вверх  обратно

Бобров, Реал - Гуіпускоа, 2018.11.18

18.11.2018
Бобров починає поєдинок стрибаючи за перший спірний м'яч і виграє його! Номінально В'ячеслав форвард, але тут грає центрового. Тобто Гуіпускоа починає трьома захисниками і двома форвардами. Задача Боброва - грати проти центрового Реала, Густава Айона. Відмінний початок від Боброва - данк в першій же атаці. Загалом 8 з 11 очок гостей за українцем за перші 6 хвилин, після яких йому дали відпочити. 28-18 після першої чверті - результат так собі. Лава запасних Гуіпускоа значно слабша, при цьому вся стартова п'ятірка вже відпочивала після 6 хвилин гри.
Через 1 хвилину після початку другої чверті повертається Бобров і тепер грає проти Тавареса. Доречі, у Гуіпускоа всього 1 номінальний центровий в ростері. А тепер Бобров грає невдало або тренер вирішив поспілкуватись з ним на лавці, щоб змінити стиль гри, бо рахунок вже 44-20 на користь Реала. Взагалі майже всі очки набирають захисники Реала, тому в задній лінії гості катастрофічно відстають і В'ячеслав не змінить принципово гру. 56:31 після першої половини, а значить без шансів для гостей.
Другу половину Бобров починає проти Тавареса. Але тепер Реал знає як протидіяти В'ячеславу, тому нашому гравцю важко грати під кільцем чи швидко вриватись. При цьому вдалось набрати очки здалеку, бо тільки там є вільний простір. В цій чверті вже грає центровий Гуіпускоа, Секуліч, тому Бобров протистоїть форваржу Феліпе Реєсу. Українець відіграв поспіль 15 хвилин. Це не змінило розклад сил, але показало важливість українця у складі. За 1:40 Боброва повернули на майданчик, щоб він набрав додаткові пару очок.
Програна гра команди, але загалом Бобров був вартий цієї гри. Програвав деякі конкретні моменти своїм опонентам, але загалом був гідним суперником для Реала. Прогнозую перехід в наступному сезоні до команди, яка буде грати у плей-офф в іспанському чемпіонаті або за 2 роки у команду Євроліги.

Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.