На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

NEWSMAKER

  • kaptoxa
    2167 грн.
  • dinero
    892 грн.
  • Любитель
    314 грн.
  • VIKCHI
    98 грн.
  • ruzzzel
    14 грн.
  • Majestic
    6 грн.
  • 12122000
    6 грн.

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

ВЮБЛ: Результаты и положение команд на 15 января 2008

17.01.2008
Юнаки 1991 р.н.

Положення команд на 15.01.2008
Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1АЗОВМАШ-91 (Маріуполь)88050037512516
2ДЮСШ-УОВ (Алчевськ)87159443515915
3КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2-91 (Кременчук)8536065297713
4БК ДОНЕЦЬК-91 (Донецьк)8535514925913
5АВАНГАРД-СДЮШОР (Харків)844579584-512
6ПОЛІТЕХНІК-ХОВУФКС (Харків)8355815473411
7ДЮКСШ-1-91 (Черкаси)826464561-9710
8БК-98 ДЮСШ-7-91 (Харків)826612637-2510
9ДЮСШ-1-91 (Суми)808284611-3278
                                                           

Результати матчів
Дата Команда А Команда B Счет
10.01.08 АЗОВМАШ-91 ДЮКСШ-1-91-Черк 58:40
10.01.08 ХОВУФКС-91 ДЮСШ-1-91(СУМИ) 92:41
11.01.08 АЗОВМАШ-91 КОТЛОГАЗ-91 86:61
11.01.08 ХОВУФКС-91 БК-98 ДЮСШ-7 100:95
11.01.08 ДЮСШ-УОВ-91-Алч ДЮСШ-1-91(СУМИ) 81:50
12.01.08 АЗОВМАШ-91 АВАНГАРД-91 76:62
12.01.08 ДЮСШ-УОВ-91-Алч БК-98 ДЮСШ-7 82:72
12.01.08 БК ДОНЕЦЬК-91 ДЮСШ-1-91(СУМИ) 75:27
13.01.08 БК ДОНЕЦЬК-91 БК-98 ДЮСШ-7 88:56

4-й тур 08..02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 29..02 - 02.03.08 Місто за призначенням

Група Б
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СДЮСШОР-12-КСЛІ (Київ)98164245318917
2ЗІДМУ (Запоріжжя)88058042315716
3СДЮШОР-4-91 (Миколаїв)97267744223516
4МСДЮСШОР-91 (Вінниця)9546135526114
5ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 (Луцьк)945490579-8913
6ДЮК ОДЕСА (Одеса)8445124199312
7ДЮСШ-КЕРЧ-ОРЛАН (Сімферополь)835510505511
8ДЮСШ-1 (Кам'янець-Подiльський)918365668-30310
9ДЮСШ-1-САХАРА (Тернопіль)624266374-1088
10УКРАЇНА-91 (Київ)909215455-2409
                                                           

Результати матчів

Дата Команда А Команда B Счет
10.01.08 СДЮСШОР-12-КСЛІ ДЮСШ-1 79:40
10.01.08 МСДЮСШОР-91-Він ДЮСШ-КЕРЧ-ОРЛАН 81:68
11.01.08 СДЮСШОР-12-КСЛІ ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 89:73
11.01.08 СДЮШОР-4-91-Мик ДЮСШ-1 91:45
11.01.08 МСДЮСШОР-91-Він ДЮК ОДЕСА (Одес 62:77
12.01.08 СДЮСШОР-12-КСЛІ УКРАЇНА-91 83:35
12.01.08 СДЮШОР-4-91-Мик ВОЛИНЬБАСКЕТ-91 87:47
12.01.08 СДЮШОР-4-91-Мик УКРАЇНА-91 95:54
12.01.08 МСДЮСШОР-91-Він ЗІДМУ-91 60:68
Секретар ЄВСТАФЬЄВА Анастасія (Миколаїв) не допущено до секретарської роботи в Чемпіонаті України.
3-й тур 10.01 - 13.01.08 Вінниця

Після закінчення гри МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ЗІДМУ (Запоріжжя), гравець команди МСДЮСШОР-91 (Вінниця) Косс Євгеній вдарив суперника. За що отримав дискваліфікаційний фол и пропускає дві наступні гри.

В 4 чверті гры МСДЮСШОР-91 (Вінниця) - ДЮК ОДЕСА (Одеса) Агоста Олександр отримавши 5 фол кинув м'ячем в суперника. За що отримав дискваліфікаційний фол и пропускає дві наступні гри...

4-й тур 08.02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 29..02 - 02.03.08 Місто за призначенням

Юнаки 1992 р.н.

Положення команд на 15.01.2008

Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СДЮШОР-5-92 (Дніпропетровськ)66048631816812
2УКРАЇНА-92 (Київ)65144932312611
3ОДЮСШ-92 (Чернігів)642275288-1310
4АЗОВМАШ-92 (Маріуполь)5414803461349
5НАД КІЛЬЦЕМ-92 (Луганськ)5323972921058
6ВЕДМЕДІ-КИЇВ-92 (Київ)624329371-428
7ПЕДУЧИЛИЩЕ-92 (Кременчук)624426508-828
8СДЮШОР-2-92 (Полтава)606258484-2266
9ДЮСШ-92 (Дзержинськ)606203373-1703
                                                           

езультати матчів
3-й тур 24.01 - 27.01.08 Київ (УКРАЇНА)
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Дзержинськ

4-й тур 15..02 - 17.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 04..32 - 06.03.08 Місто за призначенням

Група Б

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СПОРТ.ЛІЦЕЙ-92 (Біла Церква)761357307
50
13
2ХІМІК-92 (Южне)660383222
161
12
3КСЛІ-КИЇВ-92 (Київ)752452351
101
12
4ОДЮСШ-ЛП-92 (Львів)642329336
-7
10
5ОДЮСШ-92 (Рівне)734391363
28
10
6МСДЮСШОР-92 (Вінниця)734377432
-55
10
7ШАХТАР-92 (Червоноград)633391412
-21
9
8ЮНІС (Київ)716316381
-65
8
9СДЮСШОР-12-92 (Київ)716287421
-134
8
10СДЮШОР-4-92 (Миколаїв)615295353
-58
7
                                                           

Результати матчів
1-й тур
Технічний фол тренеру команди СДЮШОР-4-92 (Миколаїв) Руслану ІЩЕНКО за особисту неспортивну поведінку
Питання поведінки Р. ІЩЕНКО подано на розгляд дисциплінарно-правової комісії ФБУ.
Технічний фол тренеру команди СДЮСШОР-12-92 (Київ) Володимиру ДВИГАЛЮКУ за поведінку запасних гравців
Технічний фол гравцю команди СДЮСШОР-12-92 (Київ) Данилу ЗУЙКОВУ за особисту неспортивну поведінку
Технічний фол гравцю команди СДЮСШОР-12-92 (Київ) Олександру Двигалюку за особисту неспортивну поведінку
Технічний фол та фол, що дискваліфікує, гравцю команди ЮНІС (Київ) Максиму МОСТОВОМУ за особисту неспортивну поведінку. Питання поведінки М. МОСТОВОГО подано на розгляд дисциплінарно-правової комісії ФБУ.
Технічний фол гравцю команди ЮНІС (Київ) Даніїлу ФЕДОРОВУ за особисту неспортивну поведінку

Технічний фол тренеру команди СДЮСШОР-12-92 (Київ) Володимиру ДВИГАЛЮКУ за особисту неспортивну поведінку (передостання гра туру).
Питання поведінки В. ДВИГАЛЮКА подано на розгляд дисциплінарно-правової комісії ФБУ.

3-й тур 24.01 - 27.01.08 Вінниця
3-й тур 24.01 - 27.01.08 Київ (КСЛІ)

4-й тур 15..02 - 17.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 04..32 - 06.03.08 Місто за призначенням

Юнаки 1993 р.н.

Положення команд на 15.01.2008
Група А

 Група А       
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1АЗОВМАШ-93 (Маріуполь)
8
8
0
588
400
188
16
2БК ДОНЕЦЬК-93 (Краматорськ+Горлівка) 8
8
5
3
550
457
93
13
3БК ДОНЕЦЬК-93 (Дружкiвка)
8
5
3
471
456
15
13
4РОВЕНЬКИ (Луганська обл.)
8
1
7
448
566
-118
9
5ОСДЮШОР (Луганськ)
8
1
7
379
557
-178
9
         
 Група Б       
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ДВУФК-93 (Дніпропетровськ)
8
8
0
574
459
115
16
2ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
8
6
2
549
470
79
14
3БК КИЇВ-93 (Київ)
8
4
4
537
462
75
12
4СДЮШОР-5-93 (Дніпропетровськ)
8
2
6
428
475
-47
10
5КРЕМ'ЯНЕЦЬ-ДЮСШ (Ізюм)
8
0
8
291
513
-222
8
         
 Група В       
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СЛЕМ-СДЮСШОР-16-93 (Київ)
6
6
0
451
343
108
12
2КСЛІ-КИЇВ-93 (Київ)
6
4
2
390
347
43
10
3НАФТОХІМ-93 (Кременчук)
6
2
4
383
413
-30
8
4ДЮКСШ-1-93 (Черкаси)
6
0
6
309
430
-121
6
       
0
 
 Група Г     
0
 
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ХІМІК-93 (Южне)
6
6
0
540
250
290
12
2СДЮСШОР-2-93 (Одеса)
6
4
2
400
295
105
10
3СДЮШОР-4-93 (Миколаїв)
6
2
4
373
383
-10
8
4ДЮСШ-2-93 (Сімферополь)
6
0
6
141
526
-385
6
         
 Група Д       
 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1УКРАЇНА-93 (Київ)
8
7
1
525
400
125
15
2ДЮСШ-СОКІЛ-93 (Калуш)
8
7
1
613
354
259
15
3МСДЮСШОР-93 (Вінниця)
8
3
5
443
492
-49
11
4ОДЮСШ-ЛП-93 (Львів)
8
3
5
424
543
-119
11
5КОРОСТЕНЬ (Житомирська обл)
8
0
8
239
455
-216
4
                                                           

 

Група 1

Група 2

Підгрупа 1 
м. Маріуполь 
Підгрупа 2 
м. Дніпропетровськ 
ДВУФК 
Підгрупа 3 
м. Миколаїв 
Підгрупа 4 
м. Київ – 
Україна-93 

1. підгрупа А місце 1

АЗОВМАШ-93

2. підгрупа В місце 2

КСЛІ-КИЇВ-93

(Київ)

3. підгрупа Б місце 2

ДЮСШ-5

(Кривий Ріг)

4. Краща місце 4

СДЮШОР-5-93

(Дніпропетровськ)

1. підгрупа Б місце 1

ДВУФК-93

(Дніпропетровськ)

2. підгрупа Г місце 2

СДЮСШОР-2-93

(Одеса)

3. підгрупа А місце 2

БК ДОНЕЦЬК-93

(Краматорськ+Горлівка)

4. підгрупа Д місце 3

МСДЮСШОР-93

(Вінниця)

1. підгрупа В місце 1

СЛЕМ-СДЮСШОР-

16-93 (Київ)

2. підгрупа Д місце 2

ДЮСШ-СОКІЛ-93

(Калуш)

3. підгрупа А місце 3

БК ДОНЕЦЬК-93

(Дружкiвка)

4. підгрупа Г місце 3

СДЮШОР-4-93

(Миколаїв)

1. підгрупа Г місце 1

ХІМІК-93 (Южне)

2. підгрупа Д місце 1

УКРАЇНА-93 (Київ)

3. підгрупа Б місце 3

БК КИЇВ-93 (Київ)

4. підгрупа В місце 3

НАФТОХІМ-93

(Кременчук)

-й тур 18.01 - 20.01.08 Маріуполь
3-й тур 18.01 - 20.01.08 Дніпропетровськ (ДВУФК)
3-й тур 18.01 - 20.01.08 Миколаїв
3-й тур 18.01 - 20.01.08 Київ (Україна-93)

4-й тур 09.02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 01.03 - 02.03.08 Місто за призначенням

Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга
6-го сезону (2007-2008)

Юнаки 1994 р.н.

Положення команд на 15.01.2008
Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1АЗОВМАШ-94 (Маріуполь)55039121417710
2ФОРТЕЦЯ-94 (Черкаси)541314225899
3СВІТЛОВОДСЬК-94 (Свiтловодськ)541332298349
4ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-94 (Лозова)53227026468
5БК ДОНЕЦК-ОЛІМП-94 (Горлiвка)52325224667
6КОТЛОГАЗ-94 (Кременчук)514227320-936
7БК ДОНЕЦЬК-94 (Донецьк)514173292-1196
8УКРАЇНА-94 (Київ)5050100-1000
                                                           

Результати матчів
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Київ (УКРАЇНА)
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Кременчук

4-й тур 08.02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 01.03 - 02.03.08 Місто за призначенням
6-й тур 15.03 - 16.03.08 Місто за призначенням

Група Б

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СДЮСШОР-2-94 (Одеса)4403091261838
2СДЮШОР-5-94 (Дніпропетровськ)440269192778
3СДЮШОР-12-94 (Запоріжжя)532264211538
4НІКОПОЛЬ-98-94 (Нікополь)422274211636
5СДЮШОР-2--94 (Полтава)413205310-1055
6СДЮШОР-4-94 (Миколаїв)413139287-1485
7БК ОЛІМП-ДЮСШ-3-94 (Мелітополь)505140263-1235
                                                           

Результати матчів
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Полтава
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Миколаїв

4-й тур 08.02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 01.03 - 02.03.08 Місто за призначенням
6-й тур 15.03 - 16.03.08 Місто за призначенням

Група В

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ЖАБЕНЯТА-СДЮШОР-16-94 (Київ)660428276152
12
2ОДЮСШ-94 (Рівне)660348151197
12
3ОДЮСШ-ДРОГОБИЧ-94 (Львів)651280170110
11
4ВЕДМЕДІ-КИЇВ-94 (Київ)642381256125
10
5ДЮСШ-2-94 (Івано-Франківськ)624221327-106
8
6СОКІЛ-ДЮСШ-94 (Калуш)615253350-97
7
7ОДЮСШ (Ужгород)606165288-123
6
8МСДЮСШОР-94 (Вінниця)523171209-38
5
9ДЮСШ-1-94 (Біла Церква)505182402-220
5
                                                           

Результати матчів
3-й тур 24.01 - 27.01.08 Вінниця
3-й тур 24.01 - 27.01.08 Київ (ЖАБЕНЯТА)

4-й тур 08.02 - 10.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 01.03 - 02.03.08 Місто за призначенням
6-й тур 15.03 - 16.03.08 Місто за призначенням

Юнаки 1995 р.н.

Положення команд на 15.01.2008
Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1АЗОВМАШ-95 (Маріуполь)76140126913213
2ГРАФІЯ-УКРАЇНА-95 (Черкаси)85346626620013
3БК ДОНЕЦЬК-95 (Горлівка+Краматорськ)6603552847112
4СДЮШОР-5-95 (Дніпропетровськ)844361369-812
5НІКОПОЛЬ-98-95 (Нікополь)835371439-6811
6БК ДОНЕЦЬК-95 (Дружкiвка)633399332679
7ДЮСШ-1-95 (Суми)615167332-1657
8ДЮСШ-95 (Дзержинськ)716121296-1758
9ІМПУЛЬС-95 (Шостка)413130184-545
                                                           

Результати матчів

Дата Команда А Команда B Счет
11.01.08 ДЮСШ-95-Дружків НІКОПОЛЬ-98-95 86:47
12.01.08 ДЮСШ-95-Дружків СДЮШОР-5-Дніпро 67:60
12.01.08 БК ДОНЕЦЬК-95-Г НІКОПОЛЬ-98-95 75:41
12.01.08 АЗОВМАШ-95 ГРАФІЯ-Україна 41:34
13.01.08 БК ДОНЕЦЬК-95-Г СДЮШОР-5-Дніпро 63:62
13.01.08 ДЮСШ-95-Дзержин ГРАФІЯ-Україна 41:34

3-й тур 10.01 - 13.01.08 Донецьк
3-й тур 12.01 - 13.01.08 Дзержинськ

4-й тур 15.02 - 17.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 29..02 - 02.03.08 Місто за призначенням

Група Б

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ОДЮСШ-ЛП-95 (Львів)88040930310616
2СДЮСШОР-2-95 (Одеса)97249137112016
3ХІМІК-95 (Южне)97256832124716
4МСДЮСШОР-95 (Вінниця)7523853305512
5СДЮШОР-4-95 (Миколаїв)734303301210
6УКРАЇНА-95 (Київ)6333022021009
7КДЮШОР-95 (Київ)61598470-3727
8ШАХТАР-95 (Червоноград)817220307-879
9ДЮСШ-1-95 (Біла Церква)725208249-419
10ДЮСШ-2-95 (Івано-Франківськ)707216346-1307
                                                           

Результати матчів

3-й тур 10.01 - 13.01.08 Львів
Дата Команда А Команда B Счет
11.01.08 ОДЮСШ-Львів СДЮСШОР-2-95-Од 53:38
12.01.08 ОДЮСШ-Львів ХІМІК-95 50:48 OT
12.01.08 ШАХТАР-95 СДЮСШОР-2-95-Од 31:38
13.01.08 ШАХТАР-95 ХІМІК-95 43:54

3-й тур перенос з 10.01 - 13.01.08 на 17 - 20.01.08 Київ (УКРАЇНА)

4-й тур 15.02 - 17.02.08 Місто за призначенням
5-й тур 29..02 - 02.03.08 Місто за призначенням

Юнаки 1996 р.н.

Положення команд на 15.01.2008
Група А

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1БК-98 ДЮСШ-7-96 (Харків)54129717811913
2АЛЬЯНС-ДЮСШ (Новомосковськ)5412211804113
3СДЮШОР-2-96 (Полтава)5412201833713
4ДЮСШ-96 (Дзержинськ)5322811968511
5БК ДОНЕЦЬК-96 (Дружкiвка)523221248-279
6ЕНЕРГЕТИК (Свiтлодарськ)523160164-49
7СДЮШОР-1-96 (Донецьк)514109227-1187
8СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ)50550183-1333
                                                           

Результати матчів
3-й тур 23..02 - 24.02.08 Дніпропетровськ
3-й тур 23..02 - 24.02.08 Полтава

4-й тур 30.04 - 04.05.08 Місто за призначенням

Група Б

 №
Команда 
И
В
Н
П
З
Пр
+/-
О
1ЧПК-96 (Черкаси)55 02851879815
2СДЮШОР-2-96 (Одеса)54 132118114013
3ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова)53 22822651711
4БК ВОРОН (Гайворон)52123112367510
5УКРАЇНА-96 (Київ)5212220258-3810
6ОДЮСШ-96 (Чернігів)52 3213238-259
7СДЮШОР-3-96 (Київ)51 4165253-887
8СЛЕМ-СДЮСШОР-16-96 (Київ)50 590269-1793
                                                                  

Результати матчів
2-й тур 11.12 - 12.12..07 Одеса
Технічний фол тренеру команди ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) Тетяні ЗОТОВОЇ за особисту неспортивну поведінку (остання гра туру).

3-й тур 23..02 - 24.02.08 Черкаси
3-й тур 23..02 - 24.02.08 Київ (УКРАЇНА)
Тренер команди ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) Тетяна ЗОТОВА пропускає гру УКРАЇНА-96 (Київ) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова)
4-й тур 30.04 - 04.05.08 Місто за призначенням

Дівчата 1991 р.н.

Положення команд на 07.12.2007

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1КСЛІ-91 (Київ)3302211041176
2ДЮСШ-91 (Бердянськ)321150134165
3СДЮСШОР-5-91 (Дніпропетровськ)31298164-664
4СДЮШОР-2-91 (Полтава)303116183-673
                                                           

Результати матчів
2-й тур перенос з 18.01 - 22.01.08 на 21.01 - 23.01.08 Дніпропетровськ
3-й тур 22..02 - 26.02.08 Київ
4-й тур 04.04 - 08.04.08 Полтава

Дівчата 1992 р.н.

Положення команд на 15.01.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СДЮСШОР-5-ДВОУФК (Дніпропетровськ)10556005465415
2БЕРДИЧІВ (Бердичів)7612471687913
3СДЮСШОР-2-92 (Одеса)7613002089213
4КСЛІ - 92 (Київ)76149030718313
5ДЮСШ-1-92 (Хмельницький)7523923504212
6ОДЮСШ-92 (Запоріжжя)10010163459-2965
7ТИРАСПІЛЬ (Молдова)808157311-1544
                                                           

Результати матчів

ТИРАСПІЛЬ (Молдова) - СДЮСШОР-2-92 (Одеса) 0:20 0:20
ТИРАСПІЛЬ (Молдова) - БЕРДИЧІВ (Бердичів) 0:20 0:20

СДЮСШОР-5-ДВОУФК (Дніпропетровськ) - ОДЮСШ-92 60:29
КСЛІ - 92 (Київ) - ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) 52:40
СДЮСШОР-5-ДВОУФК (Дніпропетровськ) - КСЛІ - 92 (Київ) 63:78 76:64
ОДЮСШ-92 (Запоріжжя) - ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) 41:74 48:68
СДЮСШОР-5-ДВОУФК - ДЮСШ-1-92 (Хмельницький) 71:72 64:46
ОДЮСШ-92 (Запоріжжя) - КСЛІ - 92 (Київ) 28:82 17:75

3-й тур 01..02 - 02.02.08 Київ
3-й тур 04..02 - 05.02.08 Хмельницький
3-й тур 01..02 - 05.02.08 Запоріжжя

4-й тур 29..02 - 01.03.08 Дніпропетровськ
4-й тур 02.03 - 03.03.08 Запоріжжя
4-й тур 29..02 - 04.03.08 Бердичів

5-й тур 04.04 - 05.04.08 Дніпропетровськ
5-й тур 07.04 - 08.04.08 Запоріжжя
5-й тур 04.04 - 08.04.08 Хмельницький

6-й тур 11.04 - 12.04.08 Одеса
6-й тур 14.04- 15.04.08 Бердичів
6-й тур 11.04 - 15.04.08 Київ

Дівчата 1993 р.н.

Положення команд на 28.12.2007

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ДЮСШ-13 (Харків)66040727013712
2КСЛІ-93 (Київ)66042729812912
3СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ)6423802889210
4МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси)64245435310110
5КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ)624359374-158
6ОДЮСШ-93 (Запоріжжя)615303407-1047
7ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ)615294420-1267
8ЗОIСП (Запоріжжя)606262476-2146
9БАСКЕТ-БАР-93 (Бар)0000000
                                                           

Результати матчів
1-й тур 23.11 - 27.11.07 Київ
БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) - ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) перенос гри
КСЛІ-93 (Київ) - БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) перенос гри
БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) - МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси) перенос гри
ФРАНКІВСЬК-93 (Ів-Франківськ) - БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) перенос гри

2-й тур 24.12 - 26.12.07 Харків
СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ) - КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ) 67:51
ЗОIСП (Запоріжжя) - ДЮСШ-13 (Харків) 46:78
ДЮСШ-13 (Харків) - СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ) 55:53
КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ) - ЗОIСП (Запоріжжя) 85:59
СДЮСШОР-5-93 (Дніпропетровськ) - ЗОIСП (Запоріжжя) 91:54
ДЮСШ-13 (Харків) - КСДЮСШОР-КСЛІ-93 (Київ) 78:50
2-й тур 24.12 - 28.12.07 Запоріжжя
МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси) - ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ) 92:45
БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) - ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) перенос гри
КСЛІ-93 (Київ) - БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) перенос гри
ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) - МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси) 55:73
ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ) - ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) 42:58
МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси) - КСЛІ-93 (Київ) 65:79
БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) - МАВПЕНЯТА-93 (Черкаси) перенос гри
КСЛІ-93 (Київ) - ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ) 58:37
ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) - КСЛІ-93 (Київ) 38:70
ФРАНКІВСЬК (Ів-Франківськ) - БАСКЕТ-БАР-93 (Бар) перенос гри

3-й тур 25.01 - 27.01.08 Запоріжжя (ОДЮСШ)
3-й тур 26.01 - 27.01.08 Івано-Франківськ

4-й тур 14..02 - 17.02.08 Запоріжжя (ОДЮСШ)
4-й тур 14..02 - 17.02.08 Дніпропетровськ

5-й тур 14.03 - 16.03.08 Запоріжжя (ЗОІСП)
5-й тур 15.03 - 16.03.08 Бар

6-й тур 17.04 - 20.04.08 Київ (КСЛІ)
6-й тур 17.04 - 20.04.08 Івано-Франківськ

Дівчата 1994 р.н.

Положення команд на 10.12.2007

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1СУЗІР'Я-ОДЮСШ-94 (Рівне)66034014919112
2СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ)55030317412910
3ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-94 (Херсон)633258296-389
4ВОРСКЛА-94 (Миргород+Полтава)440350972538
5ДЮСШ-1 (Горлiвка+Дружківка)532260276-168
6МСДЮСШОР-94 (Вінниця)624228304-768
7СДЮШОР-2-94 (Одеса)615227304-777
8БЕРЕГ НАДІЇ (Чугуїв)422152225-736
9УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ (Запоріжжя)505201317-1165
10ДЮСШ-94 (Бердянськ)31217917634
11ДЮСШ-2 ХАІ (Харків)40483263-1804
                                                           

Результати матчів
1-й тур 20.11 - 22.11.07 Запоріжжя
УКРАЇНОЧКА-ОДЮСШ-93 (Запоріжжя) - ДЮСШ-94 (Бердянськ) перенос гри
ДЮСШ-94-Бердянськ (Бердянськ) - СДЮСШОР-5-94 (Дніпропетровськ) перенос гри
ДЮСШ-1-94 (Горлiвка+Дружківка) - ДЮСШ-94-Бердянськ (Бердянськ) перенос гри

3-й тур 18.01 - 21.01.08 Бердянськ
3-й тур 18.01 - 21.01.08 Полтава

4-й тур 01.02 - 04.02.08 Вінниця
4-й тур 01.02 - 04.02.08 Горлівка

5-й тур 29.02 - 03.03.08 Рівне
5-й тур 29..02 - 03.03.08 Полтава

6-й тур 12.03 - 15.03.08 Запоріжжя (УКРАЇНОЧКА)
6-й тур 12.03 - 15.03.08 Горлівка

7-й тур 04.04 - 07.04.08 Харків
7-й тур 04.04 - 07.04.08 Запоріжжя

8-й тур 18.04 - 21.04.08 Одеса
8-й тур 18.04 - 21.04.08 Рівне

Дівчата 1995 р.н.

Положення команд на 15.01.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ДЮСШ-95 (Бердянськ)1010067819848020
2СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ)10644043554916
3БАСКЕТ-БАР-95 (Бар)66040720020712
4КСДЮШОР-95 (Київ)835236298-6211
5ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл)808147420-2738
6ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава)615246439-1937
7ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 40464272-2084
                                                           
Результати матчів
1-й тур 23.11 - 27..11.07 Бердянськ
БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) гра перенесена
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) гра перенесена
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) гра перенесена
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) гра перенесена
ДЮСШ-95 (Бердянськ) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) гра перенесена

УВАГА! В календарі змагань серед команд дівчат 1995 р.н. є ЗМІНИ з 2-го туру в зв'язку з заявкою нової команди ВОРКСЛА-95 (Полтава)

ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) - КСДЮШОР-95 (Київ) перенос
ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) - ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ перенос
БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) - ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА-95 (Херсон) перенос

ВОРСКЛА-95 (Миргород+Полтава) - БАСКЕТ-БАР-95 (Бар) 52:89 36:55
КСДЮШОР-95 (Київ) - ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) 39:20
СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) - ДЮСШ-95 (Бердянськ) 21:47
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - СДЮСШОР-5-95 13:31 17:39
КСДЮШОР-95 (Київ) - ДЮСШ-95 (Бердянськ) 14:44 14:49
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ (Рівненська обл) - ДЮСШ-95 (Бердянськ) 13:43 16:61
КСДЮШОР-95 (Київ) - СДЮСШОР-5-95 (Дніпропетровськ) 33:30 24:31

4-й тур перенос 07.02 - 10.02.08 з Києва у Полтаву
4-й тур 08.02 - 12.02.08 Херсон
4-й тур 12.02 - 15.02.08 Здолбунів

5-й тур перенос з 12-15.03 на 23.02 - 26.02 Полтава
5-й тур 12.03 - 16.03 Рівне

6-й тур 18.04 - 22.04 Дніпропетровськ
6-й тур 21.04 - 22.04 Бар
6-й тур перенос з 18-19.04 на 01.03 - 04.03 з Херсона у Полтаву

Дівчата 1996 р.н.

Положення команд на 05.01.2008

 №
Команда 
И
В
П
З
Пр
+/-
О
1ДЮСШ-96 (Миргород)76128418310119
5СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне)66027515611918
3ДЮСШ-1-96 (Хмельницький)770218210814
2ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) 881124287-16311
4СДЮШОР-2-96 (Одеса)817226291-6510
                                                           

Результати матчів
1-й тур 30.11 - 04.12.07 Одеса
СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) - ДЮСШ-96 (Миргород) перенос гри
СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) перенос гри

2-й тур 21.12 - 25.12..07 Рівне
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) 28:38
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) - СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) 21:44
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) 32:44
ДЮСШ-96 (Миргород) - ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) 53:14
СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) - ДЮСШ-96 (Миргород) 50:34
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) - СДЮШОР-2-96 (Одеса) 10:46
ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) - ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) 34:11
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) 35:52
СДЮШОР-2-96 (Одеса) - ДЮСШ-96 (Миргород) 18:45
СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) 40:19
ДЮСШ-96 (Миргород) - ДЮСШ-1-96 (Хмельницький) 37:36
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав-Хмельницький) - СУЗIР'Я-ОДЮСШ-96 (Рівне) 19:51

3-й тур перенос з 25.01-29.01.08 на 09-13.02 Переяслав-Хмельницький
4-й тур 11.04 - 15.04.08 Хмельницький

Добавил: Beaver

0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.