вверх  обратно

Голливуд Андре Ингрема

12.04.2018
Під кінець сезону всі втомилися. Навіть метал. Навіть мешканці Лос-Анджелесу. Бо Лос-Анджелес - це велике шумне місто, і нехай Лавар Болл зараз там буває нечасто, бо має бізнес-справи в Литві, але втомлюєшся навіть без нього.
Один за одним втомилися Айзея Томас, Браян Інґрем, Кайл Кузма. Втомився Лонзо Болл, хоч у нього і нема бізнес-справ у Литві. Так склалося, що Лейкерз зобов'язалися телебаченню, вболівальникам з абонементами та керівництву Ліги зіграти ще 2 матчі в чемпіонаті, а грати виявилося майже нікому.
Але Роб Пелінка недарма вважається неабияким менеджером, а Ірвінг Джонсон - взагалі Меджиком. Колективним розумом вони вирішили, що Інґремів багато не буває, і терміново спустилися ліфтом у Лігу розвитку за перспективним 32-річним захисником Андре Інґремом, який успішно розвивався в цій лізі протягом останніх 10+ років, усе свідоме життя мріяв про НБА, хоча і нечітко уявляв, що це таке, бо ніколи там раніше не бував.
Якщо що, Андре Інґрем ні разу не батько травмованому Брендану Інґрему. Ну, принаймні, йому так здається.
Власне, в цьому дебюті не було нічого особливого, крім віку дебютанта, але НБА бачила і не таке. До того ж, із впровадженням двосторонніх контрактів ліга почала нагадувати забігайлівку при дорозі: забіг, хильнув чарочку і побіг далі розвиватися в G-лігу. Наразі цього сезону 30 команд використали вже 535 гравців (а є ж іще цілих 12 матчів!). Минулого, напр., було 486 - і це був рекорд Ліги.
Особливим виявилося - ЯК дебютував цей старий проти Гардена з Полом сотовариши. Він з'явився на майданчику наприкінці 1 чверті, а із 2-ї почав поливати трьохами, проходити під щит, убігати у відрив і вертатися в захист із таким завзяттям, ніби йому не 32, а 16. У результаті своїм не надто естетичним (зовні навіть дещо полохливим) кидком він попав 9 із 11, причому, 4 із 5 здаля, 3 із 3 зі штрафних (так, проти нього вже почали порушувати правила). Зі своїм трохи сором'язливим поглядом цей дідусь ростом 1,90 поставив переможцям регулярного чемпіонату 3(!) "горшки", зокрема, на чверть метра довшому Нене Іларіу!
Джуліус Рендл захоплено стрибав у бровки, а лавка Лейкерз хором горлала: "MVP"!https://youtu.be/28mT-yMoHZ8

Усе це реально походило на те, що іронічно називають "голлівудське кіно". Якби не було правдою. Після гри Андре Інґрем із тим же ніяковим виразом обличчя роздавав численні інтерв'ю, демонстрував телекамерам родину, що приїхала його підтримати, отримував захоплені привітання безпосередньо від Кріса Пола, заочно від, здається, Чарлза Барклі та бозна ще від кого, а потім пішов готуватися до дербі проти Кліперз. На цьому його 10-денний контракт вичерпається. А в листопаді йому стукне 33.
І що тепер робити неабияким менеджерам Робу з Меджиком?
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.