вверх  обратно

Листая листики статистики. Дабз убили НБА. Снова

25.06.2018
«Стра-ашно, аж жуть!»

Навіяно останніми обговореннями після такого несносного свіпу.
Ну справді, коли таке видано: 4 рази поспіль вийти у фінал і виграти 3 з них? Кому це цікаво? Вопчем, якщо Адам Сілвер особисто не пристрелить КейДі з рогатки – Лізі каюк, до ворожки не ходи!
Нестримно закортіло зайнятися некрофілією.
Коротка історія вбивств НБА.

1. ЛеБрон Джеймс & Маямі & Клівленд (2011-2018)
8 поспіль виходів у фінал. Ску-ушна :( Верніть гроші за квиток.

2. Лос-Анджелес Лейкерс & ШаКобі (2000-2002)
3 поспіль чемпіонства, виграші фіналів з рахунками: 4:2, 4:1, 4:0 – один в один, шо твої ГСВ. Утім, люди кажуть: мало фіналів, тут у Дабз – 4. Гаразд, смиренно відповідають Озерні жителі, і …

3. Лос-Анджелес Лейкерс & Карім & Меджик (1980-1989)
8 фіналів (+5–3) протягом 10 років. Відбили будь-яке бажання «дивитися цей цирк». Буквально, у всіх.

4. Майкл Джордан & Чикаго Булз (1991-1993, 1996-1998)
Фактично, 6 поспіль чемпіонств: 3 – до і 3 – після (того, як набридло, що лунка менша за кошик і не дають стрибати). Тут як убив – так убив. Із трупом, напевно, навіть не прийшли попрощатись.

5. Філ Джексон. 2 десятки років повільного, але невідворотного знищення асоціації. Де би не спливав цей оманливо інтелігентний писок в окулярах із професорською борідкою і дзеном на паличці, команда швидко починала виносити всіх на своєму шляху і вусмерть убивати НБА. Господь Бог, коли придумував людину, настромив їй на руки 10 пальців, бо навіть припустити не міг, що хтось в американському баскеті зможе виграти 11 гайок. Довелося ламі Філу останню – за повержений Бостон – чіпляти на ліву ногу.
До речі, Бостон.

6. Бостон Селтікс & Ред Авербах & Боб Каузі & Білл Рассел (1957-1969)
ВІСІМ. ПОСПІЛЬ. Чемпіонств.
9 із 10
11 із 13
НБА існує всього 23 роки. У 13 останніх ОДНА команда 12 разів виходить у фінал. Виграє 11. Причому, 10 останніх – поспіль.
Якій американський бовдур стане дивитися чемпіонат, якщо він іще до початку знає, чим усе закінчиться? Що грає 10 чоловік, а виграють Кельти? Після такого неподобства Ліга банкрутує, всі колишні глядачі, гравці, тренери, комісар і прибиральниці переключаються на буру. Може, хтось у темі, де вони всі зараз і головне, що сталося з НБА? Люди хоч пам'ятають, що півстоліття тому в Америці існував баскетбол?

І тут нам раптом кажуть, що Голден Стейт і Кевін Дюрант убили НБА.
«Шо, опять?!» (с)
Бідна і нещасна НБА! Така нещасна і, головне – така БІДНА ;) Протягом усього існування асоціації її постійно хтось убиває. Причому, свої. Залишається лише сподіватися, що ця овечка на заклання має – як тибетська кішка–супергерой – навіть не 9, а всі 99 життів, а коли досягне 80 левела, то всі ці життя подвояться. І жодні кілери їй не завадять. А тільки популяризують.
А далі – буде.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.