вверх  обратно

Бобров, Пустовий, Гуіпускоа - Барселона, 2018.12.22

22.12.2018
Цього разу в старті Гуіпускоа вийшов Секуліч. Не сильно продуктивно зіграв, але і без суттєвих помилок. Бобров вийшов за 3 хвилини до кінця першої чверті. Встиг відзначитись в нападі двома очкам, але в захисті не впорався проти Кевіна Серафіна. В'ячеславу завжди дають отримувати м'яч на триочковій дузі, звідки він може швидко вриватись або зробити вільний кидок. Тільки простір на периметрі не є перевагою, бо він хибить триочковий. Над цим компонентом давно варто попрацювати. Серафін вкотре переграє Боброва під кільцем. Як результат цієї різниці - перевага Барселони 7 очок, українець сідає на лаву, а Серафін продовжує грати. Але швидко повертається на майданчик після розмови з тренером. І тепер захищається проти Томіча. Варто відзначити, що тепер українець вдало відзахищався і допоміг в нападі. Тепер всього 1 очко відставання. Інтрига зберігається не дивлячись на те, що грають перше та останнє місця в таблиці.
В старті другої половини вийшов Секуліч на позиції центрового, а за 2 з половиною хвилини тренер Гуіпускоа пішов на експеримент і випустив додатково Боброва. Він захищається проти Кріса Сінглтона. Тільки це не допомагає, а навпаки знизило швидкість господарів і різниця зросла до -28 після 3-ї чверті. Перестали йти триочкові господарів, на яких була побудована гра в першій половині.
За 5 хвилин до кінця нарешті вийшов Пустовий. Будемо вважати цей матч українським дербі! Артем із задоволенням поставив блокшот В'ячеславу. При цьому Пустовий так довго чекав свого шансу, що зробив перехоплення й побіг у відрив, змусивши суперників неспортивно фолити. До кінця гри Артем набрав свої звичні очки, а Бобров трохи додав очок у свою статистику.
Результат матчу закономірний, хоча рахунок занадто кричущий. Досі дивує відношення тренера Барселони до Артема, не давши йому більше часу. Особливо враховуючи його гру в останньому матчі Євроліги і те, що у Барселони дуже щільний графік ігор. Бобров міг би й краще зіграти в захисті, а в нападі не багато отримував м'яч. Гра Гуіпускоа була схожа на хаос, а у Барселони є чітка схема про яку на вебконференції казав Артем: захищатись під кільцем і сподіватись на хибні триочкові суперника.
Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.