нагадаємо, у зелено-білій формі Ярослав розпочав і сезон 2011-2012. Але в силу певних обставин гравець не підійшов тодішньому тренерові “левів” Дмитрові Базелевському та відправився шукати кращої долі до сусіднього Франківська. І, слід сказати, зробив це доволі вдало. У 43-х матчах того (вже позаминулого) сезону Ярослав показував доволі сильну гру, відзначаючись у середньому 7.8 очка, 4.2 підбирання та 1.1 пасу за матч. Бал рейтингу ефективності гравця становив 7.7. Врешті, за досягнення Ярослава авторитетний спортивний сайт iSport відзначив його у номінації “відкриття сезону 2012”. Вже тоді Лемик почав здобувати собі й титул одного з лідерів команди.

У наступному сезоні форвард зіграв на одну гру менше – 42. У них він набирав 6.4 середньостатистичні очки, робив 3 підбирання та віддавав 1.8 передачі. Ефективність Ярослава Лемика у чемпіонаті 2012/13 становила 6.8 бали. Досягненням цього ігрового року для Ярослава стала участь у Фіналі Чотирьох Кубку Суперліги. Нагадаємо, у ньому “Говерла” поступилася запорізькому “Ферро-ЗНТУ”. А пройшли змагання за Кубок Суперліги на паркеті саме львівського палацу спорту “Галичина”.

Також великим досягненням можна вважати гідну боротьбу Ярославової команди в одній восьмій плей-офф. Незважаючи на те, що івано-франківцям довелося грати без травмованого плеймейкера та лідера колективу Юджина Лоуренса, “ведмеді” все ж зуміли дати київському “Будівельнику” справжній бій. Нагадаємо, таки пройшовши “Говерлу”, столична “будка” доволі легко впоралася з “Політехнікою-Галичиною”, а тоді й у дуже напруженій боротьбі – з маріупольським “Азовмашем” та стала чемпіоном Суперліги!

Відтак той факт, що саме Ярослав Лемик став одним із натхненників свого клубу на боротьбу з майбутнім чемпіоном, дуже обнадіює. Адже того бійцівського характеру говерлян дуже забракло львів’янам у боротьбі з “Будівельником” (та й у серії за третє місце з “Ферро-ЗНТУ”).

Також додає оптимізму й те, що з підписанням “великого” гравця, головний тренер галичан Желько Лукаїч заздалегідь починає вирішувати проблему, на яку нарікав протягом майже цілого минулого сезону. А саме – відсутність ще одного важкого форварда!

Источник: bcpg.lviv.ua

Добавил: dinero
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.