вверх  обратно

Клуб кидал. Moving up. Кевін Дюрант обходить Леррі Берда

19.12.2018
Сьогодні. В Києві вже був ранок 18-12-18. Щоби наздогнати Кельтську легенду Кей Ді вистачило 1 чверті. Він спробував відразу піти далі, але промазав. Після цього Стів Керр взяв акторську паузу, посадивши Дюранта на лавку і залишивши всіх у нетерплячому очікуванні. Кевін вийшов через 7’, але теж проникся інтригою і не кидав узагалі. Все йшло до пива в антракті, але за 41 секунду до великої перерви не витримали нерви у Гріна. Щоправда, не в того, про якого всі подумали, не в найліпшого дюрантового дружбана, а в ДжаМайкла. Він сфолив, і все було скінчено. КейДі з першої же спроби посунув Берда на 34 місце. У 2 половині він добрав ще 13 пунктів і зупинився на відстані 1 форсажу по прямій старт–фініш він Гарі Пейтона.
Результат у 21086 очок, що дозволив Кевіну Дюранту піднятися на 33 місце, складається з 5917 2-очкових попадань, 1486 3-очкових і 5514 точних штрафних (до речі, як видно, по двушкам, трьошкам і сумарно ігровим попаданням нас скоро чекають круглі числа). Щоби нашвиряти ці 3 величезні кошолки, йому знадобилося 11 років і ще пара місяців.

У принципі, КейДі трохи відстає (на 1 рік) від графіку ЛеБрона, бо частіше травмувався і менше грав (зокрема, в сезоні 2014-15 подужав лише третину регулярного чемпіонату). Він на 4 роки молодший, дебютував на 4 роки пізніше, свої 21086 Джеймс набрав на початку 11 сезону, але ігор на той момент мав десь стільки ж як наразі в Дюранта. Результативність в обох майже однакова (27,19 vs 27,17 – аж 0,02 очка на користь КейДі), Дюрант назагал точніший (по 2-очковим перевага у Брона, по 3-очковим і штрафним – у Ківі), проте Джеймс робить набагато більше спроб (із гри перевага майже вдвічі). Тобто, все дуже заплутано. А хто з них довше протримається в Лізі – один Бог знає.

В будь-якому випадку інших конкурентів у ЛеБрона наразі не спостерігається. В бінокль за обрієм можна розгледіти неясну монобровну постать Ентоні Девіса, але тому в цьому житті ще рити й рити.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.