На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

 • aks700
  2646 грн.
 • Ruslan1996
  437 грн.
 • dinero
  363 грн.
 • kaptoxa
  287 грн.
 • antonius1109
  44 грн.
 • SplashBrother
  42 грн.
 • körfubolti
  28 грн.
 • Shival
  21 грн.
 • High_hopes
  14 грн.
 • The_wild_cat
  7 грн.

Михаил Бродский переизбран президентом ФБУ

6.12.2017

У Києві 6 грудня відбулася позачергова Конференція Федерації баскетболу України, яка мала статус установчих зборів Громадської спілки «Федерація баскетболу України». Це був другий і заключний етап у процесі реорганізації ФБУ шляхом перетворення в громадську спілку "Федерация баскетболу Україні", як того вимагає чинне законодавство.

«Ми не хочемо бути статистами, це реформа, ми змінюємося разом з країною», - зазначив у своєму вступному слові Президент ФБУ Михайло Бродський. Аби завершити процес реорганізації, на Конференцію прибули 28 делегатів від абсолютно усіх колективних членів ФБУ. Перед тим, як здійснити необхідні процедурні питання, члени зібрання заслухали звіт Михайла Бродського про виконану за 2.5 року президентства роботу та фінансовий звіт. Зокрема у своїй промові Михайло Бродський зазначив, що фінансування ФБУ державою дедалі зростає. Окрім бюджетних коштів, які надходять через Міністерство молоді та спорту, Кабмін напряму виділяє фінансовий ресурс для ФБУ, що є прямим свідченням відсутності корупції.

Прослухавши звіт делегати приступили до процедурних питань. Усі були важливими, та найголовніше – обрання керівних органів. До Комісії з реорганізації ФБУ надійшла заява від Михайла Бродського про бажання балотуватися на посаду президента Громадської спілки «Федерація баскетболу України». Заяв від інших претендентів не надходило.

   Питання поставили на голосування – усі 28 делегатів своїми мандатами висловили довіру президенту. Михайло Бродський подякував за довіру зі словами: «Я навіть не помітив, як промайнули ці 2,5 року. На жаль, в українському баскетболі мало що зроблено за часів незалежності, ми намагаємося надолужити згаяне. В цілому я задоволений, точніше у більшості питинь я задоволений, але дуже хочеться робити усе швидше, підвищувати темпи і покращуватися. Я завдячую усім Вам за довіру. Сьогодні 100% явка делегатів - це також знаковий показник».

   Одноголосно, делегати конференції обрали і Володимира Драбіковського на посаду Генерального секретаря Громадської спілки «Федерація баскетболу України», затвердили новий склад Виконавчого комітету та Ревізійної комісії ФБУ. 

Таким чином процедуру реорганізації можна вважати завершеною. Усі права і обов’язки ФБУ переходять до її правонаступника - Громадської спілки «Федерація баскетболу України». Наступне засідання найвищого органу громадської спілки носитиме назву Конгрес, а Виконавчий комітет буде головним органом управління спілки у період між конгресами.

За результатами установчих зборів буде сформовано пакет необхідних документів, які буде надано до державних органів з метою реєстрації нової юридичної особи - Громадської спілки «Федерація баскетболу України».

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.