вверх  обратно

Клуб кидал. Тоні Паркер увійшов до 50 найкращих бомбардирів НБА всіх часів

29.12.2018
Тоні Паркер вчергове довів що терпіння і труд все перетруть. Він завжди більше вів гру, хоча і кидав при нагоді, за 17+ сезонів назбирав майже 7000 передач (гадаю, ще взимку впорається із цими трьома нулями). Практично все своє свідоме енбеашне життя виходив у старті: за перші 16,5 років мав лише 6 виходів з лавки, причому 5 із 6 – у найпершому сезоні, в 19-річному віці. Але старий сивобородий Ґреґ спочатку поручив Тоні підміняти молоде покоління, а влітку взагалі – відправив піднімати з колін Майкла Джордана. І Паркер впорався. Цього сезону він продуктивніший за себе минулорічного по всіх скорерских позиціях, роздає більше асистів і навіть зробив 5 блок-шотів! У перерахунку на 1 гру це наразі найкращий його результат за кар’єру!
В матчі проти Брукліна Тоні Паркер, як завжди відклеївшись від лави, набрав 19 очок, ставши 2-м скорером Горнетс після Кемби Вокера і 3-м на обидві команди – після ще Д’Анджело Расела. І це дозволило йому в його 1229 матчі в Лізі нарешті обійти в загальному бомбардирському реєстрі Боба Лан’є і піднятись на почесне 50 місце.
Загалом за кар’єру Парер реалізував 7173 2-очкових кидків, 514 3-очкових, 3363 рази забив із лінії, набравши 19251 очко за 37875’, тобто, більше пів очка за хвилину.
20 тисяч цього сезону йому вже не світять, але якщо залишиться на наступний і буде грати на тому ж рівні – то запросто. А чого б і не залишитись: у травні Тоні Паркеру стукне лише 37 – які там наші роки?

З.І. Крім непересічного досягнення Тоні Паркера в бомбардирських перегонах останнім часом трапилось ще кілька подій меншого масштабу. Але про них – окремим рядком.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.