вверх  обратно

Лень став найкращим. Статистика українців в НБА

11.04.2021

Минулої ночі Вашингтон Леня обіграв Голден Стейт (110:107). Олексій у цій грі набрав 15 очок, що дозволило йому підкорити позначку у 4000 набраних очок в НБА та обійти Віталія Потапенка, який до цього був найрезультативнішим українцем в історії найсильнішої баскетбольної ліги світу.

Ось як виглядає тепер таблиця з показниками наших гравців у НБА:Святослав Михайлюк нещодавно набрав свою першу тисячу очок і став п'ятим українцем, якому вдалося це зробити. Вже у наступній грі Свят може обійти Олександра Волкова та піднятися на четверте місце. Натомість Лень вже є лідером по загальній кількості не тільки набраних очок в кар'єрі, а й підбирань і результативних передач.

Щоправда, слід зазначити, що це показники тільки регулярного чемпіонату. Якщо подивитися результати наших гравців в плей-офф, то буде зовсім інша картина:Тут лідером є Станіслав Медведенко - наш єдиний чемпіон НБА. Серед діючих українських гравців поки ніхто не має проведених матчів в плей-офф.

А так виглядають середні показники за гру цих баскетболістів:Алекс також тут є лідером по очках та підбираннях, хоча Михайлюк на відстані менше одного очка, тому в майбутньому він має шанс обійти Леня. А от по ассистах в середньому лідером є Олександр Волков.

Доречі Волков, який був першим українцем в НБА - єдиний, хто жодного разу не змінюва за океаном команди.

Найбільше клубів в НБА змінив знову ж таки Лень - 5.

Так виглядає зведена таблиця результативності по командах, в яких виступали українці:Всього 14 різних клубів. Лідером тут є Фінікс, завдяки Алексу. А от найбільше наших баскетболістів грало в Атланті - троє.

Добавил: Shival
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.