вверх  обратно

Клуб кидал. Між Різдвом і Новим роком

29.12.2018
Тоні Паркер, звичайно, монстр! І динозавр – 18-й сезон у Лізі. Решта активних бомбардирів трохи молодші й менш досвідчені, тому наразі задовольняються не такими гучними, хоча іноді теж неабиякими досягненнями.
Останнім часом декілька особливо ретивих скорерів рішуче помінялись місцями в рейтингу із загальновизнаними зірками Лігі, а також із трохи пригальмувавшими товаришами.
Про Андре Іґудалу недавно згадувалось. Голден Стейт летять кому не попадя, але дідусь Іґґі, сплячи собі на сонечку, раптом прокинувся, подумав, що вже плей-оф і погнав шпурляти по-дорослому. Лейкерз узагалі забив більше чверті командних ) У такий спосіб сам не помітив, як пройшов Луола Денга, який, ви не подумайте, теж цього сезону грає за Мілуоки, не те що минулого за Лейкерз. Зіграв уже 4 гри і набрав 12 очок (а того року – 2. В одному матчі. Найпершому в сезоні. Й усьо). Тим не менше, напору Іґудали протистояти не зміг. Як і Джайлейн Роуз, якому вже направду байдуже.
Цьогорічні неофіти «Клубу 250» Лу Вільямс і Блейк Гріффін продовжують не озираючись нестись уперед. Лу наразі вже 229-й, а Блей – 238, але в останньому матчі він «зробив козу» живій легенді останніх секунд Джей Ару Сміту, який досі шукає найкращий варіант, хоча, здається, його ніхто і не запрошував.
ЛаМаркус Олдрідж і Расел Вестбрук піднялися на зовні непримітні 82 і 77 місця, але Олдрідж посунув Джейсона Кідда, а Рас – узагалі самого Меджика!
З подій рангом пожиже Ентоні Девіс став 40 серед активних гравців, помінявшись з Елом Горфордом, а Карл-Ентоні Таунс – 100-м, задвинувши у другу сотню Аміра Джонсона. Можливо, це для них важливо ;)
Заодно Таунс відсвяткував ювілейний 6000-й пункт, але ще відстає від Тобіаса Гаріса і Даніло Галінарі, в яких 7500 і 8000 відповідно.
Це так, малюки копошаться в пісочниці. З важковаговиків найближчими іграми чекаємо на 10000 від Деріка Роуза і 22000 – від Кевіна Дюранта. Очікували на 32 штуки від ЛеБрона, проте не варто йому було виходити грати у Різдво та ще й проти пацанів, які тримають свій 2,5-річний зуб на його пах. Ой не варто! :Ь
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.