вверх  обратно

Женская сборная Украины начала подготовку к чемпионату Европы

9.05.2013

Жіноча національна збірна України на базі в Конча-Заспі розпочала навчально-тренувальний збір напередодні чемпіонату Європи, що відбудеться 15-30 червня у Франції.

Головний тренер жіночої національної збірної України Вадим Чечуро:

«Приїхали майже всі гравці, котрих ми запрошували. Немає поки що Вікторії Мірчевої, у котрої кубкові матчі у Франції. Має проблеми Любов Альошкіна – під час останнього поєдинку їй зламали ніс, і Люба перенесла операцію. Альошкіна приїде 10-11 травня, але тренуватиметься за індивідуальною програмою. 8 травня має приїхати Ольга Дубровіна. Шкода, що через травми у нас випали великі гравці – Валерія Бережинська, на котру очікує операція, у Олесі Малашенко проблеми з п’яткою, матиме операцію також Аліна Йордан.

Ми вже провели два тренування. Мене дуже тішить, що, як і торік, дівчата викладаються на тренуваннях на сто відсотків. Зрозуміло, що дівчата в різних кондиціях. Сьогодні ми провели тест, за підсумками якого буде складено план для того, щоб до чемпіонату всі підійшли в оптимальній формі. Намагаємося підходити комплексно: підтягувати фізичний стан і вводити тактичні зв’язки.

16 травня ми виїжджаємо до Польщі, де зіграємо зі збірними Білорусі, Польщі та Литви. 20 травня переїжджаємо до Чехії, де 21-22 травня зіграємо з тамтешньою збірною. 29-30 травня зіграємо в Южному з другою збірною Росії. 5-7 червня зіграємо на Міжнародному турнірі в Білорусі. Після чого у нас залишиться 5 днів на корегування, і виїжджаємо до Франції.

Наразі всі збірні розпочинають підготовку, беруть участь у товариських турнірах, тож буде легко дістати інформацію про суперників. Ми знаємо, що Туреччина – сильна команда, в якій є здібні як великі, так і маленькі гравці. Чорногорія грала з Польщею, тож я матиму достатньо інформації. Словаччина – команда, яка прогресує. Чорногорія і Словаччина посіли перші місця в своїх підгрупах. Зрозуміло, що слабких суперників на чемпіонаті Європи не буде. Однак ми теж їдемо туди не за туристичною путівкою».

Кандидат до жіночої національної збірної України Олександра Хоменчук:

«Минулого сезону мене не було в збірній через те, що мала проблеми зі спиною. Вилікувалася, наразі все гаразд, тому цього року я змогла приїхати на збори. З тренером я познайомилася ще торік, адже приїжджала до лав збірної, уболівала за дівчат, перебувала в залі, але на трибуні. Всі дівчата добре знають одна одну, оскільки вже багато років тренуємося разом – в молодіжній збірній, в національній. Відчуваю, що мені дещо бракує підготовки, адже в моїй команді були не надто інтенсивні тренування. Тому мені трохи важко фізично. Суперники всі сильні, не дарма вони вийшли до фінальної частини чемпіонату Європи. Безумовно, шанси є завжди, головне, вірно себе налаштувати і підготуватися до суперника. Впевнена, тренер зможе добре нас підготувати й ми покажемо хороший результат».

Кандидат до жіночої національної збірної України Ольга Мазніченко:

«Цього сезону я грала в Італії. Це великий досвід, чемпіонат досить сильний, наша команда – молода, тому ми не вийшли в плей-офф. У нас постійно були різноманітні тренування, з новими вправами. На чемпіонаті Європи всі суперники сильні. Однак ми боротимемося і докладемо всіх зусиль».

Кандидат до жіночої національної збірної України Аліна Ягупова:

«Стосовно історії з драфтом, я знаю не більше, ніж ви. Оскільки ніхто нічого не пояснював, знаю лише, що анулювали вибір через те, що мені вже виповнився 21 рік. Атмосфера в збірній гарна, настрій хороший, робочий. Підготовка нас очікує насичена, буде більше виїздів, ніж торік. Приміром, напередодні чемпіонату Європи буде серйозний турнір в Білорусі».

До вашої уваги список кандидаток до національної жіночої збірної України:

Захисники:

Інна Кочубей
Євгенія Спітковська
Ольга Дубровіна
Олена Самбурська
Аліна Ягупова
Христина Мацко
Тетяна Щипакіна
Ольга Кришталь
Катерина Ковальова
Вікторія Шматова

Нападаючі:

Катерина Дорогобузова
Анна Покойова
Ольга Мазніченко
Олександра Курасова
Олена Огороднікова
Ганна Зарицька
Оксана Кісілова
Вікторія Мірчева
Олеся Малашенко
Катерина Римаренко

Центрові:

Любов Альошкіна
Олександра Хоменчук
Олена Жержерунова
Аліса Євтушенко

Календар матчів збірної України на чемпіонаті Європи у Франції

15 червня Україна – Туреччина
16 червня Словаччина – Україна
17 червня Чорногорія – Україна

Источник: фбу

Добавил: alex5688
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.