вверх  обратно

Игрок "Азовмаша" установил рекорд Суперлиги

7.05.2013
У четвертому матчі 1/2 фіналу з «Ферро-ЗНТУ» плеймейкер «Азовмашу» Лінн Грір встановив новий рекорд плей-офф усіх сезонів Суперліги, відзначившись 16 передачами. Також даний показник є найкращим у нинішньому сезоні.

Таким чином, у п’ятірці найкращих досягнень за передачами у плей-офф усіх сезонів Лінн Грір посідає перше (16), друге (14) і четверте місце (12). На третій позиції розташувався екс-гравець «ОДЕСИ» Джеррел Блессінгейм (13), на п’ятій – екс-гравець «Ферро-ЗНТУ» та «Дніпра» Стівен Буртт (12).

Крім того, Грір, котрий дванадцятий раз у сезоні віддав за гру не менше 10 передач партнерам, зупинився за крок від абсолютного рекорду Суперліги, що належить екс-гравцеві «ОДЕСИ» Джеррелу Блессінгейму . Нагадаємо, що в сезоні 2009-2010 рр. захисник «акул» відзначився 17-ма передачами в матчі регулярного чемпіонату проти БК-93 «Пульсар».

Наразі Лінн Грір упевнено лідирує у чемпіонаті Суперліги за передачами (6.9 у середньому за гру в регулярному чемпіонаті та 8.1 у плей-офф).

Відзначилися й партнери Гріра – центровий Мирослав Радуліца записав на свій рахунок 39 балів РЕ (другий показник у цьогорічному плей-офф), а Тадія Драгічевич у кожному з чотирьох матчів із «Ферро» оформив по дабл-даблу. Причому, в четвертому матчі півфінальної серії сербський форвард зібрав 15 відскоків (другий показник у цьогорічному плей-офф), 14 із яких – на своєму щиті (найкращий показник цьогорічного плей-офф і повторення рекорду сезону).

Источник: superleague.ua

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.