вверх  обратно

Клуб кидал. Вінс Картер: 25 тисяч швабр у глотки недоброзичливцям

28.11.2018
Є привид випит… тобто, написати. Любитель ходити по чужих головах задля забити «найкращий данк в історії» дєда Вінс таки засунув 25000-е очко … куди треба!
Це таки було шоу (точніше – казна-шоу) ))) В мене поки фігово виходить прикручувати відео, але кожен може переглянути кінцівку матчу деінде, напр., у «НБА: результаты матчей» і троха підняти собі настрій. У шахах є поняття «кооперативний мат». Десь щось таке і мало місце.
Залишалося 2 з половиною хвилини, Ящірки безнадійно вигравали, а Картеру не вистачало всього 5 пунктів (бо за попередні майже 4 чверті він набрав цілих 7), тому в останні хвилини обидві команди вирішили допомогти старому перейти через дорог… досягти омріяного рубежу. Він[с], щоправда, пручався і регулярно мазав. Тому встигли ледь-ледь – вирішальний данк (хоч і не найкращий в історії) Картер запхав у 0:00. Причому, поки тривала ця остання 1" (прописом - ОДНА СЕКУНДА), Гертер (навіть не знаю, як правильно читати прізвище цього 20-річного синка)
а) встиг зняти підбір (після промаху … кого же ще?),
б) встиг віддати пас Вінсу (той уже прибіг з кута - як знав),
в) Вінс встиг підстрибнути і
г) випустити м'яча з рук.
Я вже починаю сумніватися – може там і годинника підкрутили? Або спрацювала Спеціальна Теорія Відносності Альберта нашого Ейнштейна )) Бо на цьому версії закінчуються.
Здавалося б – навіщо? Картер попадає досить регулярно, вже настріляв 133 очки (і передає привіт Андрію Бичкову ;), бо до Джері Веста залишилось нещасне 181, а зіграно-то всього 18 ігор). Думаю, справа в конкретному матчі. Репторз йому не чужі, м'яко кажучи. Досягнути 25000 в Торонто у грі проти «першого кохання» – це було символічно. В «Ейр Канада центрі» цього хотіли всі.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.