вверх  обратно

Різні долі двох суперкоманд, зібраних на драфтах.

13.07.2018
Джеймс Харден став МВП минулого сезону. Це вже третій гравець Оклахоми 2012, який стає найціннішим гравцем ліги. Минулого року цей приз отримав Рассел Уестбрук, а в сезоні 2013/14 - Кевін Дюрант. Всі вони грали свого часу разом, однак, так і не змогли завоювати титул для Тандер. Хоча в тієї команди ще був один із найкращих захисників ліги Серж Ібака та непогані рольові гравці Табо Сефолоша, Кендрік Перкінс, Дерік Фішер. Чому ж так сталось? Звичайно, тоді майбутні МВП були ще зовсім молоді і їм було важко конкурувати з піковими Маямі, але чому така талановита команда не змогла зробити цього в майбутньому? Амбіції деяких гравців не дозволяли їм перебувати в тіні, вони не захотіли бути елементом великого тріо чи навіть однією із одразу чотирьох зірок. Та й максимальних контрактів на всіх не вистачило б. Що ж, це все логічно, але виникає питання, як це вдалося зробити Голден Стейт? Ці дві команди дуже схожі, тому що обидві зібрали кістяк для свого супер складу на драфтах.


ГСВ також не одразу піднялись на вершину, були поразки в плей-офф 2013 та 2014 роках від Сан-Антоніо і Кліпперс, проте команда не розвалилась, зберегла всіх зірок, дочекалась поки вони наберуться досвіду і дозріють до чемпіонства. Оклахома потенційно була навіть талановитіша за воїнів, але їм не вистачило терпіння дочекатись свого зіркового часу. Можливо їм якраз і завадило те, що команда була занадто талановита. Їм усім було тісно в одному колективі. Зараз долі цих команд склались діаметрально протилежно, Голден Стейт вже тричі здобули персні і є головними претентентами на чемпіонство в майбутньому сезоні, склад не тільки вдалось зберегти, а й значно підсилити. ОКС навпаки ослабились, вони все ще мають в своєму ростері зірок та є учасниками плей-офф, але про чемпіонство зараз можуть тільки мріяти.
Добавил: Shival
28
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.