вверх  обратно

Кравцов. Бургос - Унікаха, 03.11.2018

3.11.2018
Бургос приймає Унікаху, яка займає 4-е місце в таблиці. Кравцов традиційно в старті. На початку матчу сконцентрований на захисті. А в нападі отримує м'яч як тільки починає рухатись, чим приносить очки і загострює гру команди. Центровий Унікахи Лессорт взагалі не може дихати і не отримує м'яча під пресингом В'ячеслава. 3 очки, 4 підбирання - непоганий внесок на старті. Очевидно з такою активністю Кравцов втомився і його замінив Хускіч за 4 хв до кінця чверті. Хускіч теж дуже активний всюди, ще й віддає передачі! 22-16 після першої чверті - дуже хороший старт проти фаворита. Без В'ячеслава Бургос бігає що скажений, як результат - перевага вже 12 очок. За 6 хв до кінця чверті повертається Кравцов. Сповільнюється гра і Унікаха миттєво відіграє 10 очок, Слава при цьому не винен, бо там вся його команда підсіла. Наш центровий 1 в 1 переграє під кільцем опонента, а також чудово грає на підстраховці завдяки своєму блокшоту. 38-37 після половини і найцікавіше попереду!
Друга половина починається без Кравцова, стандартно Хускіч замість нього вийшов. Причому у Хускіча значно легше набираються очки. Знову повторюсь, що з ним команда швидше грає і тепер +11 за Бургосом. За 1 хв до кінця нарешті знову виходить Кравцов. Маючи перевагу 9 очок перед останньою чвертю, мабуть, краще сповільнити гру з В'ячеславом на майданчику. Він відіграв 2 силових епізоди (в захисті й нападі), після чого змазав два штрафних. В захисті відпрацьовує дуже добре. Знов активно грає в нападі сьогодні, але промахується після кидка на швидкості. За 4 хв до кінця чверті виходить Хускіч при +8 для Бургоса. І знов Хускіч бачить майданчик як розігруючий, віддавши результативну передачу на 2 з фолом. Перехвалив його, бо він примудрився отримати неспортивний фол. Правда, Унікаха не забила обидва штрафних. 88-79 є свідченням хорошої перемоги, яка суттєво покращить позицію Бургоса в таблиці.
Висновок: Кравцов зіграв значно активніше і краще, ніж в попередній грі. Тому залишиться гравцем стартової п'ятірки. При цьому треба попрацювати на тренуваннях, бо Хускіч більш помітний на даний момент.
Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.