вверх  обратно

Йовица Арсич: "Мы знаем, что от нас ожидают фаны и руководители клуба"

13.02.2013

Сьогодні «Черкаські Мавпи» провели своє перше тренування в рамках підготовки до найближчих домашніх матчів проти «Донецька» та «Дніпра-Азоту». Напередодні тренування головний тренер «Мавп» – Йовіца Арсіч розказав про затяжну виїзну серію команди, розбір «Донецька» та стан здоров’я своїх гравців.

– Ваша команда відіграла затяжну виїзну серію, десь на кшталт серій в НБА. Чотири матчі поспіль на чужому майданчику ви зіграли з показником 2:2. Задоволені результатом?

– Не повністю, але будемо відверті – це не найгірший варіант. Ми впевнено виграли два матчі. Мали великі шанси в Южному, але, на жаль, не скористалися своєю можливістю виграти, хоча й грали доволі непогано. А в Миколаєві ми дійсно зіграли не свою кращу гру. В нинішніх кадрових умовах ми не змогли зіграти вдало два поспіль матчі. На жаль, маємо те, що маємо. Повторюсь, що результат 2:2 в чотирьох виїзних матчах – не найгірший. Тут лише є деякі питання по матчу проти «Миколаєва». Позитивом цієї виїзної серії є ще й те, що надалі в нас буде більше домашніх матчів.

– У двох останніх поєдинках ваша команда втрачала концентрацію у вирішальних моментах, тобто на заключних хвилинах гри. Це пов’язано з втомою?

– Концентрація має бути протягом всього матчу. Якби ми її втратили раніше, то і вирішальних хвилин не було б. Наприкінці нам дійсно не вистачило сил, ми грали увісьмох і мали малу ротацію складу.

– Дивна ситуація: Ваша команда ледь не єдина в лізі, яка має кращий показник перемог в матчах з клубами верхньої частини турнірної таблиці, ніж навпаки. Тут проблема у мотивації гравців?

– Тут треба розбирати кожен матч окремо, а не в комплексі. Думаю, закономірностей немає. «Миколаїв», скоріш за все, для нас незручний опонент. В останній грі суперник зіграв доволі агресивно в захисті. Це нас дещо виснажило, та ще й ми показали низький відсоток з лінії штрафних.

– До завершення третього кола вам залишилося відіграти 9 матчів. Більшість з них ваша команда проведе на власному майданчику. Як вважаєте, цих матчів буде достатньо, аби піднятися вище, щоб не потрапити в першому етапі на лідерів?


– Зараз у нас саме така мета. Кожна наступна гра буде дуже важливою. Наразі ми думаємо про «Донецьк», після цього про перемогу над «Азотом». Якщо ми будемо досягати поетапно важливі перемоги, то й результат буде відповідним. Ми знаємо, що від нас очікують фани та власники клубу. Це вихід в плей-оф та подальша боротьба за потрапляння в наступну стадію. Постараємось це зробити. Зрозуміло, що вихід з 5-6-го місця – це ідеальний варіант.

– У четвер ваша команда нарешті повертається на домашній майданчик. Так трапилося, що останній матч тут ви також грали з «Донецьком». Можете порівняти можливості суперника з плином цих трьох тижнів.

– Ще не робили скаутинг, тому не можу сказати, які зміни у «Донецька» відбулися. Але точно знаю, що команда зараз грає значно краще, ніж то було місяць тому і, відповідно, виграти у чемпіона буде значно важче, ніж в останній грі. Успіх в матчі проти «Донецька» залежатиме від нашої комплектації. Якщо ми гратимемо повним складом, то матимемо великі шанси на перемогу. Якщо ж в лазареті залишаться гравці – шанси будуть не такими високими.

– Хто під питанням участі в цьому матчі?


– Зрозуміло, що це Любічіч. Він не їздив на два останні виїзди через проблеми зі спиною. Сьогодні він почав тренуватися, але його готовність грати під питанням. Разом з тим великій кількості гравців допікають проблеми зі здоров’ям. Так, ще не на всі сто після травм можуть грати Сокур та Свонсон, хворів напередодні Корочкін, тобто кадрові проблеми для нас зараз доволі болючі. Сподіваюся, в четвер всі зможуть зіграти.

– Окрім травмованих, не найкращу гру показали ще кілька гравців. Свої бали не добрали Івшин та Делінінкайтіс. Як вважаєте, з чим це пов’язано?


– Щодо Делінінкайтіса, то там ситуація пов’язана з травмами основних розігруючих. Йому часто доводилося виконувати не свою роботу, від того його цифри і страждали. Івшин останнім часом не виходить в старті. Останнім часом гарний баскетбол показує Хантер, тому він грає в стартовій п’ятірці, можливо, тимчасова втрата місця в старті якось морально позначилась на грі Макса.

– В минулому матчі проти «Донецька» вам вдалося зупинити їх потужну передню лінію. Що в найближчій грі Ви вважаєте головним ключем до успіху?

– Вам випадково «Донецьк» не доплачував за два останні питання (сміється). Ну добре, я поділюсь своїми думками. Так, головне зупинити їх передню лінію. У нас був гарний захист в тому матчі, суперник просто не мав можливості заграти своїх «великих», або вони отримували м’яч не у зовсім зручній позиції. Думаю, гості також це розуміють, вони не дурні, тому щось також змінять, ми маємо бути готові до цього. В матчі проти нас у «Донецька» також був не кращий відсоток триочкових. Нам треба все зробити, аби він таким і залишився.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: Любитель
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.