вверх  обратно

Якою зараз могла б бути Філадельфія

26.04.2018
Вперше за довгі роки Сіксерс потрапили в плей-офф, "процес" нарешті дає результат. Цього сезону Філа справді дуже хороша, вони впевнено пройшли регулярку, є явними фаворитами в серії першого раунду проти Маямі. Воно й не дивно, стільки високих драфт-піків за останні роки, як Філадельфія, не мала жодна команда ліги. Звичайно, ніхто не ідеальний на драфті, у кожної команди бувають потрапляння в яблучко та басти, але теоретично, команда з Пенсільванії могла бути ще сильнішою ніж зараз. Аналізуємо роботу Сіксерс на ярмарці талантів за останні 5 років.

Драфт 2013:
6-й пік - Норленс Ноел
Могли вибрати - Сі Джей МакКолум (10)
11-й пік - Майкл-Картер Вільямс
Могли вибрати - Янніс Адетокумбо (15)
Зараз ні одного ні іншого гравця в клубі немає, хоча в перший сезон такий вибір здавався дуже непоганим, МКВ взагалі отримав нагороду кращого новачка. Однак, потім він не тільки не розвивався, а й значно регресував. Ноел спочатку мав проблеми із здоров'ям і загалом також не виправдав очікувань, не став важливим гравцем команди.
Оцінка: 3

Драфт 2014:
3-й пік - Джоель Ембід
12-й пік - Даріо Шаріч
Цей рік навпаки, виявився дуже вдалим для Філадельфії, хоча спочатку так не здавалось. Ембід пропустив перший сезон, зате зараз він виглядає сильніше за двох гравців, які були вибрані перед ним (Ендрю Уіггінс та Джабарі Паркер), та й взагалі, він мабуть є найкращим з того драфту. Даріо Шаріч також залишається в команді та є дуже важливим гравцем.
Оцінка: 5

Драфт 2015:
3-й пік - Джаліл Окафор
Могли вибрати - Крістапс Порзінгіс (4), Девін Букер (13)
Провальний для Філи вибір, Окафор став бастом, щоправда у виправдання для менеджменту можна сказати, що тоді мало хто міг спрогнозувати, що латвієць Порзі невдовзі стане суперзіркою.
Оцінка: 2

Драфт 2016:
1-й пік - Бен Сіммонс
Хороші та погані сезони продовжують чергуватись. По традиції, новачок Сіксерс пропускає перший рік, але повернувшись, Бен підкорює всю лігу.
Оцінка: 5

Драфт 2017:
1-й пік - Маркелл Фульц
Могли вибрати - Донован Мітчелл (13)
Цей вибір поки що рано оцінювати, Фульц знову ж таки не зміг заграти одразу, хоча й не пропустив повністю весь сезон. Можливо молодий талант ще розіграється, але поки він не вигляддає ідеальним варіантом на перший номер драфту. Мітчелл і Сіммонс, два найкращих новачка цього сезону, могли грати в одній команді!
Оцінка: поки не відомо.

Отже, Філадельфія загалом провела непогану роботу на драфтах, хоча й далеко не ідеальну. Співвідношення вдалих та провальних виборів приблизно рівне. Цього достатньо щоб зараз боротись за фінал конференції, але теоретично, це могла бути найсильніша команда ліги вже цього сезону.
Добавил: Shival
28
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.