вверх  обратно

Шутер лайф. Стефен Каррі вийшов на почесне 3 місце у змаганні дальнобійників

12.01.2019
… посунувши дідуся, але, можливо, ще не остаточного пенсіонера Джейсона Террі із п’єдесталу пошани. У 31-у своєму матчі цього сезону і 656 – в кар’єрі шутера НБА. Террі, для порівняння, знадобилось 1410. А Кайлу Корверу, який теж націлився тепер уже на 4-го Террі й у якого ще залишаються шанси тимчасово обійти Каррі, якщо в того не дай Бог знову щось відмовить у гомілкостопі, і – 1411.
Отже, за КАР’єру КАРрі здійснив 5232 спроби (майже 8 за гру), з яких удалися у всій красі 2285 (43,7%). У середньому кожні 10’ суперники тяжко зітхали, спостерігаючи як м’яч, пущений з-за дуги записним почесним найкращим шутером, почесним капітаном, почесним мажором сучасності, опускається в середину їхнього кошика.
Навряд чи до кінця сезону нас чекають якісь зміни на горі рейтингу, бо 2 місце Реджі Міллера (2560 попадань у дзюрку) ще дуже далеко, навіть для САМОГО Каррі. Тому можна спокійно глянути, що там далі, що може статися, чим серце заспокоїться. Свіжеспечена табличка виглядає таким чином:Окремо для 15 діючих гравців маємо такий розклад:Вінс Картер тихою сапою пройшов Пола Пірса і наблизився до Джамала Кроуфорда. Причому, як не дивно, має всі шанси обійти його ще цього сезону. Нежданчик, чесно кажучи. Здавалось би, про вічне треба думати, про Залу Слави, а не ганятися один за одним. А диви ж ти! Але Кроуфорд зараз якийсь в’ялуватий. Не надихає його Фінікс, певно.
Поки ти (Дірк) спав, лікувався, відновлювався і наполегливо тренувався, легенда м-м-м … всього на світі ДжейАр Сміт обійшов його на повороті, вирішив місію здійсненою і припинив «цю брудну справу». Але так не думав Дірк. Він нарешті зібрався із силами, випрасував домашній і гостьовий комплект спортивної форми і почав іноді пострілювати з-за дуги, бо ближче йому підходити вже довго. За якихось 12 матчів die DeutcsheMaschine попала вже цілих 7 разів. А до ДжейАра – всього 4. А до кінця кар’єри – ще аж огого – 40 матчів. Так що тремти, Сміт, зарано ти пішов відпочивати!
Доки ці 2 ветерани-чемпіони розбираються між собою їх може на крейсерській швидкості пролетіти головний бігун із м’ячем сучасної НБА Джеймс Гарден. Для нього сотня попадань – це як двійний степ-бек зробити, не глядя. За половину сезону він, навіть відпочивши 4 матчі, dже закинув 187 і буквально сьогодні обійшов Кобе Браянта із Чнсі Білапсом.
Ще одна солодка парочка: ЛеБрон і Клей, 20 і 21 місця загального рейтингу (8 і 9 – серед активних снайперів). Томпсон цього сезону був трішки кволий, іноді видав перфоманси, а іноді мазав ледь не все кидки, але останні 2 матчі показують, що живий курилка! Викидає Клей на третину більше за новоспеченого лебедя на Озерному пруду, а попадає майже на 40% частіше. Тому вже скоротив протягом пів сезону відрив від 59 до 11, а значить має шанс.
Серед інших є ще Кевін Дюрант, який нещодавно відзначив ювілей у 1500 дальніх попадань і наразі має 30 результат (1510). Якщо не трапиться нічого непередбаченого, він скоро підніметься у топ-25, посунувши звідти Глена Райса з його 1559.
Решта смаколиків залишаться на наступні сезони.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.