вверх  обратно

Листая листики статистики. Аперитив. Кливленд – всё?

25.06.2018
Гра скінчилася, чемпіонський парад пройшов, ЛГБТ- ще не стартував, всі живі, здорові, без приводів у поліцію і чекають на вибір Михайлюка, Санона та Близнюка в перший п'ятірці драфту з подальшим обміном на Джеймса. Пауза. Залишається бавитись, роблячи глибокодумні висновки із дрібних циферок у протоколах заокеанських баскетбольних мудреців.


«Мы сыграли с Талем 10 партий: в преферанс, в очко и на бильярде»

Отже, Клівленд. Ні, клуб в Огайо ще не зачиняють, навіть на обідню перерву. «Всьо» – в тому сенсі, що епоха його фіналів проти ГСВ добігла логічного кінця. І не тому, що у файне місто Терно… Мемфіс пішов Потапенко. І навіть не тому, що – всі так кажуть – збирається драпати ЛеБрон. Чисто конкретно цифри.
Тітулки 4 останніх фіналів були до безобразія однакові (між іншим, Ліга непогано заощадила на вивісках – тільки рік підмальовуй):

«ГОЛДЕН СТЕЙТ ВОРІОРЗ VS КЛІВЛЕНД КАВАЛЬЄРС»

Тут усі люди грамотні, знають, чим справа закінчилася: ті, що на конях, виграли 1 фінал із рахунком 4:3, ті, що без коней, хоч і воїни – 3 з рахунками, послідовно: 4:2, 4:1, 4:0.
Все, приїхали, далі рухатись нікуди. На круту реформу, аби уможливити результи тіпа 4:–1, 4:–2… Адам Сілвер ні в жисть не піде, він навіть «зливи» ніяк не наважується подолати. Тобто, що виходить? – можливості вичерпано, Клівленд у своєму прагненні «головне – прорватись у фінал, а там гори все синім пламенем» досяг дна і знизу не постукає…
Чи, може, це було – про Голден Стейт? ^_^ ;)

Утім, про Голден Стейт буде наступного разу.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.