вверх  обратно

Кравцов. Реал - Бургос, 28.10.2018

29.10.2018
В'ячеслав виходить в старті як завжди. В захисті у нього роботи мало, бо гра Реала будується на швидкій грі захисників і дальніх кидках. В нападі Кравцов мало рухається та інколи ставить заслони. Але не відкривається для передач і не бореться за позицію. Хоча коли він з м'ячем, то гравці Реала не дають йому можливості легко грати і швидко фолять. Тому доводиться набирати очки тільки зі штрафних. Після 7 хвилин гри замінений на Хускіча. Хускіч менш корисно грає, але при цьому задіяний в усіх ігрових моментах і в захисті, і в нападі. Коли сів Кравцов, то більше очок стали набирати нападники і центрові Реала, найбільше відзначився Кузміч (3/4 з гри). Активнісь Хускіча призвела до 3 фолів і знову виходить В'ячеслав. При спробі закінчити алейуп отримує удар в обличчя від вічно брудного Фернандеса.

Друга половина починається з Хускіем. Гра значно швидша у Бургоса і за 2 хвилини відігрується 6 очок відставання. Немає підстраховки від центрового у Бургоса і маленькі гравці Реала забирають підбори, набираючи багато очок з-під кільця. Тому вихід Кравцова був очевидним за 2:40 до кінця чверті. Гру почав з установки рухатись і боротись за позицію. Я би сказав, що установка виконується непогано. -12 після третьої чверті в Мадриді - відносно непоганий результат з мінімальним шансом на успіх проти найкращої команди Європи. Активність Кравцова в нападі не допомогла, а в захисті не впорався з опонентом Аюном, його замінили і за 7 хвилин до кінця вже смертельні -18 для Бургоса.

Висновок: проти сильного суперника на виїзді Кравцову не вдалось себе проявити. Хоча не можна сказати, що він провалив гру.
Добавил: pavlobcn
21
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.