вверх  обратно

Официально: Ричард Гуинн переходит в "Панатинаикос"

19.05.2013

Один із найкращих важких форвардів Суперліги Річард Гуінн став гравцем грецького гранда – «Панатінаїкосу».
 
Одразу ж після завершення четвертого матчу серії за третє місце з «Політехнікою-Галичиною» та церемонії нагородження бронзовими медалями й кубком Річард Гуінн вирушив до аеропорту, а вже з понеділка зможе виступати за грецький суперклуб.
 
За останні три сезони, проведені в майці «Ферро», «бігмен» із вбивчим дальнім кидком став справжнім улюбленцем запорізької публіки, двічі вигравши разом із командою бронзові медалі Суперліги, Кубок Суперліги та здобувши титул найкращого важкого форварда сезону 2011-2012 рр.
 
Загалом Річард Гуінн провів у Суперлізі 159 матчів, посідаючи четверте місце за здобутими очками (2314), підбираннями (916) і РЕ (2483). Крім того, саме американський форвард є найкращим снайпером ліги, забивши за чотири сезони 327 триочкових кидків.
 
У нинішньому сезоні Гуінн відіграв 52 матчі в чемпіонаті Суперліги, відзначаючись 14.6 очка, 6 підбираннями та 1.7 передачі (14.9 РЕ) в середньому за гру.
 
До «Ферро-ЗНТУ» гравець захищав кольори інших українських клубів: «Полтави», «Азовмашу» й «Будівельника». Крім того, встиг пограти в Росії, Швеції, Німеччині, Туреччині та Франції.

Источник: superleague.ua

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.