На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • aks700
    3715 грн.
  • kaptoxa
    923 грн.
  • dinero
    785 грн.
  • antonius1109
    516 грн.
  • Ruslan1996
    426 грн.
  • render3dx
    28 грн.
  • High_hopes
    28 грн.
  • juve7
    14 грн.
  • William Jay
    7 грн.
  • noxville
    7 грн.

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 25 марта 2008

25.03.2008
Юнаки 1991 р.н.

За 1 - 8 місця
Команди, що посіли 1 - 4 місця (із заліком всіх очок 1, 2, 3, 4 та 5 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Результати матчів
15 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група А місце 1 - група Б місце 4
АЗОВМАШ-91 (Маріуполь) - ДЮК ОДЕСА (Одеса)
2 пара - група А місце 2 - група Б місце 3
КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2-91 (Кременчук) - СДЮСШОР-12-КСЛІ (Київ)
3 пара - група А місце 3 - група Б місце 2
БК ДОНЕЦЬК-91 (Донецьк) - ЗІДМУ (Запоріжжя)
4 пара - група А місце 4 - група Б місце 1
ДЮСШ-УОВ (Алчевськ) - СДЮШОР-4-91 (Миколаїв)

16 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

17 квітня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

Підсумкове положення команд юнаків 1991 р.н.

9 місце ПОЛІТЕХНІК-ХОВУФКС (Харків)
10 місце АВАНГАРД-СДЮШОР (Харків)
11 місце МСДЮСШОР-91 (Вінниця)
12 місце ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 (Луцьк)
13 місце ДЮСШ-КЕРЧ-ОРЛАН (Сімферополь)
14 місце ДЮКСШ-1-91 (Черкаси)
15 місце БК-98 ДЮСШ-7-91 (Харків)
16 місце ДЮСШ-1 (Кам'янець-Подiльський)
17 місце ДЮСШ-1-91 (Суми)
18 місце ДЮСШ-1-САХАРА (Тернопіль)
19 місце УКРАЇНА-91 (Київ)

Юнаки 1992 р.н.

Положення команд на 14.03.2008

6-й тур. Фінальний тур перенесено на 28 - 30 квітня.

Місто проведення - м. Біла Церква.

За 1 - 8 місця
Команди, що посіли 1 - 4 місця (із заліком всіх очок 1, 2, 3, 4 та 5 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Результати матчів
28 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група А місце 1 - група Б місце 4
СДЮШОР-5-92 (Дніпропетровськ) - ОДЮСШ-ЛП-92 (Львів)
2 пара - група А місце 2 - група Б місце 3
УКРАЇНА-92 (Київ) - СПОРТ.ЛІЦЕЙ-92 (Біла Церква)
3 пара - група А місце 3 - група Б місце 2
АЗОВМАШ-92 (Маріуполь) - КСЛІ-КИЇВ-92 (Київ)
4 пара - група А місце 4 - група Б місце 1
НАД КІЛЬЦЕМ-92 (Луганськ) - ХІМІК-92 (Южне)

29 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

30 квітня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

За 9 - 12 місця
6-й тур 22.04 - 24.04.08 м.
Команди, що посіли 5 - 6 місця (із заліком всіх очок 3, 4 та 6 турів в іграх між собою в групі 1 та в групі 2, створюють групу, що грає за 9 - 12 місця, та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 1 - 5 турів).

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
9Б РІВНЕНЩИНА-92 (Рівне)
11
2
9
597
747
-150
13
18,2%
10Б ШАХТАР-92 (Червоноград)
11
2
9
620
814
-194
13
18,2%
11А ОДЮСШ-92 (Чернігів)
11
2
9
556
887
-331
13
18,2%
12А ПЕДУЧИЛИЩЕ-92 (Кременчук)
11
0
11
437
720
-283
8
0,0%
                                                                                                                     

За 13 - 19 місця
Команди, що посіли 7 - 10 місця (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за 13 - 19 місця за коловою системою в два кола розіграють місця з 13 по 19.
За 13 - 19 місця

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
13МСДЮСШОР-92 (Вінниця)
9
4
5
441
524
-83
13
44,4%
14ЮНІС (Київ)
9
2
7
438
540
-102
11
22,2%
15ВЕДМЕДІ-КИЇВ-92 (Київ)
8
2
6
428
519
-91
10
25,0%
16СДЮСШОР-12-92 (Київ)
9
1
8
393
578
-185
10
11,1%
17СДЮШОР-2-92 (Полтава)
8
1
7
339
556
-217
9
12,5%
18СДЮШОР-4-92 (Миколаїв)
9
1
8
295
413
-118
7
11,1%
19ДЮСШ-92 (Дзержинськ)
8
0
8
203
413
-210
3
0,0%
                                                                                                                     


4-й тур перенос туру з 18.03 - 20.03.08 на 01 - 03.04.08 м. Київ (ЮНІС)
5-й тур 08.04 - 10.04.08 м. Полтава

Юнаки 1993 р.н.

6-й тур. В зв'язку з участю в міжнародному турнірі МІСТ-ГЕРОЇВ з 14 по 20 квітня
в м. Москва команд Києва та Одеси, фінальна частина юнацької ліги перенесено
на 23 - 25 квітня.

Місто проведення - м. Дніпропетровськ (ДВУФК).

За 1 - 8 місця
Команди, що посіли 1 - 4 місця в групі 1 та в групі 2, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Результати матчів
23 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група 1 місце 1 - група 2 місце 4
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) - УКРАЇНА-93 (Київ)
2 пара - група 1 місце 2 - група 2 місце 3
СДЮСШОР-2-93 (Одеса) - БК КИЇВ-93 (Київ)
3 пара - група 1 місце 3 - група 2 місце 2
АЗОВМАШ-93 (Маріуполь) - ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
4 пара - група 1 місце 4 - група 2 місце 1
БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) - ХІМІК-93 (Южне)

24 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

25 квітня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

За 9 - 16 місця
6-й тур 23.04 - 25.04.08 Місто за призначенням
Команди, що посіли 5 - 8 місця (із заліком всіх очок 3, 4 та 5 турів в іграх між собою в групі 1 та в групі 2), створюють групу, що грає за 9 - 16 місця, та грають за системою та календарем, що надані додатково.

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
9СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
7
4
3
473
442
+31
11
57,1%
10ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
7
4
3
413
422
-9
11
57,1%
11БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
7
2
5
414
458
-44
9
28,6%
12СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
7
1
6
490
553
-63
8
14,3%
13СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
7
1
6
360
469
-109
8
14,3%
14НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
7
0
7
338
517
-179
7
0,0%
15КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ)
7
1
6
309
369
-60
6
14,3%
16МСДЮСШОР-93 (Вінниця)
7
0
7
151
301
-150
3
0,0%
                                                                                                                     


ЖИГАЛЮК Дмитро Дмитрович , 14.09.1994, м. Калуш, - додаткова мандатна комісія, або не допущено до змагань
ЯКОВЕНКО Олег Ігорович, 09.07.1994, м. Калуш, - додаткова мандатна комісія, або не допущено до змагань
МОТУЛЬКО Василь Васильович, 26.12.1993, м. Калуш, - додаткова мандатна комісія, або не допущено до змагань

За 17 - 24 місця
Команди, що посіли 4 та 5 місця в підгрупах А, Б, В, Г, Д, грають за коловою системою в два кола (із заліком всіх очок 1 та 2 туру в іграх між собою) з командами інших підгруп (за наданим календарем).

Група за 17 - 24 місця

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
17ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)
8
3
5
424
543
-119
11
37,5%
18РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
8
1
7
448
566
-118
9
12,5%
19ОСДЮШОР (Луганськ)
8
1
7
379
557
-178
9
12,5%
20ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)
6
0
6
309
430
-121
6
0,0%
21ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
6
0
6
141
526
-385
6
0,0%
22КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
8
0
8
291
513
-222
8
0,0%
23КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)
8
0
8
239
455
-216
4
0,0%
                                                                                                                     

5-й тур м. Сімферополь
24.03 та 26.03.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - ОСДЮШОР (Луганськ)
25.03 та 27.03.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - ОСДЮШОР (Луганськ)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)

6-й тур м. Луганськ
14.04 та 16.04.08
РОВЕНЬКИ (Луганська обл.) - КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
15.04 та 17.04.08
ОСДЮШОР (Луганськ) - КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)

6-й тур м. Черкаси
14.04 та 16.04.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - ОСДЮШОР (Луганськ)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
15.04 та 17.04.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - ОСДЮШОР (Луганськ)

Юнаки 1994 р.н.

Положення команд на 13.03.2008

Група 1

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1АЗОВМАШ-94 (Маріуполь)
4
4
0
288
168
+120
8
100,0%
2СДЮСШОР-2-94 (Одеса)
4
3
1
288
177
+111
7
75,0%
3ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси)
4
3
1
218
171
+47
7
75,0%
4СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя)
4
2
2
279
214
+65
6
50,0%
5ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ)
4
2
2
177
182
-5
6
50,0%
6ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів)
4
1
3
177
281
-104
5
25,0%
7МСДЮСШОР-94 (Вінниця)
4
1
3
150
276
-126
5
25,0%
8ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ)
4
0
4
161
269
-108
4
0,0%
                                                                                                                     

Результати матчів

ДИЦЕВІЧ Євгеній Едуардович, 24.07.1995, Івано-Франківськ, - додаткова мандатна комісія, або не допущено до змагань

6-й тур 27.03 - 29.03.08 м. Київ (ВЕДМЕДІ)
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Одеса

Група 2

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ)
4
4
0
313
234
+79
8
100,0%
2БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка)
4
3
1
320
262
+58
7
75,0%
3СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ)
4
2
2
312
272
+40
6
50,0%
4ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова)
4
2
2
289
314
-25
6
50,0%
5РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)
4
2
2
278
287
-9
6
50,0%
6НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь)
4
2
2
330
338
-8
6
50,0%
7ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ)
4
1
3
266
297
-31
5
25,0%
8СДЮШОР-2--94 (Полтава)
4
0
4
224
328
-104
4
0,0%
                                                                                                                     

Результати матчів
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Київ (ЖАБЕНЯТА)
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Полтава

7-й тур. В зв'язку з проведенням 1-го міжнародного Кубку пам'яті Сосіна В.Д з 21 по 24
квітня в м. Одеса, фінальні змагання юнацької ліги перенесено
на 29 квітня - 01 травня.

Місто проведення - за призначенням

29 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група 1 місце 1 - група 2 місце 4
2 пара - група 1 місце 2 - група 2 місце 3
3 пара - група 1 місце 3 - група 2 місце 2
4 пара - група 1 місце 4 - група 2 місце 1

30 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

01 травня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

За 1 - 8 місця
7-й тур. 29 квітня - 01 травня. Місто проведення - за призначенням
Команди, що посіли 1 - 4 місця в групі 1 та в групі 2, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.
За 9 - 16 місця
Команди, що посіли 5 - 8 місця (із заліком всіх очок 4, 5 та 6 турів в іграх між собою в групі 1 та в групі 2, створюють групу, що грає за 9 - 16 місця, та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 4 - 6 турів).

За 17 - 24 місця
Команди, що посіли 6 - 10 місця в групах А, Б, В, грають за коловою системою в одне коло (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою) з командами інших груп (за додатковим календарем).

Підсумкове положення команд юнаків 1994 р.н.

17 місце БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
18 місце СДЮШОР-4-94 (Миколаїв)
19 місце БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь)
20 місце КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
21 місце ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
22 місце СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
23 місце ОДЮСШ (Ужгород)
24 місце УКРАЇНА-94 (Київ)

Юнаки 1995 р.н.
Положення команд на 06.03.2008

Технічний фол С тренеру команди МСДЮСШОР-95 (Вінниця) Ангеліні ЗДИРКА за використання зонного захисту під час гри 5-го туру БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) - МСДЮСШОР-95 (Вінниця).

6-й тур. 08 - 10 квітня. Фінальна частина змагань

Місто проведення - м. Черкаси.

За 1 - 8 місця
Команди, що посіли 1 - 4 місця (із заліком всіх очок 1, 2, 3, 4 та 5 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Результати матчів
08 квітня. 1-й ігровий день - чвертьфінальні ігри
1 пара - група А місце 1 - група Б місце 4
БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ) - СДЮСШОР-2-95 (Одеса)
2 пара - група А місце 2 - група Б місце 3
АЗОВМАШ-95 (Маріуполь) - МСДЮСШОР-95 (Вінниця)
3 пара - група А місце 3 - група Б місце 2
ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси) - ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів)
4 пара - група А місце 4 - група Б місце 1
БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка) - ХІМІК-95 (Южне)

10 квітня. 2-й ігровий день - півфінальні ігри
1 гра - переможець 1 пари - переможець 3 пари
2 гра - переможець 2 пари - переможець 4 пари
3 гра - переможений 1 пари - переможений 3 пари
4 гра - переможений 2 пари - переможений 4 пари

11 квітня. 3-й ігровий день - фінальні ігри
гра за 1 - 2 місця - переможець 1 гри - переможець 2 гри
гра за 3 - 4 місця - переможений 1 гри - переможений 2 гри
гра за 5 - 6 місця - переможець 3 гри - переможець 4 гри
гра за 7 - 8 місця - переможений 3 гри - переможений 4 гри

За 9 - 12 місця
6-й тур. 08 - 10 квітня. Фінальна частина змагань
Місто проведення - м. Дніпропетровськ.
Команди, що посіли 5 - 6 місця (із заліком всіх очок 3, 4 та 6 турів в іграх між собою в групі 1 та в групі 2, створюють групу, що грає за 9 - 12 місця, та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 1 - 5 турів).
А СДЮШОР-5-95 (Дніпропетровськ) Б СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)
А НІКОПОЛЬ-98-95 (Нікополь) Б УКРАЇНА-95 (Київ)

Підсумкове положення команд юнаків 1995 р.н.

13 місце ДЮСШ-1-95 (Біла Церква)
14 місце КДЮШОР-95 (Київ)
15 місце ДЮСШ-1-95 (Суми)
16 місце ШАХТАР-95 (Червоноград)
17 місце ДЮСШ-2-95 (Івано-Франківськ)
18 місце ДЮСШ-95 (Дзержинськ)
19 місце ІМПУЛЬС-95 (Шостка)

Дівчата 1993 р.н.

Положення команд на 17.03.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1КСЛІ-93 (Київ)
14
14
0
980
665
+315
28
100,0%
2МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси)
14
12
2
930
608
+322
26
85,7%
3ДЮСШ-13 (Харків)
13
11
2
810
582
+228
24
84,6%
4СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
14
8
6
789
763
+26
22
57,1%
5ОДЮСШ-93 (Запоріжжя)
14
6
8
672
701
-29
20
42,9%
6ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ)
14
6
8
590
708
-118
20
42,9%
7КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ)
13
2
11
403
516
-113
9
15,4%
8ЗОIСП (Запоріжжя)
14
1
13
571
968
-397
15
7,1%
9БАСКЕТ-БАР-93 (Бар)
14
0
14
118
352
-234
2
0,0%
                                                                                                                     

Результати матчів
6-й тур 17.04 - 20.04.08 Київ (КСЛІ)
6-й тур 17.04 - 20.04.08 Івано-Франківськ

Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга
6-го сезону (2007-2008)

Дівчата 1994 р.н.

Положення команд на 17.03.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)
18
18
0
997
371
+626
36
100,0%
2ВОРСКЛА-94 (Миргород+Полтава)
12
11
1
800
472
+328
23
91,7%
3СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ)
16
12
4
812
648
+164
28
75,0%
4МСДЮСШОР-94 (Вінниця)
18
12
6
800
683
+117
30
66,7%
5ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94
12
5
7
490
542
-52
17
41,7%
6ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка)
16
6
10
743
862
-119
22
37,5%
7УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ (Запоріжжя)
14
5
9
516
752
-236
19
35,7%
8ДЮСШ-94 (Бердянськ)
14
5
9
539
389
+150
12
35,7%
9СДЮШОР-2-94 (Одеса)
12
2
10
529
666
-137
14
16,7%
10БЕРЕГ НАДІЇ (Чугуїв)
12
2
10
282
550
-268
10
16,7%
11ДЮСШ-2 ХАІ (Харків)
12
0
12
272
845
-573
12
0,0%
                                                                                                                     

Результати матчів
6-й тур 08.04 - 13.04.08 Запоріжжя (УКРАЇНОЧКА)

7-й тур 04.04 - 07.04.08 Харків
7-й тур 04.04 - 07.04.08 Запоріжжя

8-й тур 18.04 - 21.04.08 Одеса
8-й тур 18.04 - 21.04.08 Рівне
8-й тур 20.04 - 21.04.08 Вінниця

Дівчата 1995 р.н.

Положення команд на 17.03.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1ДЮСШ-95 (Бердянськ)
19
19
0
1167
467
+700
38
100,0%
2СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ)
19
11
8
745
678
+67
30
57,9%
3КСДЮШОР-95 (Київ)
19
11
8
582
529
+53
30
57,9%
4БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)
22
11
11
764
625
+139
24
50,0%
5ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава)
18
9
9
830
953
-123
27
50,0%
6ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл.)
15
6
9
297
463
-166
21
40,0%
7ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95
24
0
24
323
993
-670
14
0,0%
                                                                                                                     

Результати матчів
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) перенос ігор

6-й тур 18.04 - 22.04 м. Дніпропетровськ
6-й тур 21.04 - 22.04 м. Бар

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.