вверх  обратно

Суперлига назвала лучшего центрового сезона

19.05.2013

Після закінчення четвертого матчу «бронзової» серії п’ятий номер «Політехніки-Галичини» Владан Вукосавлевич отримав приз найкращому центровому сезону.
 
Загалом у  нинішньому сезоні  сербський «бігмен» провів 50 матчів у чемпіонаті Суперліги, відзначаючись 16.5 очка, 10.5 підбирання й 1 передачею (19.5 РЕ) в середньому за гру. При цьому в 31 матчі він оформив дабл-дабли (6 із них – у плей-офф).
 
Саме Вукосавлевичу належить рекорд сезону за підбираннями. В матчі третього кола з «Говерлою» п’ятий номер «левів» зібрав 20 відскоків, зупинившись за крок від найкращого показника всіх сезонів Суперліги, автором якого є екс-центровий «ДніпроАЗОТу» Майкл Фрейзер, котрий у чемпіонаті 2010-2011 рр. відзначився 21 підбиранням.
 
Крім того, ще в п’яти матчах чемпіонату Вукосавлевич відзначався не менше ніж 15 зібраними відскоками. А 17 підбирань у четвертому чвертьфінальному матчі з «Хіміком», які «бігмен» записав на свій рахунок, – найкращий показник у матчах плей-офф усіх сезонів Суперліги.

Источник: superleague.ua

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.