На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • aks700
    2897 грн.
  • kaptoxa
    638 грн.
  • antonius1109
    482 грн.
  • dinero
    448 грн.
  • Ruslan1996
    273 грн.
  • Nik Crash
    98 грн.
  • OrangeBallFan
    35 грн.
  • Green_Irish
    21 грн.
  • render3dx
    21 грн.
  • Ravanelli
    7 грн.

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 27 февраля 2008

27.02.2008
Юнаки 1994 р.н.

ЧЕРКЕЗ Іван Іванович, 03.03.1995, (Дружківка-Дніпропетровськ), - не допущений до ігор юнацької ліги.

3-й тур
Технічний фол С тренеру команди УКРАЇНА-94 (Київ) Тетяні ЧОРНОГРИЦЬКОЇ під час гри 3-го туру СВІТЛОВОДСЬК-94 - УКРАЇНА-94.
Технічний фол С тренеру команди ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) Миколі ГАВРИЛЮКУ за порушення Правила гри "Заміна гравця" під час гри 3-го туру ДОНЕЦЬК-94 - КОТЛОГАЗ-94.
Технічний фол В тренеру команди ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) Миколі ГАВРИЛЮКУ за неетичну поведінку та незгоди з рішеннями арбітрів особи, що супроводжує команду, під час гри 3-го туру ДОНЕЦЬК-94 - КОТЛОГАЗ-94.

Положення команд на 21.02.2008

Група 1

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1АЗОВМАШ-94 (Маріуполь)220160591014100,0%
2СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя)220182761064100,0%
3СДЮСШОР-2-94 (Одеса)22015157944100,0%
4ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси)22010866424100,0%
5ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ)20265118-5320,0%
6ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ)20258141-8320,0%
7ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів)20272170-9820,0%
8МСДЮСШОР-94 (Вінниця)20263172-10920,0%
                                                                  

Результати матчів
5-й тур 11.03 - 12.03.08 м. Черкаси
5-й тур 11.03 - 12.03.08 м. Львів

6-й тур 27.03 - 29.03.08 м. Київ (ВЕДМЕДІ)
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Одеса

7-й тур. 21 - 23 квітня. Фінальна частина змагань
Місто проведення - за призначенням.

Група 2

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ)220170117534100,0%
2НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь)220174159154100,0%
3СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ)21118415034350,0%
4РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)2111581580350,0%
5БК ДОНЕЦЬК-ОЛІМП-94 (Горлiвка)211148149-1350,0%
6ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ)211148156-8350,0%
7СДЮШОР-2--94 (Полтава)202132173-4120,0%
8ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова)202127179-5220,0%
          

Результати матчів
4-й тур 19.02 - 20.02.08 м. Світловодськ
Технічний фол В тренеру команди РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) Анатолію КОЛОТУ за порушення регламенту змагань (зонний захист) під час гри 4-го туру РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова).

Технічний фол гравцю команди ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова) за нецензурну брань під час гри 4-го туру РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова).

5-й тур 11.03 - 12.03.08 м. Рівне
5-й тур 11.03 - 12.03.08 м. Лозова

6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Київ (ЖАБЕНЯТА)
6-й тур 26.03 - 28.03.08 м. Полтава

7-й тур. 21 - 23 квітня. Фінальна частина змагань

За 17 - 24 місця
Команди, що посіли 6 - 10 місця в групах А, Б, В, грають за коловою системою в одне коло (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою) з командами інших груп (за додатковим календарем).

Група за 17 - 24 місця

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)2206935344100,0%
2КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)2209573224100,0%
3СДЮШОР-4-94 (Миколаїв)110434122100,0%
4БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)211937518350,0%
5СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)2114461-17250,0%
6ОДЮСШ (Ужгород)2027693-1720,0%
7БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь)1014143-210,0%
8УКРАЇНА-94 (Київ)202040-4000,0%
                                                                  

4-й тур м. Кременчук
26.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - ОДЮСШ (Ужгород)
УКРАЇНА-94 (Київ) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
27.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - ОДЮСШ (Ужгород)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
УКРАЇНА-94 (Київ) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
28.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
УКРАЇНА-94 (Київ) - ОДЮСШ (Ужгород)

5-й тур м. Миколаїв
11.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
12.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
13.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - УКРАЇНА-94 (Київ)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
14.03.08
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - УКРАЇНА-94 (Київ)

6-й тур м. Біла Церква
24.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
25.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - ОДЮСШ (Ужгород)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
26.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - ОДЮСШ (Ужгород)
27.03.08
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)

Юнаки 1996 р.н.

2-й тур
Технічний фол тренеру команди ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) Тетяні ЗОТОВОЇ за особисту неспортивну поведінку (остання гра туру).

Положення команд на 25.02.2008
Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1БК-98 ДЮСШ-7-96 (Харків)7613371781591385,7%
2СДЮШОР-2-96 (Полтава)761260183771385,7%
3АЛЬЯНС-ДЮСШ (Новомосковськ)761322266561385,7%
4ДЮСШ-96 (Дзержинськ)7434212621591157,1%
5БК ДОНЕЦЬК-96 (Дружкiвка)734307322-151042,9%
6ЕНЕРГЕТИК (Свiтлодарськ)725160204-44728,6%
7СДЮШОР-1-96 (Донецьк)716109267-158614,3%
8СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ)70789323-23450,0%
                                                                  

Результати матчів
3-й тур 23.02 - 24.02.08 Дніпропетровськ
АЛЬЯНС-ДЮСШ (Новомосковськ) - БК ДОНЕЦЬК-96 (Дружкiвка) 52:38
СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) - ДЮСШ-96 (Дзержинськ) 17:92
АЛЬЯНС-ДЮСШ (Новомосковськ) - ДЮСШ-96 (Дзержинськ) 49:48
СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) - БК ДОНЕЦЬК-96 (Дружкiвка) 22:48
3-й тур 23.02 - 24.02.08 Полтава
СДЮШОР-2-96 (Полтава) - СДЮШОР-1-96 (Донецьк) 20:0
БК-98 ДЮСШ-7-96 (Харків) - ЕНЕРГЕТИК (Свiтлодарськ) 20:0
СДЮШОР-2-96 (Полтава) - ЕНЕРГЕТИК (Свiтлодарськ) 20:0
БК-98 ДЮСШ-7-96 (Харків) - СДЮШОР-1-96 (Донецьк) 20:0

Група Б

 №
Команда 
И
В
Н
П
З
Пр
+/-
О
1ЧПК-96 (Черкаси)77 036522813721
2СДЮШОР-2-96 (Одеса)76 140522817719
3УКРАЇНА-96 (Київ)7322318355-3715
4ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова)74 33843552915
5ОДЮСШ-96 (Чернігів)72 23299324-2513
6БК ВОРОН (Гайворон)72143993603912
7СДЮШОР-3-96 (Київ)7115243344-10110
8СЛЕМ-СДЮСШОР-16-96 (Київ)70 790309-2197
                                                                  

Результати матчів
3-й тур 23.02 - 24.02.08 Черкаси
ЧПК-96 (Черкаси) - БК ВОРОН (Гайворон) 60:41
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - СЛЕМ-СДЮСШОР-16-96 (Київ) 20:0
ЧПК-96 (Черкаси) - СЛЕМ-СДЮСШОР-16-96 (Київ) 20:0
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - БК ВОРОН (Гайворон) 64:47
3-й тур 23.02 - 24.02.08 Київ (УКРАЇНА)
УКРАЇНА-96 (Київ) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) 50:49
СДЮШОР-3-96 (Київ) - ОДЮСШ-96 (Чернігів) 38:38
УКРАЇНА-96 (Київ) - ОДЮСШ-96 (Чернігів) 48:48
СДЮШОР-3-96 (Київ) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) 40:53

4-й тур 30.04 - 04.05.08 Фінал. Місто за призначенням
Команди, що посіли 1 - 3 місця в групах А та Б (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів), об'єднаються в фінальну групу (шість команд), та грають за коловою системою в одне коло (без урахування очок 1 - 3 турів) за 1 - 6 місця.
Із Групи А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1БК-98 ДЮСШ-7-96 (Харків)7613371781591385,7%
2СДЮШОР-2-96 (Полтава)761260183771385,7%
3АЛЬЯНС-ДЮСШ (Новомосковськ)761322266561385,7%
                                                                  

Із Групи Б

 №
Команда 
И
В
Н
П
З
Пр
+/-
О
1ЧПК-96 (Черкаси)77 036522813721
2СДЮШОР-2-96 (Одеса)76 140522817719
3УКРАЇНА-96 (Київ)7322318355-3715
                                                                  

Дівчата 1991 р.н.

Положення команд на 25.02.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1КСЛІ-91 (Київ)99072036535518100,0%
2ДЮСШ-91 (Бердянськ)954512424881455,6%
3СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ)945442543-1011344,4%
4СДЮШОР-2-91 (Полтава)909318660-34290,0%
                                                                  

Результати матчів
3-й тур 22.02 - 26.02.08 Київ (КСЛІ)
ДЮСШ-91 (Бердянськ) - СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) 80:35
СДЮШОР-2-91 (Полтава) - КСЛІ-91 (Київ) 30:81
КСЛІ-91 (Київ) - ДЮСШ-91 (Бердянськ) 72:47
СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2-91 (Полтава) 69:41
ДЮСШ-91 (Бердянськ) - СДЮШОР-2-91 (Полтава) 64:17
КСЛІ-91 (Київ) - СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ) 71:16

4-й тур 04.04 - 08.04.08 Полтава

Дівчата 1995 р.н.

МАЗУР Ольга Вікторівна, 13.11.1995, (м. Бар) - не допущена до ігор юнацької ліги.
БАБАЧЕНКО Марина Ігорівна, 03.08.1995, (м. Бар) - не допущена до ігор юнацької ліги.

Положення команд на 25.02.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1ДЮСШ-95 (Бердянськ)16160106341165232100,0%
2СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ)1798705678272652,9%
3БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)11926974462512081,8%
4ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава)1358561754-1931838,5%
5КСДЮШОР-95 (Київ)1248419499-801633,3%
6ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон)909169553-38490,0%
7ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл)808147420-27380,0%
                                                                  

Результати матчів
БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) перенос гри
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) перенос гри
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) перенос гри
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) перенос гри
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) перенос гри
ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) - КСДЮШОР-95 (Київ) перенос гри
ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) - ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ перенос гри
БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) перенос гри
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) перенос ігор

Результати матчів
5-й тур 23.02 - 26.02.08 м. Полтава
ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) - СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) 43:38 43:45
ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) - ДЮСШ-95 (Бердянськ) 28:49 56:64

5-й тур 12.03 - 16.03 Рівне

6-й тур перенос з 18-19.04 на 01.03 - 04.03 з м. Херсон до м. Полтава
6-й тур 18.04 - 22.04 м. Дніпропетровськ
6-й тур 21.04 - 22.04 м. Бар

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.