вверх  обратно

Якби плей-офф НБА 2018 формувався без поділу на конференції

14.04.2018
Вже давно ходять розмови, що в постсезон НБА мають потрапляти найсильніші команди ліги, незалежно від того, в яких конференціях вони грають. Останні сезони західні клуби відчутно переважають східні, тому традиційний принцип формування сітки ігор на виліт зараз сприймається не зовсім справедливо. Можливо вже дуже скоро ми дійсно побачимо новий формат плей-офф, тому давайте поглянемо, як це виглядало б, якби за даними правилами грали б вже цього сезону.
Зведена таблиця всіх 30 команд:


Як бачимо, західні команди справді виступили трішки краще, хоча їхня перевага не така тотальна, як це прогнозували перед початком сезону. Загалом у клубів заходу 627 перемог і 603 поразки, а у східних відповідно 603-627.
А ось як виглядав би перший раунд плей-офф та наступна сітка:


В постсезон потрапило б 9 західних команд та 7 східних, місце Вашингтона зайняв би Денвер. Фіналу минулих трьох років точно не повторилось би, у разі успіху в своїх перших серіях, Клівленд і Голден Стейт зустрілись би вже в другому раунді.
Добавил: Shival
28
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.