вверх  обратно

Женская Высшая Лига. Финал. "Динамо-НПУ" - "Елисавет-Баскет"

10.04.2013

10, 13 та за потреби 15 квітня відбудуться фінальні матчі чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

«НПУ-Динамо» – «Єлисавет-Баскет»

10 квітня, 16:15, Київ, пряма трансляція на офіційному сайті ФБУ

«Єлисавет-Баскет» – «НПУ-Динамо»

13 квітня, 18:00, Кіровоград, пряма трансляція на офіційному сайті ФБУ

«НПУ-Динамо» – «Єлисавет-Баскет»


15 квітня, Київ (за потреби)

Головний тренер «НПУ-Динамо» Володимир Рижов:

«Суперник нам добре знайомий. Це класична команда з центровими. На відміну від «Регіни» та «ТІМ-СКУФ», у яких багато гравців виходять у поле, всі з кидком, і з якими нам завжди важко. Звісно, окремо треба сказати про Аліну Ягупову. Однак навіть при її звичній результативності, якщо ми не програємо підбирання, можемо сподіватися на рівну боротьбу. Якщо крім Ягупової, вдало закидатимуть і інші, матимемо проблеми. В «Єлисавет-Баскеті» не стільки легіонери становлять загрозу, скільки дует українських великих плюс Ягупова. На тренуваннях розробляємо захист передусім проти Ягупової, акцентуємо увагу на грі на підбиранні. Два останні матчі показали, що команда Кіровограду добре укомплектована. Втім, у плей-офф головне – налаштування на гру, з першого матчу необхідно брати перемогу».

Головний тренер «Єлисавет-Баскет» Людмила Коваленко:

«Усі наші вболівальники, керівництво області та міста в очікуванні нашого вдалого виступу в фіналі. Наша команда – молода, не звикла до такого рівня змагань, тож, вважаю, нам буде дуже важко. Втім, в очних зустрічах з «Динамо» ми показали, що маємо характер і майстерність чинити суперницям гідний опір. Упевнена, що в фінальних поєдинках переможе той, хто зможе впоратися з хвилюванням».

Источник: ukrbasket

NEWSMAKER

  • 4454 грн.
  • 626 грн.
  • 14 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.