На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • kaptoxa
    1242 грн.
  • dinero
    982 грн.
  • Любитель
    63 грн.
  • Clayton
    35 грн.
  • VIKCHI
    33 грн.
  • juve7
    21 грн.
  • chelaveg
    21 грн.
  • UaBoy19
    14 грн.
  • Beaver
    7 грн.
  • Highflyer
    7 грн.

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 25апреля 2008

26.04.2008
Юнаки 1993 р.н.

6-й тур. Фінал. 23.04 - 25.04.08. м. Дніпропетровськ (ДВУФК).

За 1 - 8 місця
Результати матчів
23 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група 1 місце 1 - група 2 місце 4
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) - УКРАЇНА-93 (Київ) 77:73
2 пара - група 1 місце 2 - група 2 місце 3
СДЮСШОР-2-93 (Одеса) - БК КИЇВ-93 (Київ) 77:79
3 пара - група 1 місце 3 - група 2 місце 2
АЗОВМАШ-93 (Маріуполь) - ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш) 84:66
4 пара - група 1 місце 4 - група 2 місце 1
БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) - ХІМІК-93 (Южне) 66:92

24 квітня.. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) - АЗОВМАШ-93 (Маріуполь) 99:80
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
БК КИЇВ-93 (Київ) - ХІМІК-93 (Южне) 72:102
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
УКРАЇНА-93 (Київ) - ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш) 60:66
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари
СДЮСШОР-2-93 (Одеса) - БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) 86:78

25 квітня.. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) - ХІМІК-93 (Южне) 92:102
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
АЗОВМАШ-93 (Маріуполь) - БК КИЇВ-93 (Київ) 86:104
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш) - СДЮСШОР-2-93 (Одеса) 66:76
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри
УКРАЇНА-93 (Київ) - БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) 67:65

За 9 - 16 місця
6-й тур За 9 - 16 місця. 23.04 - 25.04.08 м. Кременчук

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
9СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
9
6
3
588
526
+62
15
66,7%
10БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
10
5
5
621
621
0
15
50,0%
11ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
9
4
5
498
557
-59
13
44,4%
12СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
10
2
8
555
643
-88
12
20,0%
13СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
9
1
8
576
679
-103
10
11,1%
14НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
9
1
8
452
628
-176
10
11,1%
15КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ)
7
1
6
309
369
-60
6
14,3%
16МСДЮСШОР-93 (Вінниця)
7
0
7
151
301
-150
3
0,0%
                                                                                                                     

Підсумкове положення команд юнаків 1993 р.н.

1 місце ХІМІК-93 (Южне), тренер Володимир ПОНЬКО
2 місце ДВУФК-93 (Дніпропетровськ), тренери Михайло ЛИСОВОЛЕНКО
Олександр МУНТЯН
3 місце БК КИЇВ-93 (Київ), тренер Андрій ХАРЧИНСЬКИЙ
4 місце АЗОВМАШ-93 (Маріуполь)
5 місце СДЮСШОР-2-93 (Одеса)
6 місце ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
7 місце УКРАЇНА-93 (Київ)
8 місце БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка)
9 місце СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
10 місце БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
11 місце ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
12 місце СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
13 місце СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
14 місце НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
15 місце КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ)
16 місце МСДЮСШОР-93 (Вінниця)
17 місце ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)
18 місце ОСДЮШОР (Луганськ)
19 місце РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
20 місце ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
21 місце КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
22 місце ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)
23 місце КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Клим АРТАМОНОВ (ХІМІК-93, Южне)
ПРИЗАМИ Дніпропетровського вищого училища фізичної культури нагороджені:
КРАЩИЙ ЦЕНТРОВИЙ - Олексій ЛЕНЬ (ДВУФК-93, Дніпропетровськ)
КРАЩИЙ НАПАДНИК - Володимир ПІЩИКОВ (БК КИЇВ-93, Київ)

Підсумкове положення команд дівчат 1992 р.н.

1 місце КСЛІ - 92 (Київ), тренери Олена ФЕДЧЕНКО, Феодора КОЧЕРГІНА
2 місце СДЮСШОР-2-92 (Одеса), тренери Лідія КАНЦЛЕР, Людмила ІУС
3 місце СДЮШОР-5-ДВУФК-92 (Дніпропетровськ), тренери Олена МАЛЬЦЕВА,
Володимир ТКАЧЕНКО
4 місце ДЮСШ-1-92 (Хмельницький)
5 місце БЕРДИЧІВ-92 (Бердичів)
6 місце ОДЮСШ-92 (Запоріжжя)
7 місце СДЮСШОР-4 (Тирасполь, Молдова)

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Аліна ЯГУПОВА (Дніпропетровськ)

Дівчата 1995 р.н.

Положення команд на 23.04.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1ДЮСШ-95 (Бердянськ)
24
24
0
1458
586
+872
48
100,0%
2СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ)
24
15
9
971
805
+166
39
62,5%
3ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава)
24
13
11
1133
1272
-139
37
54,2%
4КСДЮШОР-95 (Київ)
24
12
12
737
855
-118
36
50,0%
5БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)
24
13
11
917
726
+191
28
54,2%
6ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська)
24
6
18
463
765
-302
25
25,0%
7ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95
24
0
24
323
993
-670
14
0,0%
                                                                                                                     


Результати матчів
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ВОРСКЛА-95 39:42 34:36 43:63 50:61
БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) - ВОРСКЛА-95 73:48 78:53
6-й тур 18.04 - 22.04..08 м. Дніпропетровськ
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - ДЮСШ-95 (Бердянськ) 42:69
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - КСДЮШОР-95 (Київ) 0:20
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 20:0 20:0
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - КСДЮШОР-95 (Київ) 111:32 71:45
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) 20:0 20:0
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - КСДЮШОР-95 (Київ) 72:35 72:23

Підсумкове положення команд

1 місце ДЮСШ-95 (Бердянськ), тренер Леонід ЦАЙ
2 місце СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ), тренери Ірина КАЛЮЖНА,
Валентина СОВИЧ
3 місце ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава), тренери Геннадій ШЕНГУРОВ,
Тетяна ТОНЧЕНКО
4 місце КСДЮШОР-95 (Київ)
5 місце БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)
6 місце ДЮСШ-95 (Здолбунів)
7 місце ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Оксана ЧЕБЕНЄЄВА (Бердянськ)

Дівчата 1996 р.н.

Положення команд на 25.04.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне)
16
14
2
688
438
+250
30
87,5%
2ДЮСШ-96 (Миргород)
16
13
3
654
462
+192
29
81,3%
3ДЮСШ-1-96 (Хмельницький)
16
7
9
525
526
-1
23
43,8%
4СДЮШОР-2-96 (Одеса)
16
3
13
467
571
-104
19
18,8%
5ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький)
16
1
15
237
574
-337
13
6,3%
                                                                                                                     

Результати матчів
4-й тур 23.04 - 25..04.08 м. Хмельницький
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) 20:23
ДЮСШ-96 (Миргород) - ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) 20:0
РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне) - ДЮСШ-96 (Миргород) 39:32
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) - СДЮШОР-2-96 (Одеса) 0:20
ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) - ПЕРЕЯСЛАВ 20:0
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне) 18:39
ДЮСШ-96 (Миргород) - СДЮШОР-2-96 (Одеса) 35:21
РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) 44:20
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) - РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне) 0:20
ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) - ДЮСШ-96 (Миргород) 17:29

Підсумкове положення команд

1 місце РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне), тренери Валерій ЖАРТУН, Марина ПАНЮК
2 місце ДЮСШ-96 (Миргород), тренер Ірина ШАВГАРОВА
3 місце ДЮСШ-1-96 (Хмельницький), тренер Наталія ДОВГАНЬ
4 місце СДЮСШОР-2-96 (Одеса)
5 місце ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький)

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Марина САЗОНОВА (Одеса)

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.