вверх  обратно

Пустовий. Барселона - Сарагоса, 13.10.2018

13.10.2018
Живучи в Іспанії і дивлячись регулярно матчі ACB та Євроліги хочу спробувати писати невеликі огляди матчів. Тим більше з цього сезону аж 4 українці грають в іспанському чемпіонаті.

Перша половина. Томіч нічим корисним не був на початку матчу, тому Пустового випустили через 5 хв після початку матчу за рухунку 15:2. Швидко набрав 2 очки після підбору в нападі. Дуже активний з обох боків майданчику. Але занадто активно, що тренер досить швидко посадив і поснював, що треба інколи з вертикальними руками грати. Зал подякував оплесками за гру ) Серафін дуже ефективно грає і шансів для Пустового довго не буде. 42-17 за 3:20 до кінця половини і випускають Томіча. У Сарагоси все на стільки погано в захисті, що всі маленькі гравці легко роблят багато підборів в нападі. Маса легких дальніх від Барселони і 52:21 після половини. За такої гри Пустовому нема чого робити. Тільки це все знов буде погано в Євролізі тому що, захисники не грають на грають на великих гравців в Барселоні.
Друга половина. Томіча міняють через 1,5 хвилини на Сінглтона. Центрові тут не потрібні зараз. Томіч виходить за 2 хвилини до кінця третьої чверті, рахунок 74:34. 2 втрати Томіча. 6:55 до кінця, 84:48 і знову Артем. Одразу загострення під кільцем, а не на периметрі. 2/2 штрафних. В захисті ініціював втрату Сарагоси. Сарагоса захищається зоною і у них 3 гравці дуже низько до кільця грають, тому боротися там за м'яч дуже важко. Значить, Артем реально змінює стиль гри, коли на майданчику. Легко збирає підбори під своїм кільцем. І без проблем набирає очки під кільцем граючи спиною. Блокшот і результативна передача. 99:55.
Висновок: Пустовий використав свій ігровий час на 100%. Будемо чекати на матч з серйозним суперником і дивитись на результат, коли тренер буде вимагати щось конкретне.
Добавил: pavlobcn
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.