На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • kaptoxa
    2167 грн.
  • dinero
    892 грн.
  • Любитель
    314 грн.
  • VIKCHI
    98 грн.
  • ruzzzel
    14 грн.
  • Majestic
    6 грн.
  • 12122000
    6 грн.

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 4 февраля 2008

5.02.2008

Юнаки 1991 р.н.

3-й тур 10.01 - 13.01.08 Вінниця, Київ
Після закінчення гри (остання гра туру) МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ЗІДМУ (Запоріжжя) гравець команди МСДЮСШОР-91 (Вінниця) Косс Євгеній вдарив суперника, за що отримав фол, що дискваліфікує, та пропускає дві наступні гри.

В 4-й чверті гри МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ДЮК ОДЕСА (Одеса) гравець команди МСДЮСШОР-91 (Вінниця) Агоста Олександр, отримавши 5-й фол, кинув м'ячем в суперника, за що отримав фол, що дискваліфікує, и пропускає дві наступні гри.

Технічний фол С тренеру команди ДЮСШ-1 (Алчевськ) Валерію ТАНКЕЛЕВИЧУ за постійні незгоди з рішеннями арбітрів під час гри в неетичній формі.

Технічний фол гравцю команди СДЮСШОР-12-КСЛІ (Київ) Денису ЗАБЄЛІНУ за суперечки з арбітром під час гри.

Положення команд на 22.01.2008
За 1 - 12 місця

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
А АЗОВМАШ-91 (Маріуполь)
5
5
0
333
252
81
10
100
2
Б ЗІДМУ (Запоріжжя)
5
5
0
348
288
60
10
100
3
А ДЮСШ-УОВ (Алчевськ)
5
4
1
345
254
91
9
80
4
Б СДЮСШОР-12-КСЛІ (Київ)
5
4
1
336
287
49
9
80
5
А КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2-91 (Кременчук)
5
3
2
311
326
-15
8
60
6
Б СДЮШОР-4-91 (Миколаїв)
5
3
2
347
275
72
8
60
7
А БК ДОНЕЦЬК-91 (Донецьк)
5
2
3
320
363
-43
7
40
8
Б ДЮК ОДЕСА (Одеса)
5
2
3
286
283
3
7
40
9
А АВАНГАРД-СДЮШОР (Харків)
5
1
4
321
388
-67
6
20
10
Б МСДЮСШОР-91 (Вінниця)
5
1
4
326
362
-36
6
20
11
А ПОЛІТЕХНІК-ХОВУФКС (Харків)
5
0
5
322
369
-47
5
0
12
Б ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 (Луцьк)
5
0
5
277
425
-148
5
0
                                                                                                                

Результати матчів

4-й тур 08.02 - 10.02.08 перенос на 11.02 - 13.02.08
м. Кременчук
АЗОВМАШ-91 (Маріуполь) ДЮСШ-УОВ (Алчевськ)
КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2-91 (Кременчук) ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 (Луцьк)
МСДЮСШОР-91 (Вінниця) ДЮК ОДЕСА (Одеса)

м. Донецьк
ПОЛІТЕХНІК-ХОВУФКС (Харків) БК ДОНЕЦЬК-91 (Донецьк)
АВАНГАРД-СДЮШОР (Харків) СДЮШОР-4-91 (Миколаїв)
СДЮСШОР-12-КСЛІ (Київ) ЗІДМУ (Запоріжжя)

За те, що після закінчення гри (остання гра 3-го туру МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ЗІДМУ (Запоріжжя) гравець команди МСДЮСШОР-91 (Вінниця) Косс Євгеній вдарив суперника, він отримав фол, що дискваліфікує, та пропускає дві наступні гри 4-го туру.

За те, що в 4-й чверті гри (передостання гра туру) МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ДЮК ОДЕСА (Одеса) Агоста Олександр, отримавши 5-й фол, кинув м'ячем в суперника, за що отримав фол, що дискваліфікує, він пропускає одну наступну гру 4-го туру.

5-й тур 29.02 - 02.03.08 перенос на 04.03 - 06.03.08
м. Київ (КСЛІ)
м. Харків (ПОЛІТЕХНІК)

6-й тур. 08 - 10 квітня. Фінальна частина змагань
Місто проведення - за призначенням.

За 13 - 19 місця

Положення команд на 22.01.2008

Група А
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
7
ДЮКСШ-1-91 (Черкаси)
8
2
6
468
577
-109
10
25
8
БК-98 ДЮСШ-7-91 (Харків)
8
2
6
612
637
-25
10
25
9
ДЮСШ-1-91 (Суми)
8
0
8
284
611
-327
7
0
Група Б
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
7
ДЮСШ-КЕРЧ-ОРЛАН (Сімферополь)
9
4
5
530
505
25
13
44,4
8
ДЮСШ-1 (Кам'янець-Подiльський)
9
1
8
365
668
-303
10
11,1
9
ДЮСШ-1-САХАРА (Тернопіль)
9
2
7
266
434
-168
8
22,2
10
УКРАЇНА-91 (Київ)
9
0
9
215
455
-240
5
0
                                                                                       

4-й тур 27.02 - 29.02.08 м. Черкаси
5-й тур 18.03 - 20.03.08 Місто за призначенням
Команди, що посіли 7 - 10 місця (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за 13 - 19 місця за коловою системою в два кола за наданим календарем.

Юнаки 1992

За 1 - 12 місця

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
А СДЮШОР-5-92 (Дніпропетровськ)
5
5
0
380
289
91
10
100
2
Б ХІМІК-92 (Южне)
5
5
0
378
256
122
10
100
3
А УКРАЇНА-92 (Київ)
5
4
1
427
377
50
9
80
4
Б КСЛІ-КИЇВ-92 (Київ)
5
4
1
331
280
51
9
80
5
А АЗОВМАШ-92 (Маріуполь)
5
3
2
468
371
97
8
60
6
Б СПОРТ ЛІЦЕЙ-92 (Біла Церква)
5
3
2
275
274
1
8
60
7
А НАД КІЛЬЦЕМ-92 (Луганськ)
5
2
3
441
383
58
7
40
8
Б ОДЮСШ-ЛП-92 (Львів)
5
2
3
277
304
-27
7
40
9
А ОДЮСШ-92 (Чернігів)
5
1
4
267
433
-166
6
20
10
Б ШАХТАР-92 (Червоноград)
5
1
4
299
372
-73
6
20
11
А ПЕДУЧИЛИЩЕ-92 (Кременчук)
5
0
5
320
450
-130
5
0
12
Б РІВНЕНЩИНА-92 (Рівне)
5
0
5
268
342
-74
5
0
                                                                                                             

Результати матчів
4-й тур 15.02 - 17.02.08 перенос туру на 27.02 - 29.02.08 в зв'язку
з виїздом збірної команди України (юнаки, кадети,
1992 - 1993 рр.н.) на міжнародний турнір.
4-й тур 27.02 - 29.02.08
м. Київ (Україна-92) м. Біла Церква
СДЮШОР-5-92 (Дніпропетровськ) СПОРТ. ЛІЦЕЙ-92
РІВНЕНЩИНА-92 (Рівне) НАД КІЛЬЦЕМ (Луганськ)
УКРАЇНА-92 (Київ) ОДЮСШ-92 (Чернігів)
ШАХТАР (Червоноград) КСЛІ-92 (Київ)
АЗОВМАШ-92 ПЕД. УЧИЛИЩЕ (Кременчук)
ОДЮСШ-ЛП-92 (Львів) ХІМІК-92 (Южне)

5-й тур 04.03 - 06.03.08 перенос на 11.03 - 13.03.08
м. Київ (КСЛІ) м. Рівне

6-й тур. 22 - 24 квітня. Фінальна частина змагань
Місто проведення - за призначенням.

За 13 - 19 місця

Положення команд на 28.01.2008

Група А
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
7
ВЕДМЕДІ-КИЇВ-92 (Київ)
8
2
6
428
519
-91
10
25,0%
8
СДЮШОР-2-92 (Полтава)
8
1
7
339
556
-217
9
12,5%
9
ДЮСШ-92 (Дзержинськ)
8
0
8
203
413
-210
3
0,0%
          
Група Б
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
7
МСДЮСШОР-92 (Вінниця)
9
4
5
441
524
-83
13
44,4%
8
ЮНІС (Київ)
9
2
7
438
540
-102
11
22,2%
9
СДЮСШОР-12-92 (Київ)
9
1
8
393
578
-185
10
11,1%
10
СДЮШОР-4-92 (Миколаїв)
9
1
8
295
413
-118
7
11,1%

4-й тур 18.03 - 20.03.08 м. Київ (ЮНІС)
5-й тур 08.04 - 10.04.08 м. Полтава
Команди, що посіли 7 - 10 місця (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою (підгрупа А та підгрупа Б), грають фінальну частину змагань за 13 - 19 місця за коловою системою в два кола розіграють місця з 13 по 19.

Юнаки 1993 р.н.

Технічний фол гравцю команди ХІМІК-93 (Южне) Владиславу СОРОКІНУ за неетичну поведінку після 5-го фолу під час гри ХІМІК-93 - КИЇВ-93.

Технічний фол тренеру команди КИЇВ-93 (Київ) Ігорю ХАРЧИНСЬКОМУ за постійні незгоди з рішеннями арбітрів під час 2-ї гри туру УКРАЇНА-93 - КИЇВ-93 .

Положення команд на 22.01.2008
Підгрупа 1

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ)
3
3
0
262
176
86
6
100,0%
2
АЗОВМАШ-93 (Маріуполь)
3
3
0
245
185
60
6
100,0%
3
СДЮСШОР-2-93 (Одеса)
3
2
1
220
200
20
5
66,7%
4
ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
3
2
1
202
184
18
5
66,7%
5
КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ)
3
1
2
185
189
-4
4
33,3%
6
БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка)
3
1
2
157
173
-16
4
33,3%
7
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
3
0
3
142
216
-74
3
0,0%
8
МСДЮСШОР-93 (Вінниця)
3
0
3
151
241
-90
3
0,0%
                                                                                                                

Підгрупа 2

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
ХІМІК-93 (Южне)
3
3
0
277
168
109
6
100,0%
2
СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
3
3
0
241
187
54
6
100,0%
3
БК КИЇВ-93 (Київ)
3
2
1
214
218
-4
5
66,7%
4
ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
3
2
1
205
216
-11
5
66,7%
5
БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
3
1
2
197
202
-5
4
33,3%
6
УКРАЇНА-93 (Київ)
3
1
2
202
210
-8
4
33,3%
7
СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
3
0
3
186
224
-38
3
0,0%
8
НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
3
0
3
148
245
-97
3
0,0%
                                                                                                                

Результати матчів
4-й тур 06.02 - 07.02.08
м. Київ (КСЛІ) м. Калуш
АЗОВМАШ-93 СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) ХІМІК-93 (Южне)
КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ) ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
СДЮСШОР-2-93 (Одеса) УКРАЇНА-93 (Київ)

4-й тур 06.02 - 07.02.08
м. Дніпропетровськ (СДЮШОР-5) м. Кременчук
ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) БК ДОНЕЦЬК-93 Дружкiвка)
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ) БК КИЇВ-93 (Київ)
МСДЮСШОР-93 (Вінниця) СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)

5-й тур 01.03 - 02.03.08
м. Краматорськ м. Київ - СЛЕМ
АЗОВМАШ-93 СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) БК КИЇВ-93 (Київ)
КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ) ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
МСДЮСШОР-93 (Вінниця) НАФТОХІМ-93 (Кременчук)

м. Кривий Ріг м. Дружківка
ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
ДВУФК-93 (Дніпропетровськ) ХІМІК-93 (Южне)
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ) СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
СДЮСШОР-2-93 (Одеса) УКРАЇНА-93 (Київ)

6-й тур. 15 - 17 квітня. Фінальна частина змагань Місто проведення - за призначенням.

За 17 - 24 місця

Група А
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
4
РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
8
1
7
448
566
-118
9 0,70
 
5
ОСДЮШОР (Луганськ)
8
1
7
379
557
-178
9
 
Група Б
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
4
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
8
2
6
428
475
-47
10 0,751
 
5
КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
8
0
8
291
513
-222
8
 
Група В
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
4
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)
6
0
6
309
430
-121
6
0,718
Група Г
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
4
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
6
0
6
141
526
-385
6
0,268
Група Д
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
4
ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)
8
3
5
424
543
-119
11
0,78
5
КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)
8
0
8
239
455
-216
4
0,655
                                                                                                             

Команди, що посіли 4 та 5 місця в підгрупах А, Б, В, Г, Д, грають за коловою системою в два кола (із заліком всіх очок 1 та 2 туру в іграх між собою) з командами інших підгруп (за наданим календарем).

4-й тур м. Луганськ
25.02 та 27.02.08
РОВЕНЬКИ (Луганська обл.) - ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)
ОСДЮШОР (Луганськ) - КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)
26.02 та 28.02.08
РОВЕНЬКИ (Луганська обл.) - КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)
ОСДЮШОР (Луганськ) - ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)

4-й тур м. Дніпропетровськ
25.02 та 27.02.08
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ) - ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)
КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм) - ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
26.02 та 28.02.08
СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ) - ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм) - ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)

5-й тур м. Сімферополь
24.03 та 26.03.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - ОСДЮШОР (Луганськ)
25.03 та 27.03.08
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - ОСДЮШОР (Луганськ)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)

5-й тур м. Дніпропетровськ
24.03 та 26.03.08
ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів) - СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл) - КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
25.03 та 27.03.08
ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів) - КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл) - СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)

6-й тур м. Луганськ
14.04 та 16.04.08
ОСДЮШОР (Луганськ) - СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
РОВЕНЬКИ (Луганська обл.) - КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
15.04 та 17.04.08
6-й тур м. Черкаси
ДЮКСШ-1-93 (Черкаси) - ОСДЮШОР (Луганськ)
ДЮСШ-2-93 (Сімферополь) - РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)

Юнаки 1994

За 17 - 24 місця

Команди, що посіли 6 - 10 місця в групах А, Б, В, грають за коловою системою в одне коло (із заліком всіх очок 1, 2 та 3 турів в іграх між собою) з командами інших груп (за додатковим календарем).

 
Група А
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
6
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
7
2
5
357
452
-95
9
28,6%
7
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
7
1
6
311
440
-129
8
14,3%
8
УКРАЇНА-94 (Київ)
7
0
7
102
284
-182
2
0,0%
Група Б
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
6
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв)
6
1
5
220
400
-180
7
16,7%
7
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь)
6
0
6
172
338
-166
6
0,0%
Група В
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
7
ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
8
2
6
304
516
-212
10
25,0%
8
ОДЮСШ (Ужгород)
8
0
8
237
420
-183
8
0,0%
9
СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
8
1
7
253
390
-137
7
12,5%
                                                                                                             
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
2
2
0
69
35
34
4
100,0%
2
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
2
2
0
95
73
22
4
100,0%
3
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв)
1
1
0
43
41
2
2
100,0%
4
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
2
1
1
93
75
18
3
50,0%
5
СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
2
1
1
44
61
-17
2
50,0%
6
ОДЮСШ (Ужгород)
2
0
2
76
93
-17
2
0,0%
7
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь)
1
0
1
41
43
-2
1
0,0%
8
УКРАЇНА-94 (Київ)
2
0
2
0
40
-40
0
0,0%
                                                                                                             

4-й тур м. Кременчук
26.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - ОДЮСШ (Ужгород)
УКРАЇНА-94 (Київ) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
27.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - ОДЮСШ (Ужгород)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
УКРАЇНА-94 (Київ) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
28.02.08
КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
УКРАЇНА-94 (Київ) - ОДЮСШ (Ужгород)

5-й тур м. Миколаїв
11.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
12.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)
13.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - УКРАЇНА-94 (Київ)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)
14.03.08
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - УКРАЇНА-94 (Київ)

6-й тур м. Біла Церква
24.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
25.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - ОДЮСШ (Ужгород)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)
26.03.08
СДЮШОР-4-94 (Миколаїв) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - ОДЮСШ (Ужгород)
27.03.08
БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь) - СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)

Юнаки 1995 р.н.

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
%
1
А БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Крамат)
5
5
0
305
257
48
10
100
2
Б ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів)
5
5
0
231
188
43
10
100
3
А АЗОВМАШ-95 (Маріуполь)
5
4
1
272
225
47
9
80
4
Б ХІМІК-95 (Южне)
5
3
2
307
219
88
8
60
5
Б СДЮСШОР-2-95 (Одеса)
5
3
2
287
280
7
8
60
6
Б МСДЮСШОР-95 (Вінниця)
5
3
2
311
288
23
8
60
7
А ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси)
5
3
2
294
193
101
8
60
8
А БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка)
5
2
3
313
303
10
7
40
9
А СДЮШОР-5-95 (Дніпропетровськ)
5
1
4
240
308
-68
6
20
10
Б УКРАЇНА-95 (Київ)
5
1
4
212
248
-36
6
20
11
А НІКОПОЛЬ-98-95 (Нікополь)
5
0
5
228
366
-138
5
0
12
Б СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)
5
0
5
139
264
-125
4
0
                                                                                                                

Результати матчів
4-й тур 13.02 - 15.02.08
м. Київ (Україна)
БК ДОНЕЦЬК-95 - СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)
АЗОВМАШ-95 - УКРАЇНА-95 (Київ)
ГРАФІЯ-Україна (Черкаси) - МСДЮСШОР-95 (Вінниця)
м. Дніпропетровськ
ДОНЕЦЬК-ДРУЖКІВКА - СДЮСШОР-2-95 (Одеса)
СДЮШОР-5-95 (Дніпро) - ХІМІК-95 (Южне)
ДЮСШ-2-НІКОПОЛЬ-98 - ОДЮСШ-95 (Львів)

5-й тур 29.02 - 02.03.08 перенос туру на 03 - 05 березня
м. Черкаси м. Миколаїв
БК ДОНЕЦЬК-95 - СДЮСШОР-2-95 (Одеса) ДОНЕЦЬК-ДРУЖКІВКА - СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)
АЗОВМАШ-95 - ХІМІК-95 (Южне) СДЮШОР-5-95 (Дніпро) - УКРАЇНА-95 (Київ)
ГРАФІЯ-Україна (Черкаси) - ОДЮСШ-95 (Львів) ДЮСШ-2-НІКОПОЛЬ-98 - МСДЮСШОР-95 (Вінниця)

6-й тур. 08 - 10 квітня. Фінальна частина змагань
Місто проведення - за призначенням.

Дівчата 1991 р.н.

Положення команд на 23.01.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1
КСЛІ-91 (Київ)
6
6
0
496
272
224
12
2
ДЮСШ-91 (Бердянськ)
6
3
3
321
300
21
9
3
СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ)
6
3
3
322
351
-29
9
4
СДЮШОР-2-91 (Полтава)
6
0
6
230
446
-216
6
                                                                                                

Результати матчів
3-й тур 22.02 - 26.02.08 Київ
4-й тур 04.04 - 08.04.08 Полтава

Дівчата 1993 р.н.

Положення команд на 29.01.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1
КСЛІ-93 (Київ)
8
8
0
554
365
189
16
2
МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси)
8
6
2
624
436
188
14
3
СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
9
5
4
529
498
31
14
4
ДЮСШ-13 (Харків)
6
6
0
407
270
137
12
5
ОДЮСШ-93 (Запоріжжя)
8
2
6
445
517
-72
10
6
ЗОIСП (Запоріжжя)
9
0
9
372
705
-333
9
7
КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ)
6
2
4
359
374
-15
8
8
ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ)
6
1
5
295
420
-125
7
9
БАСКЕТ-БАР-93 (Бар)
0
0
0
0
0
0
0
                                                                                                

Результати матчів
3-й тур Івано-Франківськ перенос з 26.01-27.01.08 на 13-14.03.08 в м. Бар

4-й тур 14.02 - 17.02.08 Запоріжжя (ОДЮСШ)
4-й тур 14.02 - 17.02.08 Дніпропетровськ

5-й тур 14.03 - 16.03.08 Запоріжжя (ЗОІСП)
5-й тур 15.03 - 16.03.08 Бар

6-й тур 17.04 - 20.04.08 Київ (КСЛІ)
6-й тур 17.04 - 20.04.08 Івано-Франківськ

Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга
6-го сезону (2007-2008)

Дівчата 1994 р.н.

Положення команд на 04.02.2008

Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1
СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ)
12
10
2
638
456
182
22
2
ДЮСШ-1
12
6
6
563
593
-30
18
3
ВОРСКЛА-94 (Миргород+Полтава)
8
7
1
591
296
295
15
4
ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94
10
5
5
420
465
-45
15
5
УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ (Запоріжжя)
10
5
5
395
437
-42
15
6
РІВНЕНЩИНА-94 (Рівне)
6
6
0
340
149
191
12
7
СДЮШОР-2-94 (Одеса)
10
2
8
423
534
-111
12
8
ДЮСШ-94 (Бердянськ)
10
5
5
539
309
230
12
9
БЕРЕГ НАДІЇ (Чугуїв)
8
2
6
282
470
-188
10
10
ДЮСШ-2 ХАІ (Харків)
8
0
8
146
552
-406
8
11
МСДЮСШОР-94 (Вінниця)
6
2
4
228
304
-76
8
                                                                                                

Результати матчів

4-й тур 01.02 - 04.02.08 Горлівка
ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) 42:40
СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 55:37
ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 47:54
СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) 58:40
ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) 31:35
СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 64:42
ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка) - СДЮШОР-2-94 (Одеса) 64:63
СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон) 38:47
Технічний фол С тренеру команди ДЮСШ-1 (Горлівка+Дружківка) Лідії КАНДИБКА за особисту неспортивну поведінку під час гри ДЮСШ-1 (Горлівка+ Дружківка) - СДЮШОР-2 (Одеса).

Технічний фол В тренеру команди СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ) за поведінку помічника тренера Інні КАЛЮЖНОЇ під час гри СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ) - СДЮШОР-2 (Одеса).

4-й тур перенос з 01.02 - 04.02.08 на 07.02 - 10.02.08 Вінниця

5-й тур 29.02 - 03.03.08 Рівне
5-й тур 29.02 - 03.03.08 Полтава

6-й тур 12.03 - 15.03.08 Запоріжжя (УКРАЇНОЧКА)
6-й тур 12.03 - 15.03.08 Горлівка

7-й тур 04.04 - 07.04.08 Харків
7-й тур 04.04 - 07.04.08 Запоріжжя

8-й тур 18.04 - 21.04.08 Одеса
8-й тур 18.04 - 21.04.08 Рівне

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.