вверх  обратно

«Голден Стейт Воріорз»: у плей-офф місця вистачить не всім. Організація відрахувала Омрі Каспі, аби підписати Квіна Кука

9.04.2018
Не встиг Омрі Касспі відновитися від розтягнення гомілкостопу й зіграти сьогодні кілька хвилин проти «Пеліканс», як «Голден Стейт Воріорс» тут же його відрахували. Про що стало відомо з інформації на сайті https://www.goldenstateofmind.com.
Касспі минулого літа підписав мінімальний ветеранський контракт із чемпіоном НБА на 2 із чимсь мільйонів. І розповідав із цього приводу, що культура гри команди з Окленда була його мрією, яку йому нарешті вдалося втілити.
Втім, протягом сезону Касспі не вдалося повністю реалізувати свій потенціал не в останню чергу внаслідок частих травм. Він узяв участь усього в 53 матчах команди з 80, в яких набрав 300 очок, зробив 200 підбирань і 51 асист, що склало 5,66 очок, 3,77 підбирань і близько 1 результативної передачі за гру. При цьому, атакував ізраїльтянин доволі точно, забивши 45,5% дальних і 58% загалом із гри.
Попри те, що його принесли в жертву, Омрі Касспі, судячи з усього, буде не проти в міжсезоння знову підписатися з «Воріорз», нехай і знову на мінімальний ветеранський контракт. Чергова пара мільйончиків можуть урятувати «дійсного члена Державної думи» та продовжити втілення мрії.
Причини такого кроку від менеджменту організації дві. З одного боку – це травма основного розігруючого Стефена Каррі. «Голден Стейт» цього сезону не справляють враження машини, що може винести кого завгодно в будь-якому складі, й навіть на перший раунд вони потребують більш-менш адекватної заміни каптану. В останній місяць така заміна спостерігається в особі Квіна Кука. Але, і саме це є другою причиною відрахування Касспі – Кук підписаний на двосторонній контракт, термін якого вже спливає. Отже, аби заявити його на плей-офф, потрібно було звільнити місце в заявці. Вибір пав на Омрі Касспі.
Квін Кук – дуже цікаве цьогорічне явище у складі ГСВ. Почавши повноцінно грати тільки після травми Стефена Каррі, він устиг за 32 матчі за вже солідні 707’ набрати не менш солідні для такого часу 304 очки, закидаючи майже половину 3-очкових (тренуйся, Каррі, поки в больничці! ;) ). За відсутності в березні всіх травмованих скорерів головні бомбардирські обов’язки взяв на себе не Грін, не Янг, не Вест з Ігудалою, а саме Квін Кук. Дюрант і Томпсон повернулись, у Кука стало менше нагод для кидків, але він не знітився та продовжив свою серію 10+ уже й у квітні: на сьогодні – до 14 матчів поспіль.
Цікавий хлопчик (не такий уже і хлопчик – 25 нещодавно стукнуло), цікава історія складного підйому по сходинках, але про це якось згодом. Єдине, я чогось гадав, що пожертвують не Каспі, а Лівінгстоном. Але його залишили. Може, тому що свій у дошку – 4 рік в організації? :) Насправді, в Шона ще 2 роки контракту на 16 лямів, як ти його виженеш? Тільки мінятись. Улітку.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.