На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • aks700
    1223 грн.
  • kaptoxa
    383 грн.
  • dinero
    261 грн.
  • antonius1109
    202 грн.
  • Ruslan1996
    190 грн.
  • High_hopes
    28 грн.
  • juve7
    14 грн.

Суперлига Пари-Матч: первые тренеры всех игроков чемпионата

5.04.2017

У Суперлізі Парі-Матч титул чемпіона України виборюють гравці з усіх куточків нашої країни. Ми з’ясували, з в яких школах та під керівництвом яких тренерів починали професіональний баскетбольний шлях чинні гравці команд Суперліги Парі-Матч.

Беззаперечний лідер – школа Дніпра. Одразу 14 гравців починали кар’єрне сходження саме там. Зі школи Азовмашу в теперішньому елітному дивізіоні чемпіонату України 9 представників. Третій за цим показником Миколаїв – 7 гравців.

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
Перші школи та тренери гравців дивізіону

ДНІПРО:
ДЮСШ №5:
1. Дикий Станіслав
(БК "Волиньбаскет") – тренер Грєбнєва Світлана Анастасіївна
2. Дубоненко Ігор (БК "Дніпро") -  тренер Черепанов Є.Ю.
3. Закурдаєв Максим (БК "Дніпро") – тренер Овсянніков І.І.
4. Івшин Максим (БК "Черкаські Мавпи") - тренер Євсеєвич Олександр/Большаков К.
5. Кім Мойсей (БК "Дніпро") – тренер Промисловський М.Б.
6. Масальский Станіслав (БК "Дніпро") - тренер Овсянніков І.І.
7. Мироненко Андрій (БК "Дніпро") – тренер Радіонов Д.
8. Місяць Олександр (БК "Дніпро")- тренер Гуторов В.Н.
9. Мішула Олександр (БК "Дніпро") – тренер Промисловський М.Б./Гребньова А.Л.
10. Онуфрієв Олексій (БК "Миколаїв") – тренер Євсеєвич Олександр
11. Тарасенко Олександр (БК "Дніпро") - тренер Овсянніков І.І.
12. Тимофеєнко Станіслав (БК "Дніпро") – тренер Саєнко Д.А./Лісовенко М.А.
13. Чемякін Артем (БК "Миколаїв") –тренер Гуторов Віталій Миколайович
14. Шевченко Володимир (БК "Дніпро")  - тренер Жук В.М.

МАРІУПОЛЬ
БК "АЗОВМАШ":
1. Байда Богдан
(БК "Кремінь") – тренер Кремінь Юрій Антонович
2. Бєліков Олександр (БК "Хімік") - тренер Машира Володимир Степанович
3. Ковальов Артем (БК "Хімік") – тренер Машира Володимир Степанович
4. Кожем’якін Андрій (БК "Кремінь") – тренер Давидова Софія Павлівна
5. Луговцов Крістіан (БК "Кремінь") – тренер Многолет В’ячеслав Анатолійович
6. Лук’янов Максим (БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Машира Володимир Степанович
7. Носков Денис (БК "Запоріжжя-ZOG")- тренер Машира Володимир Степанович
8. Ткачук Ернесто (БК "Дніпро")
9. Ясиненко Богдан
(БК "Кремінь") – тренер Вороб’єв Максим Вікторович

МИКОЛАЇВ
ДЮСШ №4:
1. Бобров Денис
(БК "Миколаїв") – тренер Кіца Олександр Вікторович
2. Галенко Михайло (БК "Миколаїв") – тренер Зізда Наталія Володимирівна
3. Горбенко Сергій (БК "Будівельник") – тренер Кирлан Сергій В’ячеславович
4. Жуковський Ілля (БК "БІПА") – тренер Шнейдер Олександр Андрійович
5. Кушніров Олександр (БК "БІПА") – тренер Іщенко Руслан Валерійович
6. Хохоник Андрій (БК "Миколаїв") -  тренер Шнейдер Олександр Андрійович
7. Шепіль Максим (БК "Миколаїв") - тренер Шнейдер Олександр Андрійович
СШ №20
Отверченко Руслан
(БК "Будівельник") – тренер Яковенко Олександр Іванович

ОДЕСА
СДЮСШОР  ім. Б.Д. Літвака:
1. Лебединцев Павло
(БК "Миколаїв") - тренер Діберт Олексій Анатолійович
2. Моторчук В’ячеслав (БК "Волиньбаскет") – тренер Сосін Валентин Дмитрович
3. Пєтров В’ячеслав (БК "Хімік")- тренер Янакі Владислав Ілліч
4. Розенцвіт Владислав (БК "БІПА") – тренер Яковенко Олександр Іванович
5. Рябчук Олександр (БК "Хімік") – тренер Діберт Олексій Анатолійович/Сосін Валентин Дмитрович
6. Ягодін Михайло (БК "БІПА")- тренер Янакі Владислав Ілліч
ЗОШ №148
Костюченко Олексій
(БК "БІПА") – тренер Рехматулін Сергій Анатолійович

ХАРКІВ
ДЮСШ №7:
1. Сідоров Ілля
(БК "Хімік") – тренер Покровенко Сергій Максимович
2. Сізов Олександр (БК "Черкаські Мавпи") - тренер Покровенко Сергій Максимович
3. Чумаков Ігор (БК "Черкаські Мавпи") – тренер Покровенко Сергій Максимович
4. Шаламов Андрій (БК "Черкаські Мавпи") – тренер Діденко Олена Леонідівна
АВАНГАРД:
1. Конєв Володимир
(БК "Хімік") – тренер Маренич Сергій Миколайович
2. Мусієнко Антон (БК "Миколаїв") – тренер Демченко Леонід Іванович
ДЮСШ
Чугунов Ілля
(БК "Політехнік") –тренер Селіванов В.В.

ЗАПОРІЖЖЯ
ДЮСШ
1. Биков Вадим
(БК "Запоріжжя-ZOG") - тренер Савченко Ірина Олегівна
2. Биков Віталій (БК "Запоріжжя-ZOG") - тренер Савченко Ірина Олегівна
3. Змитрович Яков (БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Рева Володимир Кирилович
4. Міхеєв Ілля (БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Савченко Ірина Олегівна
5. Овдєєнко Станіслав (БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Школовий Григорій Миколайович
6. Теряник Максим (БК "Запоріжжя-ZOG") - тренер Савченко Ірина Олегівна

ДОНЕЦЬК
БК "ДОНЕЦЬК":
1. Конате Макс
(БК "Запоріжжя-ZOG") - тренер Насєдкіна Ірина Миколаївна
2. Санон Іссуф (БК "Дніпро")- тренер Насєдкіна Ірина Миколаївна
СШ "АВАНГАРД":
Антіпов Олександр
(БК "Хімік") – тренер Насєдкіна Ірина Миколаївна
СШ №126

Павлов Сергій
(БК "Хімік") – тренер Івлєва Олександра Петрівна
УЧИЛИЩЕ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ім. С.Н.Бубки:

1. Дроздов Артур
(БК "Будівельник") – тренер Горпинченко Павло Іванович
2. Ткаченко Євген
(БК "Біпа") – тренер Дроздов Валерій Олексійович

ЛУЦЬК
КДЮСШ №1:
1. Бедлінський Ілля
(БК "Волиньбаскет") – тренер Чайковський Дмитро Йосипович
2. Глушко Петро (БК "Волиньбаскет") – тренер Смітюх Сергій Володимирович
3. Дейна Максим (БК "Волиньбаскет") – тренер Вяткін Олександр Архіпович
4. Прудяк Андрій (БК "Волиньбаскет") - тренер Чайковський Дмитро Йосипович
5. Федчук Едуард (БК "Волиньбаскет") – тренер Смітюх Сергій Володимирович
6. Шевчук Володимир (БК "Волиньбаскет") – тренер Смітюх Сергій Володимирович

ЧЕРКАСИ
МГО БК "КРАЇНА БАСКЕТБОЛІЯ":
1. Воєвода Нікіта
(БК "Черкаські Мавпи") – тренер Молчанов Олександр Миколайович
2. Мірошніченко Максим (БК "Черкаські Мавпи") – тренер Міхельсон Максим Сергійович
3. Руслов Нікіта (БК "Черкаські Мавпи") - тренер Міхельсон Максим Сергійович
4. Скапінцев Дмитро (БК "Черкаські Мавпи") – тренер Федоренко Анатолій Миколайович
5. Ткаченко Іван (БК "Черкаські Мавпи") – тренер Ткаченко Євген Григорович

ІЗЮМ
ДЮСШ
1. Биканов Герман
(БК "Політехнік") – тренер Тіняков А.О.
2. Колотілов Віктор (БК "Політехнік") – тренер Скрипник Л.В.
3. Кузнецов Сергій (БК "Політехнік") - тренер Скрипник Л.В.
4. Павленко Борис (БК "Політехнік") - тренер Тіняков А.О.
5. Савченко Євген (БК "Політехнік") - тренер Скрипник Л.В.

ДРУЖКІВКА
ДЮСШ:
1. Буц Антон
(БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Кошевой В’ячеслав Васильович
2. Луценко Максим (БК "Будівельник") – тренер Морозов Леонід Миколайович
3. Сухар Дмитро (БК "Політехнік") - тренер Морозов Леонід Миколайович
4. Шарко Михайло (БК "Політехнік") – тренер Опаренко А.В.

ЮЖНЕ
БК "ХІМІК":
1. Артамонов Клім
(БК "БІПА") – тренер Панько Володимир Іванович
2. Мещеряков Кирило (БК "Хімік") – тренер Панько Володимир Іванович
3. Приймак Сергій (БК "Будівельник") - тренер Шнейдер Олександр Андрійович
4. Скрипець Ярослав (БК "Кремінь")- тренер Скрипець Едуард Богданович

КИЇВ:
ЗОШ №148:
Фурс Олександр
(БК "БІПА") – тренер Коваленко Олександр Дмитрович
Спортшкола "Будівельник":
Анісімов Михайло
(БК "Будівельник")  - тренер Левицька Мері Михайлівна
ДЮСШ №12:
Іванов Денис
(БК "Миколаїв") – тренер Вєдінєєв Олексій Олександрович
ДЮСШ №3:
Дзюба Антон
(БК "Будівельник") – тренер Коваленко А.Д.

ЛОЗОВА
ДЮСШ "ОЛІМПІЯ":
1. Арабаджи Тимур
(БК "Політехнік") – тренер петровський Альфред Федорович
2. Зотов Віталій (БК "Будівельник") – тренер Зотова Тетяна Павлівна
3. Сайнієв Василь (БК "Політехнік") – тренер Нестеренко С.Н.

БІЛА ЦЕРКВА (КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ)
ДЮСШ №1:
1. Крутоус Павло
(БК "Будівельник")- тренер Федоренко Богдан Анатолійович
2. Сліпенчук Артем (БК "БІПА") – тренер Кайдулов Денис Валерійович
ДЮСШ №2:
Швець  Артем
(БК "Миколаїв")   - тренер Дятловський Юрій Миколайович

ТИРАСПІЛЬ (МОЛДОВА)
СК "ПРОФСПІЛКИ":
Антонець  Дмитро
(БК "БІПА") – тренер Яковенко Олександр Іванович
ДЮСШ:
Кольченко Олександр
(БК "Черкаські Мавпи") – тренер Яковенко Олександр Іванович
ТИРАСПОЛЬСЬКИЙ ТЕОРЕТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ (СПОРТКЛАС)
Завадський Станіслав
(БК "Будівельник") – тренер Яковенко Олександр Іванович

ВІННИЦЯ
ДЮСШ:
1. Давидюк Антон
(БК "Черкаські Мавпи") – тренер Ніколаєв Дмитро Валерійович
2. Шкондя Юрій (БК "Волиньбаскет") – тренер Здирка Ангеліна Едуардівна

ПОЛТАВА
ДЮСШ №2:
1. Буцький Артем
(БК "Будівельник") – тренер  Чичельницький Володимир Володимирович
2. Тонченко Владислав (БК "Миколаїв") – тренер Чичельницький Константин Володимирович

КРЕМЕНЧУК (ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ):
БК "КРЕМІНЬ"
1. Зозуля Максим
(БК "Кремінь") – тренер Солдатенко Олексій Альбертович
2. Ясиненко Богдан (БК "Кремінь") – тренер Вороб’єв Максим Вікторович

ЛУГАНСЬК
ДЮСШ:
1. Кондраков Юрій
(БК "Запорожжя-ZOG") – тренер Лєвченко Світлана Миколаївна
2. Чигринов Олексій (БК "Кремінь") – тренер Чигринова Людмила Василівна

СУМИ:
ДЮСШ №1
Прокопенко Олександр
(БК "Хімік") – тренер Давидова Софія Павлівна
Кожем’якин Андрій (БК "Кремінь") - тренер Давидова Софія Павлівна

БЕНДЕРИ (МОЛДОВА)
ДЮСШОР-2:
Кальніченко Андрій
(БК "Черкаські Мавпи") – тренер Поваляєв В’ячеслав Георгійович

БЕРЕЗНЕ (РІВНЕНЬСКА ОБЛАСТЬ)
ДЮСШ:
Кісільчук Назар
(БК "Волиньбаскет") – тренер Новоселецький Олександр Петрович

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ
ДЮСШ:

Коцько Володимир
(БК "Волиньбаскет") – тренер Паров Валентин Васильович

КАМ’ЯНСЬКЕ:
Загреба Сергій
(БК "Дніпро") – тренер Мельничук В.І.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
ДЮСШ №1
Полуляк Микола 
(БК "Волиньбаскет") – тренер Мітельман Кім Михайлович

КІЛІЯ (Одеська область)
ДЮСШ
Волчанов Михайло 
(БК "БІПА") – тренер Прокопенко Леонід Олександрович

КОЛОМИЯ
ДЮСШ №1:
Вінтоняк Віталій
(БК "Будівельник") – тренер Стефанюк Роман Юрійович

КРАМАТОРСЬК
ДЮСШ:
Буренко Павло
(БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Гаврилюк Микола Володимирович

НІКОПОЛЬ
ДЮСШ №2

Рудаков Олег
(БК "Волыньбаскет") – тренер Соколов Олександр Олексійович

НОВОМОСКОВСЬК
ДЮСШ:
Кобець Олександр
(БК "Черкаські Мавпи") – тренер Кобець Ігор Васильович

ПАВЛОГРАД:
БК "ДніпроАзот"
Кадигроб Ярослав
(БК "Кремінь") – тренер Сайц Віталій Володимирович

РІВНЕ
ДЮСШ:
Герасимчук Віктор
(БК "Волиньбаскет") – тренер Переверзій Михайло Львович

СКУПЕНСЬК
ДЮСШ
Рочняк Антон
(БК "Політехнік") – тренер Гагін Олександр Юрійович

ТЕРНОПІЛЬ
Челован Анатолій
(БК "БІПА") – тренер Кремень Юрій Антонович

ТОРЕЦЬК
ДЮСШ:
Рибалко Олександр
(БК "Запоріжжя-ZOG") – тренер Могилка Володимир Миколайович

ЧУГУЄВО
ДЮСШ
Михайлов Антон (БК "Політехнік")

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.