вверх  обратно

Герун, Унікаха - Бреоган, 2018.11.11

11.11.2018
У 8-у турі іспанського чемпіонату Унікаха (4-е місце) приймає Бреоган (16-е місце). Нагадаю, в минулому турі Унікаха програла Бургосу (за який грає Кравцов), а Бреоган програв Мурсії.
В старті Бреогана виходить центровий Джордан, якому протистоїть Шермадіні. Обидва потужні гравці і приблизно рівні. Хоча до середини першої чверті Джоржан почав перегравати свого опонента, що призвело до заміни центрового Унікахи на Лессорта. Потенційно Лессорт більш рухливий, але в минулому матчі повністю поступився Кварцову. За 2:30 до кінця чверті вийшов Герун. В нападі, очевидно, рухається значно швидше, в результаті отримав чудову передачу і завершив атаку данком. Чверть закінчилась перевагою 6 очок на користь Унікахи.
В захисті Володимир дозволяє Лессорту отримувати м'яч, але дуже міцно тримає і не дозволяє зробити щось корисне. За 5 хвилин до кінця першої половини знов виходить Джордан, міняючи Геруна. Після відпочинку Джордан покращує напад Бреогана. А от в захисті Бреоган підсів, багато проходів від захисників Унікахи приность очки, причому Джордан як раз не підстраховує. +11 після половини на користь господарів - справедливий рахунок.
Друга половина почалась прогнозовано з основним центровим, Джорданом. Шермадіні не вдається ефективно грати проти нього, тому знов виходить Лессорт. Але і це не допомагає, бо центровий Бреогана завершує пік-н-ролл чудовий алейупом (цей момент буде в топ-10 туру). За 4 хвилини до кінця чверті виходить Герун, але не замість Джордана. Здається, тренер зрозумів перевагу Бреогана в центрових! Як результат - Герун у відриві забиває згори і різниця тепер всього -5 для Бреогана. І під кінець чверті Володимир забирає підбор в нападі, після чого на ньому неспортивно фолять. 2/2 штрафних від нього і лише 2 очки до рівного рахунку. 53-48 за 10 хвилин до кінця матчу, а це означає, що ще буде витрачено багато сил і непогані шанси на інтригу.
Початок 4-ї чверті - 2 поспіль підбори в нападі від Геруна. За 6:30 до кінця виходить Джордан і знову 2 номінальних центрових у гостей одночасно на майданчику. 6 поспіль очок від Володимира, -5 для Бреогана, а Унікаха хвилюється і бере таймаут. Герун багато рухався в нападі і грав зараз важкого форварда, чим показав свою універсальність. За 4:30 до кінця матчу йому дали можливість відпочити. Після 1 хвилини відпочинку знов виходять заряджений Герун і тепер вже замість Джордана. Невтримно продовжує грати Герун, захищаючись і збираючи підбори в нападі. Нажаль, цього виявилось недостатньо - 78:72 після фінальної сирени.
Висновок: Герун знайшов свою гру, прекрасно допомагав в захисті підстраховками, не програв особистої боротьби в жодному епізоді в захисті, прекрасно боровся за позицію, отримуючи гарні передачі від партнерів. Всього 6 очок програти на виїзді заслуговую на повагу і прекрасні перспективи як для команди так і для нашого гравця.
Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.