На главнуючемпионаты страны|карта баскетбола
Логин:
Пароль:
Запомнить меня

Святослав Михайлюк: перший старт у цьому сезоні

18.12.2016


Поряд із Сантою у першому ряді та святковою атмосферою на арені, третьокурсник Канзасу Святослав Михайлюк отримав у суботу ввечері завчасний різдвяний подарунок від тренера Білла Селфа – сьомий за кар’єру та перший у цьому сезоні вихід у стартовому складі.

“Я завжди граю однаково: байдуже, я у старті чи ні,” – твердить українець після суботньої перемоги над Девідсоном 89-71, - “але це приємно”.

Після гри Селф пояснив, що включення Михайлюка до стартової п’ятірки, замість Лагеральда Віка, більш пов’язане із його грою, ніж тренерською щедрістю.

В чотирьох останніх іграх цього сезону 203-сантиметровий захисник набирав в середньому 13 очок за 23,5 хвилини, демонструючи більшу агресивність та продуктивність у порівнянні з млявою грою на старті третього сезону у Канзасі.

“Я думаю, що Михайлюк на підйомі, ” - каже Селф, - “Лагеральд не зробив нічого поганого. Просто він грає не настільки добре і не настільки самовіддано.”

Це спонукало Селфа звернути увагу на Михайлюка, і українець, який є другим в команді за кількістю 3-очкових спроб у цьому сезоні, довів, що він є більш ніж просто гравцем периметру.

“З кидком у нього сьогодні були проблеми,” – говорить Селф про Михайлюка, який закінчив гру із 13 очками за 33 хвилин, - “Але він був більш агресивним внизу. Знаєте, на ньому сьогодні фолили: 6 штрафних за весь сезон і ще 6 у цьому матчі.”

Рішення Селфа грати у 4 захисники одночасно зробило неважливою ротацію гравців задньої лінії. Грають усі 5 захисників. Навіть Вік, поступившись місцем у старті, отримав 22 хвилини ігрового часу.

Новачок Канзаса Джексон стверджує, що доволі цікаво було бачити Михайлюка у старті на гру проти Девідсон: “Це майже завжди одне і теж, коли чотири захисники у старті. Але це чудово, що Михайлюк був поряд: він розтягував оборону суперника, даючи нам більше простору для атаки.”Переклад статті Matt Tait для kuathletics.com

Название:
Текст:

Добавил: Majestic

56
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.