вверх  обратно

Святослав Михайлюк: є перша сотня!

18.01.2019
Шутер росте! Люк Волтон щось знав.

Сьогодні він знову випустив Михайлюка у важкий для каліфорнії час, і наш повпред не підвів. На сію секунду (йде 1 овертайм) він уже відіграв у зарубі проти Оклахоми 18’39”, цього разу не побоявся трохи покидати по кільцю, зробивши 6 дальніх спроб, 1 ближню і одну – з лінії штрафних. Штрафний забив. Також двічі вдалося поцілити з-за дуги. В сумі це дало 7 залікових пунктів у копилку Лейкерз і паралельно – у власний доробок. А позаяк дотепер Слава вже назбирав собі 93, то останній (дай Бог не останній) кидок голосно сказав: «Сто!»

Загалом, за трохи більше половини свого першого сезону в НБА Михайлюк виходив у 32 матчах, у яких зіграв доволі сносні 325’, тобто, понад 10 за гру. Із гри пробував атакувати 99 разів (от, міг ще раз сьогодні спробувати – хоч промазати, а було би відразу 2 ювілеї. Може, ще випустять?). Вдалими виявились 34 спроби (трохи більше 1 за гру і, відповідно, за 10’). Дві третини кидків (67) Святослав робить здаля. А кидати йому байдуже звідки: точність, що із зони, що з-за її меж однакова: 34,3%.
Штрафні би ще підтягнути, бо 9 із 16 – це майже Шакіл О’Ніл, а не Стефен Каррі.

Також для колекції Михайлюк має 25 асистів, 19 підборів, 10 перехоплень і поки жодного блок-шоту. Треба над собою працювати! І тоді нові ювілеї прийдуть. І багато.

Чого ми йому і бажаємо!
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.