вверх  обратно

Клуб кидал. Кевін Лав тепер теж елітний скорер

25.03.2019
Кавальєрз знову програли. Цього разу – Мілуокі. Але Лав був у нормі. Він набрав 20 очок і сходу перестрибнув Мукі Блейлока, Денні Ейнджа, Куттіно Моблі та Майкла Редда – відразу на 247 місце. Муки Любові (Love) завершились, одночасно припинивши Мукі (Mookie) Блейлока, який вилетів із 250.
Але перші муки виглядають більш драматично.
Кевін міг оформлювати прописку у 250 ще на початку минулого року. Але травмувався, пропустив купу часу і не встиг. За цей час у Клуб проповз ДжейАр, внаслідок чого втратив усі стимули й інтерес, так що навіть з убойних позицій почав виводити м'яч у центр. А згодом і взагалі припинив цю брудну справу, побачивши м'який і пухкий диван.
Наприкінці минулого року Лав знову міг проходити в еліту. Але знову травмувався. Ще швидше і ще на довше. За цей час до Клубу встигли записатись не лише Лу Вільямс, який і так уже топтався на ґанку, а і Блейк Гріффін, Дем'єн Лілард і навіть Брук Лопез із Кайлом Лаурі.
І ось, нарешті! Сталось!
Останнім часом баскетбол змінився: забивають, переважно, захисники (вітчизни?) Навіть розігруючі, які за Вищим Задумом Джона Нейсміта Сотоварищи Й Апологети, мусили б розігрувати, тобто, підносити снаряди іншим, тепер пуляють самі, а підносять їм здоровезні семифутові двістіп’ятдесятфунтові дядьки. З останніх 10 неофітів Клубу-250, якщо не помиляюсь, великих – аж троє: Ігудала (але він не такий уж і великий, серединка на половинку), Мілсеп і Лопез. Решта – Каррі, ДеРозан, ДжейАр, Вільямс, Гріффін (ну, цей ще нівроку), Лілард, Лаурі. Мелюзга, з верхніх ярусів від підлоги не відрізнити. А перед тим був Гарден, а перед тим був Вестбрук… Так що досягнення Кевіна Лава – це таки досягнення )

Кого ми ще чекаємо, не дочекаємось? Чи дочекаємось?
1. Тадеус Янг. Куттіно Моблі з Денні Ейнджем мають по 11964 пункти. Тадеус – 11939. Сльози для Янга. В якийсь момент він навіть Лава обходив, але потім таки відстав. Але все-одно: Індіані залишилось зіграти ще 8 матчів, а Янг в середньому набирає 12,4 за гру. Тобто, до мети – 2 матчі в такому темпі.
2-3. «Голден Стейт Воріорз». Не всі воріорз, тільки двоє: Клей і Буґі. Але хто з них перший – питання. Казінс поки на 12 очок попереду, але він має середні під 16, тоді як Томпсон – за 22. До того же Казінса бережуть перед плей-офф – от, сьогодні не грав. До Ейнджа з Моблі їм залишилось, відповідно, 80 і 92 очки, а до Редда – аби надійніше – 88 і 100. І 9 ігор. Мають встигнути. Але поставлю, що Клей прибіжить першим. Хоча, ДеМаркус теж ду-уже заслужив. Як така сама, як і Лав, жертва криштальності людського організму при нелюдських навантаженнях. Він навіть раніше за Лава мав проходити, але тоді не склалось.
4. Пол Джордж. Йому складніше. Він останній у черзі, тож йому доведеться переганяти вже не Ейнджа, Моблі чи навіть Редда, а ще й Трака Робінсона. 221 очко за максимум 9 матчів Оклахоми. Але Джордж цього сезону не лише результативний (28+ пт), а і доволі стабільний. А отже, Пол – віримо! )

Хто вже, мабуть, нажаль, але…
Кемба Вокер і Марк Газоль. Це – з останніх надій. Раніше відвалились Ентоні Девіс (ще до саги з переходом – коли тільки травмувався) і нещодавній багаторічний партнер Газоля Майк Конлі.
У Вокера і Конлі зі здоров’ям усе гаразд, просто бігти було далеко. Втім, листопад і грудень – це як раз їхні місяці. Хоча… Кемба теоретично може ще зачепитись за підніжку. Якщо почне набирати не по 25, а по 37 очок. Чого у квітні не трапляється?
Газоль сам собі придумав проблеми. Після переїзду до Торонто поки роззирнувся, поки пристосувався… Зате у плей-офф нарешті зіграє.
Наступного сезону, крім Вокера, Конлі й Девіса серед 250 чекаємо ще на Кайрі Ірвінга. Правда, Бог знає, де кожний із них усіх гратиме восени. І в що. І – нежданчик, але було би вкайф: до цієї теплої компашки може приєднатись майже-пенсіонер Кайл Корвер! Якщо стрілятиме ще один рік хоча би на тому ж рівні, як зараз
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.