вверх  обратно

Чемпионат Украины по баскетболу 3x3 стартует в Киеве 27 мая

18.05.2012

 

Федерація баскетболу України, Державна служба молоді та спорту України та Федерація вуличного баскетболу України офіційно розпочинають ІІІ чемпіонат України 2012 р з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд.  

Перший тур чемпіонату відбудеться в Києві 27 травня на території парку ім. Пушкіна (пр. Перемоги 40б). Даний тур є відбірковим для команд, які представляють наступні регіони України: Київська обл., Чернігівська обл., Житомирська обл. та м. Київ.

Початок реєстрації команд о 9.30. Початок змагань о 10.00. У випадку непогоди тур буде перенесено, на цей же день, до спортивного залу середньої школи № 104, що знаходиться за адресою Пуща-Водиця, вул. Лісна 28.

Стартовий внесок з команди становить 100 грн.

Заявки від команд приймаються на електронну адресу uastreetball@ukr.net та безпосередньо перед початком (до заявки додається копія паспорта, ідентифікаційного коду та ДОЗВІЛ ЛІКАРЯ).

ВИТЯГ з Регламенту: Перехід гравця між командами  або дозаявка гравця командою на фінальний або додатковий тур сплачується додатково. Сума оплати складає 800 грн. Оплата відбувається безпосередньо на місці, перед підтвердженням реєстрації команди.

(Ігрова форма КОМАНДИ має бути одного кольору та пронумерована).

Змагання проходитимуть згідно положення про Всеукраїнські змагання з баскетболу 3х3 на 2012 р., регламенту чемпіонату України 2012 р. та за офіційними правилами ФІБА 3х3.

Документи можна скачати за адресами:

Положення – http://uastreetball.org/docs/Положення2012.pdf

Правила – http://uastreetball.org/docs/Правила гри в баскетбол 3х32012 ФІБА.pdf

До фінальних ігор ІІІ чемпіонату України з кожного відбіркового туру виходять по дві найсильніші команди.

Наступні відбірні тури прийматимуть Дніпропетровськ (9-10 червня), Івано-Франківськ (16-17 червня), Кіровоград (23-24 червня), Севастополь (30 червня – 1 липня) та Харків (7-8 липня).

13 липня у Києві відбудеться додатковий тур для усіх команд, які не пробилися до фіналу Чемпіонату України.

Фінал відбудеться 14 – 15 липня у Києві.

Чемпіон та призери чемпіонату України отримають  медалі та звання відповідно до єдиної спортивної класифікації України.

Також переможець чемпіонату 1-2 вересня представлятиме Україну на першому в історії турнірі серії „Світовий Мастерс тур” у Стамбулі. „Світовий Мастерс тур” – це змагання, започатковані міжнародною федерацією баскетболу ФІБА. В турнірі мають право брати участь виключно переможці своїх офіційних національних чемпіонатів. В Стамбулі відбудеться регіональний європейський Мастерс, звідки найкращі поїдуть на фінал змагань до американського Майамі (22-23 вересня). Федерація вуличного баскетболу вже отримала запрошення від ФІБА на участь в стамбульському Мастерс і підтвердила участь українського чемпіона в цих змаганнях.

Федерація вуличного баскетболу запрошує всіх бажаючих взяти учать в захоплюючих баталіях чемпіонату України і приєднатися до української сім`ї баскетболу 3x3. Разом ми подолаємо шлях від вулиць до Олімпійських ігор. Також ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих безкоштовно відвідати захоплюючі поєдинки чемпіонату України.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 

(097) 983 57 86 - Сергій Єльшов

(096) 122 56 10 - Володимир Саласюк

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 4006 грн.
  • 596 грн.
  • 155 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.