вверх  обратно

"Мавпы" подписали двух своих воспитанников

28.05.2013

Вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Володимир Потапенко та Іван Ткаченко підписали угоди з клубом. Молоді баскетболісти в цьому сезоні стали чемпіонами України у віковій групі 1997-го року народження. А Володимир Потапенко ще й здобув золото разом з командою «Черкаські Мавп-96».

Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські Мавпи»: «Свого часу головною ідеєю власників клубу Михайла Бродського та Сергія Одарича було виховати на базі нашого клубу якісних баскетболістів. Вже зараз ми починаємо збирати плоди кропіткої роботи нашої баскетбольної школи. В минулому році ми уклали угоди з цілою низкою перспективних гравців команди «Черкаські Мавпи-96», дехто з них тренується з головною командою і навіть у минулому сезоні дебютував у Суперлізі. Сьогодні ми підписали двох гравців «Черкоських Мавп-97». Сподіваюся, що в майбутньому побачимо їх у складі основної команди. Взагалі то це талановита та перспективна молодь, яка через 2-3 роки має на відсотків 50 укомплектувати «Черкаські Мавпи».

Источник: mavpabasket.com

Добавил: alex5688
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.