вверх  обратно

Кравцов, Реал - Фуенлабрада, 2019.01.27

27.01.2019
Лідер європейського баскетболу, Реал, приймає нову команду Кравцова в Мадриді. Фуенлабрада не збирається цього сезону грати у плей-офф іспанського чемпіонату, т.я. у них просто не вистачить сил з урахуванням їх участі в Лізі Чемпіонів.
В'ячеслав вийшов в середині чверті. Допоміг Фуелабраді в захисті своєю потужністю. А в нападі відзначився данком, коли вривася у трисекундну і отримав м'яч на швидкості. Друга половина першої чверті була катастрофічна для Реала, а у В'ячеслава просто астрономічно високий +/-. Після першої перерви ситуація змінюється, складається враження, що в захисті Реал чинить нереальний опір на веденні, тому Кравцов не може отримати м'яч не дивлячись на непогані заслони і вривання під кільце. А коли отримує м'яч на штрафній, то про кидок чи прохід навіть не замислюється. Як результат такої гри, захисники Фуенлабради втомились і ривок Реала 11-0 переважно за рахунок триочкових. В нападі Реал вирішив не йти під кільце на Кравцова, тому я би сказав, що віртуально В'ячеслав переграв Реал. В середині другої чверті сів відпочивати вже Кравцов, а Реал продовжив свою гру на дальніх кидках.
Після великої перерви наш гравець вийшов одним з перших, щоб відпрацювати штрафні кидки. Думаю, що тренер міг дати настанову грати агресивніше під кільцем в нападі. Основний конкурент в команді, Гонсалез, нічим краще за Славу не грав.
Другу половину матчу Фуенлабрада почала без центрових. Нападник Кларк покликаний покращити захист на периметрі, бо він явно більш швидший, а під кільцем нема потреби зараз грати. При цьому він встиг забити 2 триочкових, але грає дуже пасивно в нападі. Далі Реал зрозумів, що тепер можна легше йти під кільце, відрив тепер 10 очок і логічний таймаут гостей.
Останню чверть почали з центровим Гонсалезом. Це знову стало незручно для Реала і відрив скоротився всього до 2 очок за 3 хвилини. Потім послідувало багато взаємних помилок, але Фуенлабрада вийшла вперед на 1 очко. І тут я вважаю показовий момент, бо тренер довірив всю чверть грати Гонсалезу. Реал при цьому відірвався на 10 очок за 3 останні хвилини гри. Все це означає, що Кравцову в команді не довіряють.
Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.