На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • kaptoxa
    1151 грн.
  • dinero
    982 грн.
  • Любитель
    63 грн.
  • Clayton
    35 грн.
  • VIKCHI
    33 грн.
  • juve7
    21 грн.
  • chelaveg
    21 грн.
  • UaBoy19
    14 грн.
  • Beaver
    7 грн.
  • Highflyer
    7 грн.

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 15 апреля 2008

15.04.2008
Юнаки 1994 р.н.

Положення команд на 31.03.2008

Група 1

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1АЗОВМАШ-94 (Маріуполь)770489255+23414100,0%
2ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси)761362275+871385,7%
3СДЮСШОР-2-94 (Одеса)752462269+1931271,4%
4СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя)743427375+521157,1%
5ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ)734290336-461042,9%
6МСДЮСШОР-94 (Вінниця)725229417-188928,6%
7ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів)716177341-164514,3%
8ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ)707161329-16840,0%
                                                                  

Результати матчів

ДИЦЕВІЧ Євгеній Едуардович, 24.07.1995, Івано-Франківськ, - додаткова мандатна комісія, або не допущено до змагань

6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Одеса
СДЮСШОР-2-94 (Одеса) - МСДЮСШОР-94 (Вінниця) 86:23
ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси) - ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів) 20:0
ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів) - СДЮСШОР-2-94 (Одеса) 0:20
МСДЮСШОР-94 (Вінниця) - ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси) 36:55
СДЮСШОР-2-94 (Одеса) - ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси) 68:69
ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів) - МСДЮСШОР-94 (Вінниця) 0:20
Технічний фол гравцю команди СДЮСШОР-2-94 (Одеса) Олексію ТІТОВУ
за неспортивну поведінку під час гри 6-го туру.
6-й тур 27.03 - 29.03.08 м. Київ (ВЕДМЕДІ)
АЗОВМАШ-94 (Маріуполь) - ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ) 20:0
СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ) 76:58
ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ) - АЗОВМАШ-94 (Маріуполь) 35:78
ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ) - СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя) 0:20
АЗОВМАШ-94 (Маріуполь) - СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя) 103:52
ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ) - ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ) 20:0

Група 2

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ)761504425+791385,7%
2БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка)752524458+661271,4%
3РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)743483472+111157,1%
4ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова)734500537-371042,9%
5НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь)734563572-91042,9%
6ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ)734478495-171042,9%
7СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ)734520490+301042,9%
8СДЮШОР-2--94 (Полтава)716439562-123814,3%
                                                                  

Результати матчів
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Київ (ЖАБЕНЯТА)
ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова) 61:64
СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ) - БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 53:63
БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка) - ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 65:73
ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова) - СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ) 77:86
ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ) - СДЮШОР-5-94 78:69
БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова) 76:70
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Полтава
РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) - СДЮШОР-2--94 (Полтава) 59:63
СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ) - НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь) 65:62
НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь) - РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) 75:86
СДЮШОР-2--94 (Полтава) - СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ) 69:79
РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) - СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ) 60:47
НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь) - СДЮШОР-2--94 (Полтава) 96:83

За 1 - 8 місця
7-й тур. Фінал. 29.04 - 01.05.08. м. Боярка, Київська обл..

КОНТАКТНИЙ телефон для рішення організаційних питань:
ЧЕРНОГРИЦЬКИЙ Ігор Петрович моб. 8-050- 355 93 38

Команди, що посіли 1 - 4 місця в групі 1 та в групі 2, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Результати матчів
29 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група 1 місце 1 - група 2 місце 4
АЗОВМАШ-94 (Маріуполь) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова)
2 пара - група 1 місце 2 - група 2 місце 3
ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси) - РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)
3 пара - група 1 місце 3 - група 2 місце 2
СДЮСШОР-2-94 (Одеса) - БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка)
4 пара - група 1 місце 4 - група 2 місце 1
СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя) - СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ)
30 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

01 травня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

7-й тур. За 9 - 16 місця. 29.04 - 01.05.08. м. Дніпропетровськ

За 9 - 16 місця
Команди, що посіли 5 - 8 місця (із заліком всіх очок 4, 5 та 6 турів в іграх між собою в групі 1 та в групі 2, створюють групу, що грає за 9 - 16 місця, та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 4 - 6 турів).

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
9СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ)734520490+301042,9%
10НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь)734563572-91042,9%
11ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ)734478495-171042,9%
12ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ)734290336-461042,9%
13МСДЮСШОР-94 (Вінниця)725229417-188928,6%
14СДЮШОР-2--94 (Полтава)707435566-13170,0%
15ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів)716177341-164514,3%
16ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ)707161329-16840,0%
                                                                  

Юнаки 1995 р.н.

6-й тур. Фінал. 08.04 - 10.04.08. м. Черкаси.

За 1 - 8 місця

Результати матчів
08 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група А місце 1 - група Б місце 4
БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ) - СДЮСШОР-2-95 (Одеса) 79:58
2 пара - група А місце 2 - група Б місце 3
АЗОВМАШ-95 (Маріуполь) - МСДЮСШОР-95 (Вінниця) 42:58
3 пара - група А місце 3 - група Б місце 2
ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси) - ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів) 67:39
4 пара - група А місце 4 - група Б місце 1
БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) - ХІМІК-95 (Южне) 70:67

10 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ) - ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 64:67
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
МСДЮСШОР-95 (Вінниця) - БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) 63:70
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
СДЮСШОР-2-95 (Одеса) - ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів) 92:85
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари
АЗОВМАШ-95 (Маріуполь) - ХІМІК-95 (Южне) 58:54

11 квітня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси) - БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) 87:50
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ) -МСДЮСШОР-95 (Вінниця) 73:57
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
СДЮСШОР-2-95 (Одеса) - АЗОВМАШ-95 (Маріуполь) 49:66
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри
ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів) - ХІМІК-95 (Южне) 80:68

Підсумкове положення команд юнаків 1995 р.н.

1 місце ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси), тренер Валентин Д'ЯЧУК
2 місце БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) , тренер Андрій ОПАРЕНКО
3 місце БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ),
тренери Дмитро ТРОФІМОВ, Ігор МАЛЬЦЕВ
4 місце МСДЮСШОР-95 (Вінниця), тренер Ангеліна ЗДИРКА
5 місце АЗОВМАШ-95 (Маріуполь)
6 місце СДЮСШОР-2-95 (Одеса)
7 місце ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів)
8 місце ХІМІК-95 (Южне)
9 місце СДЮШОР-5-95 (Дніпропетровськ)
10 місце СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)
11 місце НІКОПОЛЬ-98-95 (Нікополь)
12 місце УКРАЇНА-95 (Київ)
13 місце ДЮСШ-1-95 (Біла Церква)
14 місце КДЮШОР-95 (Київ)
15 місце ДЮСШ-1-95 (Суми)
16 місце ШАХТАР-95 (Червоноград)
17 місце ДЮСШ-2-95 (Івано-Франківськ)
18 місце ДЮСШ-95 (Дзержинськ)
19 місце ІМПУЛЬС-95 (Шостка)

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Ігор БОЯРКІН (БК ДОНЕЦЬК-95, Дружкiвка)

Юнаки 1996 р.н.

4-й тур Фінал. 30.04 - 04.05.08 м. Одеса
Команди, що посіли 1 - 3 місця в групах А та Б (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів), об'єднаються в фінальну групу (шість команд), та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 1 - 3 турів) за 1 - 6 місця.

Результати матчів

Підсумкове положення команд юнаків 1996 р.н.

7 місце ДЮСШ-96 (Дзержинськ)
8 місце ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова)
9 місце БК ДОНЕЦЬК-96 (Дружкiвка)
10 місце ОДЮСШ-96 (Чернігів)
11 місце БК ВОРОН (Гайворон)
12 місце ЕНЕРГЕТИК (Свiтлодарськ)
13 місце СДЮШОР-3-96 (Київ)
14 місце СДЮШОР-1-96 (Донецьк)
15 місце СЛЕМ-СДЮСШОР-16-96 (Київ)
16 місце СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ)

Дівчата 1991 р.н.

Положення команд на 07.04.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1КСЛІ-91 (Київ)12120983531+45224100,0%
2ДЮСШ-91 (Бердянськ)1266711623+881850,0%
3СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ)1266637737-1001850,0%
4СДЮШОР-2-91 (Полтава)12012430870-440120,0%
                                                                  

Результати матчів
4-й тур 04.04 - 06.04.08 м. Полтава
ДЮСШ-91 (Бердянськ) - СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) 70:81
СДЮШОР-2-91 (Полтава) - КСЛІ-91 (Київ) 47:86
КСЛІ-91 (Київ) - ДЮСШ-91 (Бердянськ) 88:65
СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2-91 (Полтава) 60:35
ДЮСШ-91 (Бердянськ) - СДЮШОР-2-91 (Полтава) 64:30
КСЛІ-91 (Київ) - СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) 89:54

Підсумкове положення команд дівчат 1991 р.н.

1 місце КСЛІ-91 (Київ), тренер Євген ФІЛОЗОФ
2 місце ДЮСШ-1-91 (Бердянськ), тренер Микола МЕДВЕНСЬКИЙ
3 місце СДЮШОР-5-91 (Дніпропетровськ), тренер Людмила ЧИГРИНОВА
4 місце СДЮШОР-2-91 (Полтава)

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ - Ольга МАЗНІЧЕНКО (КСЛІ-91, Київ)

Дівчата 1992 р.н.

Положення команд на 07.04.2008

 

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1СДЮСШОР-2-92 (Одеса)2216613531206+1473872,7%
2КСЛІ - 92 (Київ)191811195832+3633794,7%
3БЕРДИЧІВ (Бердичів)22101212161158+583245,5%
4СДЮСШОР-5-ДВОУФК 191271037887+1503163,2%
5ДЮСШ-1-92 (Хмельницький)1910910081013-52952,6%
6ОДЮСШ-92 (Запоріжжя)18315476815-3391616,7%
7ТИРАСПІЛЬ (Молдова)19019157531-37440,0%
                                                                  

Результати матчів
5-й тур 02.04 - 06.04.08 м. Хмельницький
ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) - КСЛІ - 92 (Київ) 41:64
БЕРДИЧІВ (Бердичів) - СДЮСШОР-2-92 (Одеса) 60:66
СДЮСШОР-2-92 (Одеса) - КСЛІ - 92 (Київ) 55:76 57:74
БЕРДИЧІВ (Бердичів) - ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) 52:58 63:46
БЕРДИЧІВ (Бердичів) - КСЛІ - 92 (Київ) 63:81 49:55
СДЮСШОР-2-92 (Одеса) - ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) 50:53 70:56

6-й тур 11.04 - 15.04.08 м. Київ

Дівчата 1993 р.н.

Положення команд на 17.03.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1КСЛІ-93 (Київ)14140980665+31528100,0%
2МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси)14122930608+3222685,7%
3ДЮСШ-13 (Харків)13112810582+2282484,6%
4СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ)1486789763+262257,1%
5ОДЮСШ-93 (Запоріжжя)1468672701-292042,9%
6ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ)1468590708-1182042,9%
7ЗОIСП (Запоріжжя)14113571968-397157,1%
8КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ)13211403516-113915,4%
9БАСКЕТ-БАР-93 (Бар)14014118352-23420,0%
                                                                  

Результати матчів
6-й тур 17.04 - 20.04.08 м. Київ (КСЛІ)
6-й тур 17.04 - 20.04.08 м. Івано-Франківськ

Дівчата 1994 р.н.

Технічний фол С тренеру команди ДЮСШ-1 (Горлівка+Дружківка) Лідії КАНДИБКА за особисту неспортивну поведінку під час гри ДЮСШ-1 (Горлівка+ Дружківка) - СДЮШОР-2 (Одеса).

Технічний фол В тренеру команди СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ) за поведінку помічника тренера Інні КАЛЮЖНОЇ під час гри СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2 (Одеса).

Технічний фол С тренеру команди ДЮСШ-1 (Горлівка+Дружківка) Лідії КАНДИБКА за суперечки з арбітрами, та технічний фол гравцю команди ДЮСШ-1 (Горлівка+Дружківка) Анастасії ГУЗ за нецензурні вислови під час гри ДЮСШ-2-ХАІ (Харків) - ДЮСШ-1 (Горлівка+ Дружківка) 05.04.2008 р.

Положення команд на 14.04.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)18180997371+62636100,0%
2СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ)201641008716+2923680,0%
3ВОРСКЛА-94 (Миргород+Полтава)161511044632+4123193,8%
4МСДЮСШОР-94 (Вінниця)18126800683+1173066,7%
5ДЮСШ-1 (Горлівка+ Дружківка)201010892959-673050,0%
6ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 1697703680+232556,3%
7УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ (Запоріжжя)205156761055-3792525,0%
8СДЮШОР-2-94 (Одеса)16610756822-662237,5%
9ДЮСШ-94 (Бердянськ)20515833770+631825,0%
10ДЮСШ-2 ХАІ (Харків)160164371110-673160,0%
11БЕРЕГ НАДІЇ (Чугуїв)16214282630-3481012,5%
                                                                  

Результати матчів
6-й тур 08.04 - 13.04.08 м. Запоріжжя (УКРАЇНОЧКА)
ДЮСШ-94 (Бердянськ) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 49:54 OT 42:48
ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) - УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ 42:19 52:18
ДЮСШ-94 (Бердянськ) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) 53:64 48:55
УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ (Запоріжжя) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 37:54 28:71

8-й тур 16.04 - 17.04.08 м. Вінниця
8-й тур 18.04 - 19.04.08 м. Рівне
8-й тур 18.04 - 21.04.08 м. Одеса

Дівчата 1995 р.н.

МАЗУР Ольга Вікторівна, 13.11.1995, (м. Бар) - не допущено до ігор юнацької ліги.
БАБАЧЕНКО Марина Ігорівна, 03.08.1995, (м. Бар) - не допущено до ігор юнацької ліги.

Положення команд на 14.04.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1ДЮСШ-95 (Бердянськ)191901167467+70038100,0%
2ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава)2213910321119-873559,1%
3СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ)19118745678+673057,9%
4КСДЮШОР-95 (Київ)19118582529+533057,9%
5БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)221111764625+1392450,0%
6ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська19613463665-2022531,6%
7ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 24024323993-670140,0%
                                                                  

Результати матчів
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) перенос ігор на 11-13 квітня
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ВОРСКЛА-95 39:42 34:36 43:63 50:61

6-й тур 13.04 - 14.04 м. Бар
6-й тур 18.04 - 22.04 м. Дніпропетровськ

Дівчата 1996 р.н.

Положення команд на 15.02.2008

 №
Команда 
И
В
П
П
З
Пр
+/-
О
1РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне)121011546+36817833
2ДЮСШ-96 (Миргород)1210 2538+38515332
3ДЮСШ-1-96 (Хмельницький)12 525445+4331224
4СДЮШОР-2-96 (Одеса)122 10388+474-8616
5ПЕРЕЯСЛАВ 121110237+494-25715
                                                              

Результати матчів

4-й тур тур відбудеться з 23.04 по 25.04.08 м. Хмельницький

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.