вверх  обратно

Розігруючі сезону 2016/17 найсильніші в історії НБА?

25.04.2017
Джеймс Харден провів перший повноцінний сезон на позиції розігруючого захисника і одразу ж став кращим ассистентом НБА в регулярному чемпіонаті. Його колишній одноклубник Рассел Уестбрук також відіграв сезон на фантастично-космічному рівні. Обоє головних претендентів на звання МВП є першими номерами, так як і володар цього звання попередніх двох років Стеф Каррі. Також феноменальний сезон провели Айзея Томас та Джон Уолл. Окрім них, в лізі ще є такі суперзіркові «поінт гарди» як Кріс Пол і Кайрі Ірвінг, нестримні Деміен Ліллард і Кемба Уокер, куражні Денніс Шрьодер, Реджі Джексон та Ерік Бледсоу, колишні найцінніші гравці регулярки та фінальної серії Дерік Роуз і Тоні Паркер, стабільно сильні і надійні Майк Конлі та Кайл Лоурі. Дуже хороший сезон можуть занести собі в актив європейські розігруючі Горан Драгіч та Рікі Рубіо. Людина-оркестр Янніс Адетокумбо також грав цього року переважно на позиції першого номера. Деякі розігруючі можливо не є лідерами своїх команд, не мають суперзіркового статусу, але більшість з них також гравці дуже хорошого рівня: Джордж Хілл, Джефф Тіг, Джеремі Лін. Інші перші номери поки що є надто молодими, але дуже перспективними: Д’Анжело Рассел, Емануель Мудіай, Елфрід Пейтон.
З стартових розігруючих усіх тридцяти клубів НБА лише двоє набирали в середньому менше 10 очок за гру, хоча один з них, Раджон Рондо, просто не робив цього через те, що не грав на повну силу в регулярці. 13 з них набирали більше 20 очок за гру, 6 – більше 25. Стосовно організації гри також питань не виникає, п’ятеро розігруючих мають в середньому по сезону більше 9 результативних передач за гру, менше ніж 5 ассистів мають тільки шестеро гравців.
Серед запасних "поінт гардів" є дуже важливі люди, без яких практично неможливо уявити їхні команди: Паті Міллс, Шон Лівінгстон, Метью Деллаведова, Корі Джозеф, Остін Ріверс, Патрік Беверлі.
Отже, чи був коли – небудь сезон, в якому грало б більше крутих перших номерів? Зараз одночасно 8 розігруючих є суперзірками і перебувають на піку форми: Рассел Уестбрук, Джеймс Харден, Стеф Каррі, Кріс Пол, Деміен Ліллард, Айзея Томас, Кайрі Ірвінг та Джон Уолл. Чи були колись в історії НБА аналогії?

Добавил: Shival
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.