Віктор Бугра: “Вчора всі емоції віддали на “Ніко-Баскет”, але це не виправдання”

Віктор Бугра: "Вчора всі емоції віддали на "Ніко-Баскет", але це не виправдання" 1

Джерело: youtube.com

Прес-конференція після матчу «Кривбас» – «Прикарпаття-Говерла»

Микита Бібіков, захисник «Кривбаса»:

– Гарна гра сьогодні від нас. Підготувалися до супротивника. Щось не виходило, але завдяки індивідуальним діям нам сьогодні вдалось перемогти.

Євгеній Ісаков, головний тренер «Кривбаса»:

– Хочу подякувати суперникам, бо було зрозуміло, що вчора вони грали набагато пізніше. У них була повітряна тривога і гра розтягнулася майже на чотири години, тому вони трошки менше відпочили, ніж ми. Мали в цьому перевагу, що стало ключовим моментом. Нам краще вдалося підготуватися до гри, тому й домінували в ній. Зробили скаутинг, були готові до всіх їхніх комбінацій.

Ми розібрали, як грати в захисті. Це все спрацювало.  Завдяки цьому ми перемогли, бо хлопці сьогодні просто були гарно налаштовані. Вони чітко розуміли, що треба робити. Коли ми це робили, гра була на нашому боці. Ще раз хочу подякувати «Говерлі». Для мене це майже рідний клуб. Дякую нашим вболівальникам, хоча їх тут нема, але ми знаємо, що вони нас підтримують, слідкують. Для них ми граємо і перемагаємо.

Сергій Старцев, захисник «Прикарпаття-Говерли»:

– Важка гра рання після того, як вчора так зіграли інтенсивно Можливо, не вистачило енергії трохи. В нас травми є, ротація звузилась, не вистачило енергії. Підбирання програли, зрозуміло. Там дуже багато всього. Нам не вистачає «великого» основного. Плюс «Кривбас» віддав нам триочкові кидки, а ми не змогли їх реалізувати. Ось і весь баскетбол на сьогодні. Якщо б забили, я думаю, був би трохи інакший результат. Не забили. Їх план спрацював, тому такий результат.

Віктор Бугра, тренер «Прикарпаття-Говерли»:

– Хочу привітати «Кривбас» з заслуженою перемогою. Нам всього не вистачило. Підбирання програли 32-54. Не впоралися зі Скірою, у якого 17 очок і 12 підбирань. Поганий відсоток влучань з триочкової лінії. Плюс концентрація, фокус. Напевно, вчора всі емоції віддали на Миколаїв. Важка гра, але це не виправдання. Нам треба виходити і доводити, що ми хороша команда, яка може грати на рівні зі всіма суперниками. Зараз велика пауза, підготовка. Будемо готуватися до наступних ігор, ретельно передивлятися наші помилки, аналізувати і працювати далі.

Автор публікації

Коментарі: 0Публікації: 5290

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.